Plnenie snov v splne 3

ixi
2. apr 2009

Takze dievcata sup do novej temicky robime nabor na tehulky 😀 😀 😀 😀 a mamicky ktore budu nanas plut tehu vyrusiky 😀 😀 😀

mimusa4
7. jan 2010

dievčence ak tvrdne tak radšej ísť k dr. aspoň urobí kuk..ja som to spomenula len tak mojej na poradni, pozrela a ma poslala do nemocky, bola predná bránka pootvorená a ako som došla na príjem tak mi ešte dodali že tam mám zápal, čo som o ničom nevedela a po vyšetrení som potom krvácala, ale vybrala som inf. bola som tam niečo cez týždeň a šla som dom ale bruch tvrdlo aj tak, brala som to že to je normálka..

vevericka80
7. jan 2010

mery...ked mi do toho nepride, tak tam urcite budem 😵

jaanulienka
7. jan 2010

ZAJACIK - Ako tak pozeram tak vam sa tu celkom darilo. My uz mraziaky nemame a na dalsie IVF ma nelaka ist. Mam strach z dalsieho sklamania. Dnes je to akurat rok co sme boli 1krat v Splne. Asi to tento rok potiahneme bez lekarskej pomoci a uvidime. Dufam ze sa nam to podari. Uz som z toho na nervy.
A vam sa to ako podarilo?

katy2
8. jan 2010

Dobre ranko 🙂
mimuska, aki ste uz velki 😵 😵 😵 aky je zlatunky 🙂
stevi, vy ste uz tiez velki 😵 a uz tak krasne sedite... U nas zatial nehrozi... ale co mame nove, je, ze uz sa plazime - sice stale dookola ale ide nam to super... Pocitam, ze uz je len otazka casu, kedy to pojde aj dopredu.... A gratulujem k stvornozkovaniu.... 🙂
Kde su tie casy, ked to boli babenka v perinke 😵 Strasne to uteka... Uz su to riadni mali cloviecikovia.... 😵
Pozdravujem vsetky a drzim palce 🙂

deny3
8. jan 2010

ahojte 🙂

katy to je dobré, dookola 🙂 musí byť zlatá, keď sa tak točí, už aj ja sa teším, ako ma prekvapí Kubko. Inak ja som chodila zásadne šuchotajúc sa po riti a dozadu, tak som zvedavá, či to Kubko zdedil po mne.
Naozaj to strašne uteká, ešte nedávno som závidela mamičkám ich detičky a dnes len pozerám na Kubka a hovorím si, kde je to moje bábo z pôrodnice. A už teraz mi odporuje a odvráva, čo bude neskôr ? 🙂

https://www.youtube.com/watch?v=VcMeUrrkc0M

lenuliatko urobila si správne, ja som pri slabom krvácaní behala na pohotovosť, nie je to žiadna hanba ani hystéria, veď my sa bojíme o bábo určite omnoho viacej, predsa len sme si niečo prežili a tak sa bojíme.

a tehulky užívajte si tehotenstvo, je to krásne obdobie, ja som zvedavá, kedy nám budete hlásiť pohlavie detičiek.

lyndus už ? nejak sa malému nechce von 🙂

a snažilkám držím palčeky, aj Kubko drží 😉

zajacik...
8. jan 2010

Jaanulienka ja som sa tiez bala dalsieho sklamania, vobec som uz nechcela ist na dalsie IVF, ale ked sa zase niekolko mesiacov nedarilo, tak som si povedala ze to este skusime, aby som si potom nevycitala ze som pre to nieco neurobila a zase stratila kopec casu. Ale ta nechut s akou som isla do tohoto 2. IVF-ka 😖 To prve som prezivala s maximalnym nadsenim a optimizmom, toto druhe ani neviem ako preslo. Este aj sestricka bola taka zlata, ked som cakala v izbe na odber vajok, tak prisla a ze "Tesite sa, ze?" a ja "No ani nie..." proste maximalna nechut, uz som nebola taka optimisticka.... mozno aj ten iny pristup urobil svoje, ja neviem.... v kazdom pripade si myslim, ze to treba este vyskusat, okrem penazi za to v podstate nic nedas, a pre babatko urobime vsetko 😵 Tak drzim palce nech vam to vyjde tak ako nam 🙂

Stevca, Katy, tak uz mate doma malych lezunikov 🙂

zajacik...
8. jan 2010

Deny Jakubko je krasnucky, on je este taky babatkovsky, a ten usmev na zaver nemal chybu 🙂 🙂 🙂

deny3
8. jan 2010

zajko díky, je vraj celý ja 😀 no je ešte bábetko, ale už také väčšie, veď uvidíš na svojom, že trojmesačné sa ti bude zdať už také veľké 🙂 😉 a inak on je taký smejko, ráno vstane a už sa usmieva na mňa z postielky. 😵

zajacik...
8. jan 2010

Deny to musi byt nadherne taky usmev na rano, hned je potom krajsi den, ze? 😵 😵 😵

deny3
8. jan 2010

a keď čítam po sebe, tak hrôza, ten slovosled, no ten 10 mesačný pobyt doma robí svoje 😀

zajacik...
8. jan 2010

Lenuliatko tak vysledky krvicky mame OK a uz som aj objednana na morfologicky UZV 😵 Nevedela som sa dovolat tak som napisala sestricke sms a ona mi zavolala naspat 🙂

deny3
8. jan 2010

to áno zajko, aj ráno o tretej, keď neviem rozlepiť oči 😀 ale je to také krásne a zároveň náročné 🙂

pimma
8. jan 2010

ahojte 🙂 tak uz mam za sebou prvu inj.a cakam na mrsku 🙂
zajacik 🙂 lenuliatko 🙂 nechce sa mi verit, ze uz zacinam, myslela som ze to bude niekedy vo februari.vcera som riadne stresovala 😀
mery, vevericka .. super vam to vyslo, budete stimulovat spolu
😵 je tu este niekto, kto teraz zacina?

katy2
8. jan 2010

pimma, zo srdca gratulujem 😵 😵 😵 😵 teraz uz len pockat na ms... to bude take napate cakanie a potom zacina stimulka, ktora ubehne strasne rychlo.... drzim palce 😵 😵 😵 😵 😵

pimma
8. jan 2010

katy.. 🙂 dakujem. nevies kedy pride ms?sestricka vravela, ze moze prist aj normalne, ako mala. ale asi je to individualne.

mery35
8. jan 2010

Ahoj pimma 🙂 🙂 🙂 🙂 tak uz mas za sebou prvu in,gratulujem.Mne prisla ms na29d.Mas pravdu je to individualne. 😉 😉 😉 Dnes som volala ta ziadost uz tam je ,takze hura 🙂 🙂 🙂 🙂

vevericka80
8. jan 2010

pimma 😵 😵 😵 super ze to uz mas za sebou....ms by mala prist do 14dni, ale moze aj skor 😉
no moje plany sa trochu zmenili, totiz 22.jan. musim na krcne, takze do splnu pojdem az 25.jan

xeroma
8. jan 2010

Ahoj, pimma ja keď bude všetko v poriadku idem v stredu tiež na prvú inj. Takže to budeme mať s rozdielom pár dní 😉

pimma
8. jan 2010

mery.. super 🙂
vevericka.. jasne, najprv sa treba preliecit 😉 drzim palce
xeroma .. ides na 1.ivf ako ja? (a dufam aj posledne 🙂 ) napis, ako si stredu dopadla 🙂
tak sme zatial 4 stimulantky 😀 😀 😀

xeroma
8. jan 2010

Áno, 1. ivf. V stredu sa teda ozvem. A dúfam, že aj s pichnutou inj. 🙂

pimma
8. jan 2010

xeroma, .. neboj, nezabudnu ti ju pichnut 🙂 uz ti daju aj recepty,takze sa priprav. ja som chcela vybrat len tu prvu inj.,ale bola na recepte spolu s gonalom, takze som uz musela vybrat aj to.este ze v tej lekarni beru karty 🙂 inak by som nemala ako zaplatit 😀

katy2
9. jan 2010

Ahojte 🙂
Sme az na tretej strane 😕
Vsetkym prajem krasny vikend - i ked uprsany....
Stimulantkam drzim palce 😵 😵 😵

dalida
9. jan 2010

Dobre popoludnie, splnieckovo. 😉 Hlasim sa a oznamujem, ze vysledocky z hematologie este nemam kompletne..., tak neviem ci si stihnem vyzdvihnut svoje zmrzlinky tento cyklus... Som z toho trosinku smutna a nervozna 😒 M sa uz zajtra rozbehne, pretoze uz teraz mam taky predmenstruacny vytok...
Vsetkym snazilkam drzim palce a babule... hor sa na pozitivne vysledocky 😵
Zajacik, gratulujem k super vysledockom... Lenuliatko, opatruj bambulky a oddychuj 😉 Katy, Hanicka je krasna...

vevericka80
9. jan 2010

ahojte splniecka 😉
xeroma super, ze aj vy zacinate...konecne sa to tu rozbieha

ixi
autor
9. jan 2010

ahojte splniecka uspesne stimulky vam prajem 😵

mima263
9. jan 2010

dalida, podľa mňa môžeš ísť do ďalšieho pokusu, práve dnes som na jednej stránke čítala názor Dr., že sa s injekciami môže kľudne začať až po pozitívnom teste.
Ahoj ixi, čo máš nové? Niečo plánuješ, či len voľné snažilkovanie?

ixi
autor
9. jan 2010

mima ahojky ja neplanujem nic berem dufaston a snazilkujem v plnom prude ale dajak bez vysledku no co mi ine ostava? a ty ako sa mas? 😉

mima263
9. jan 2010

ixi ja sa tiež snažím normálne, kvôli dovolenke sa nestihla ísť na KET. A teraz dookola riešim či ísť alebo to zatiaľ nechať tak. Fakt neviem

zajacik...
9. jan 2010

Ahojte SPLNiecka, tesim sa ze sa vam to tak rozbieha so stimulkami, tak nech to prinesie vytuzene babatka 🙂

😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵
😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵
😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵
😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵
😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵
😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵

katy2
9. jan 2010

Nieco z kosickeho Vecera:
http://korzar.sme.sk/c/5183139/podla-m-hermana-...

Pise to Dr. Herman zo susedneho CARu 😉

Dobru nocku 😉

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre