Plnenie snov v splne 3

ixi
2. apr 2009

Takze dievcata sup do novej temicky robime nabor na tehulky 😀 😀 😀 😀 a mamicky ktore budu nanas plut tehu vyrusiky 😀 😀 😀

katy2
15. jan 2010

dalidka, uz aby bol april... uz normalne zacinat pokukovat po tehulkach... zasa ma chyta ta velka tuzba po babenku... keby sa podaril hanicke surodenec.... 🤐

zajacik...
15. jan 2010

Dalidka jej tak super ze uz papkas lieciky pre babatko 🙂 A inak s tym stretnutim, je to ozaj trapna situacia... 😒
Katy to je uzasne ze uz pomalicky pojdete znova do SPLNu, budem drzat vsetky palceky nech ma Hanicka braceka alebo sestricku 😵
Ixi s tym malym ruzovym zajacikom to bolo mile 🙂

ixi
autor
15. jan 2010

cavte slniecka splniecka co mate noveho? dalidka gratulujem tfuj tfuj 😎
katy drzim palce a prajem vam minimalne dvojcatka 😉
zajacik 😀 😀 😀 😀

ixi
autor
15. jan 2010

baby a co sa stalo s lenuliatkom?a neviete daco o tomke ako dopadla v brne?

dalida
15. jan 2010

Katy, budem drzkat palceky, nech ma Hanicka braceka... 😉
Zajacik, dakujem za mile slovka... Dostala som sa do stadia, kedy ma "mozno" viac tesi vasa podpora, smajliky... Akosi vsetko ide pomimo mna...
Noo, na to stretko by som najradsej zabudla 😖
Ixinka, speci pozdravik 😉
O Lenuliatku nic neviem... Dufam, ze je O.K.

dalida
15. jan 2010

A co je s Lyndus??? Je uz maly na svete? Neviete, ako sa ma?

Dobru nocku 😉

zajacik...
16. jan 2010

Dalidka aj ja som teraz bola v takom stadiu ze vsetko islo pomimo mna, presne ako si aj ty napisala, ja niekedy ani neviem ze som toto IVF absolvovala 😅 Tak ti strasne prajem aby to u teba dopadlo s rovnakym vysledkom, ked mas rovnake pocity 😵
Veru Lenuliatko sa neozvala....
A na Lyndus myslim kazdy den, ale podla mna sa nam uz sama ohlasi ked pride z porodnice domov, a kedze tu nebola uz niekolko dni, tak predpokladam ze sa kazdu chvilku pride pochvalit svojim pokladikom 🙂
Vsetkym prajem krasnu slnieckovsku sobotu 🙂

kukulik30
16. jan 2010

ahojte, krasny vikend praje, ja upratujem, peciem, periem..ani neviem , kde mi hlava stoji, na chvilu som sem sadla, nech vydychnem 😝 😀
moja mrska este nedosla, cakam ju zajtra , alebo niekedy v priebehu buduceho tyzdna 🙂
zajtra sa chystame ist lyzovat,tak sa tesim, dufam, ze bude tak krasne slnecno ako dnes 😵

katy,deny deturence pekne rastu do krasy, tesim sa 🙂
verim, ze Lynduska to uz ma za sebou a tesim sa na jej spravy 😉
ixi...to spinenie ta trapi stale???to je cudne, ze ani lekari nevedia z coho... 😕dufam, ze pricina sa najde cim skor, nech sa mozes pridat 🙂
dalidka..ty uz stimulujes ?😵 fiha, tak to budem pozadu, ale verim, ze ta budem nasledovat co najskor 😵
zdeja....aj ty uz papas E..no super...to bude tehuliek
zajko, ako sa ma malz zajacik- usiacik? 😵
lenuliatko sa veru neozyva, dufam, ze je vsetko ok, len nema cas 🙂
petronelka, takze brusko vas trapi...juj, zvladnete to , my sme mali pupik pri Samkovi , tak som obcas masirovala, ale je pravda, ze nejake silne koliky sme nemavali..takze sme to nemuseli az tak riesit 😒
pozdravujem aj ostatne...uz vas je tolko , ze stracam prehlad.....stevka, pimma, zdeja , rebeka, cavik, jespera , mery, xeroma, matulka, mima, zuzanka, vevericka, astrid...juj, ak som na niekoho pozabudla, tak prepacte..ale myslim na vas vsetky..mamulky, tehulky, snazilky 😵 😵 😵 🤐

zajacik...
16. jan 2010

Kukulik no dufam ze sa ma zajacik-usiacik dobre, zatial o sebe nedava vediet 🙂

lenuliatko
16. jan 2010

Ahojte babulky, vidím, že sa musím ukázať častejšie 😀 Sme v poriadku, detičky rastú, včera som bola na triple testy a koooonečne som v 16tt dostala tehu knižku 😵 Drobci sa trochu posunuli nižšie, tak máme viac ležať s vyloženými nohami. 5.2 ideme na morfolog. uzv, tak snáď sa dozvieme, čo sa skrýva v brušku. Vidím, že tu vládne pozitívna nálada, stimulky sa rozbíehajú, tak silno držím všetkým palce.
Zajko, tebe prajem pohodu aj naďalej a mamuľkám poslušné detičky.
Asi sme tu už len ja a Zajko tehuľky(Feja sa neozýva 😕 ), tak šup-šup,nech zas pribudnú nové posily 😉

mima263
16. jan 2010

ahojte všetky, vidím, že sa začína stimulovať vo veľkom, tak dúfam, že znovu pribudnú nejaké tt.
Snáď sa skoro ukážu lyndus aj deny 😵

rebeka33
16. jan 2010

Ahojte. dnes som sa nadrela v robote aj doma tak som si k vám prišla oddýchnuť.
Dalilka ak snáď raz dôjde mrška
tak idem ketíkovať,ale mám len dvoch mrazáčikou ,tak uvidím či sa rozmrazia. Len tá mrška ,už som sa objednala ku gyndoške na stredu. tak uvidím čo povie.
Astrid na tú akupunktúru ideš v Košiciach, celkom by ma to zaujímalo, ja alternatívnej, hlavne číńskej medicíne verím. Dúfam,že nás poinformuješ. ďakujem
kukulik dúfam ,že tebe dôjde mrška a budeme spolu ketíkovať.
dalilka ja sa pre teraz tiež neviem donútiť venovať tehulkovanie. -tomu etu som strašne verila a a robila všetko možné aj nemožné. Teraz sa nie každý deň prinútim na čaj a vitamíny. 🤐 Ale známa mi povedala ,že aj ona otehotnela keď už tak veľmi nechcela. Tak snáď nám to vyjde.
Všetkým prajem prekrásny víkend. Peknú lyžovačku , alebo aspoň prechádzku. 😵 😵 😵

lyndus
16. jan 2010

Ahojte babulky, tak poslusne hlasim ze uz sme doma z nemocnice, mame nadherneho Jakubka, narodil sa v pondelok o 15.10, miery 4050g, 52cm, riadne ma potrapil valibuk, ale uplne ho zboznujeme 😀 Fotecky dam, ked bude viac casu, pekny vecer vsetkym 🙂

deny3
16. jan 2010

lyndus konečne, gratulujem 🙂 🙂 🙂 poriadny valibuk, verím, že potrápil, ale isto stálo za to 😵 😵 😵
a teším sa na fotky
a má krásne meno 😀 😀 😀
a napíš viac, spinká, papá, kaká a pod.

vevericka80
16. jan 2010

ahojte 😉
lyndus blahozelam k Jakubkovi....no to je fakt valibuk...
prajem Vám nech v zdraví, láske rastie,
nech Vám dáva iba šťastie.
Vo dne, v noci, skrátka stále,
nech Vás teší chlapča malé. 😵 😵 😵
dalidka to je super ze uz stimulujes 😉
lenuliatko vela oddychuj aby ste mohli dost stastne do konca 😉
no na tu akupunkturu som aj ja zvedava 😵
vsetkym vam prajem krasny vikend

matulka7
17. jan 2010

Ahoj Lyndus, zo srdca blahoželám a teším sa spolu s Vami. Užívajte si malú radosť 🙂 🙂 🙂

pimma
17. jan 2010

lyndus... zo srdiecka blahozelam k drobcovi 🙂
baby, moja ms uz dorazila, takze buduci tyzden zacinam stimulovat 😅

vevericka80
17. jan 2010

ahojte 😉
pimma to je super...po kolkych dnoch dosla?

xeroma
17. jan 2010

kukulik vôbec nestrácas prehľad, mám pocit, že ho máš z nás najlepší....... 😉
pimma, odo dňa pichnutia decapep. mám stále také mierne bolesti v podbrušku ako pred mrškou a tiež bolesti krížov, je to z tej inj.?
blahoželám k Jakubkovi!!!

ixi
autor
17. jan 2010

lyndus gratulujem k jakubkovi krasne miery riadna chlapina 😉 prajem jakubkovi vela vela zdravicka 😵

pimma
17. jan 2010

vevericka.. piatok 8.1. bol pichnuty dekac, vcera vecer som mala ruzovy vytok a dnes to prepuklo, cize pocitam ze ms dorazila 9.den. ty si uz bola na injekciu?
xeroma... ano, myslim ze to je z injekcie, tiez som mala cely ten cas mierne bolesti ako na ms

vevericka80
17. jan 2010

pimma ja idem 25.januara, takze o tyzden..... 🙂

pimma
17. jan 2010

vevericka, to je super, uz sa to blizi. beries nieco specialne pred ivf?

steva
17. jan 2010

ahojte Splniecka.
Lindus gratulujem a prajem vam vela zdravicka.tesim sa na fotky.
Pozdravujem vsetkych.

zajacik...
17. jan 2010

Jeej Lyndus gratulujem 😵 😵 😵 Jakubko je teda poriadny chlap, prajem vam obom vela zdravicka a tesim sa ked budes mat viac casu ako nam popises ako sa citis ako cerstva mamicka a tiez sa tesim na fotecky 🙂

Lenuliatko som rada ze sa mate dobre aj s drobcekami, a veru musis tu chodit castejsie 🙂 A ma prekvapilo ze az teraz si dostala tehu-knizku 😕 Drzim palce na vysledky tripple testov, ja idem v stredu 🙂

Pimma tak super ze mrska nenechala na seba dlho cakat, mozes zacat stimulku 🙂

Ahojte vsetky SPLNiecka 😉

rebeka33
17. jan 2010

Ahojte,
lynduš gratulujem zvládla si to. 😵 😵 😵 . veľa zdravia pre vás a veľa radosti rodičom.

vevericka80
17. jan 2010

pimma zatial nic extra neberiem, len par mesiacov pijem aloe berry, manzelovi som nasadila macu a mozno uz zacnem aj kyselinu listovu...pravdu povediac teraz to uz neprezivam tak ako pri prvom pokuse, povedala som si, ze ked sa to ma podarit, tak sa to podari

katy2
17. jan 2010

lyndus, gratulujem 😵 😵 😵 😵 to su nadherne miery 🙂 🙂 prajem vsetko dobre.....

kukulik30
17. jan 2010

Jeeeeeeeeeeeeeej, lynduska..srdecne blahozelam...to je teda novina 😵 😵 😵 😵 😵 dalsie splniecko je na svete 😵 a tie miery..teeeeda, o 130 g vacsi valibuk ako nas Samuel..to si mala co tiskat 😀 ked si spomeniem na svoj porod..tak pri jakubkovych mierach ma pot oblieva 😀 ....ale zvladli ste to, super 😵

krasnu nedelny vecer este prajem, my sme dnesok stravili na kopci , na lyziach..slniecko krasne svietilo 😵 uzasne 🙂

lenuliatko
17. jan 2010

Ahojte 🙂
Lyndus, gratulujem k Jakubkovi, konecne mas maleho pri sebe. Prajem vam vela zdravicka, tebe vela mliecka a maly nech je dobrucky.
Zajacik, no veru az teraz. Este mi dokina nerobila ziadne vysetrenia, tak nebolo co zapisovat. Vysledky tripplov su pri dvojkach o nicom, skreslene, tak nech su akekolvek, nemaju takmer ziadnu vypovedaciu hodnotu. Spolieham sa na morfologicky UZV. Ty si kedy objednana?
Xeroma, mna po dekaci bolelo brucho riadne, aj krize, plus prsia nehorazne. Je to normalne.
Pozdravujem všettky splniecka, drzte sa.
Kukulik a zabudla som, dakujem za krasne maily, vzdy tak pohladia dusicku, posielaj kludne dalej 😉

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre