Plnenie snov v splne 3

ixi
2. apr 2009

Takze dievcata sup do novej temicky robime nabor na tehulky 😀 😀 😀 😀 a mamicky ktore budu nanas plut tehu vyrusiky 😀 😀 😀

katy2
28. jan 2011

@anika142 jasne, ze je to este skoro... ja som si to neuvedomila, ze je to len par dni.... ale drzim palce, nech to dobre dopadne.... 😵

sonulienkas
28. jan 2011

@katy2 pichala som 3 amp. menopuru , 10 dní
Et som mala bez PK

anika142
28. jan 2011

@katy2
@sonulienkas
to je vas prvy pokus, alebo skusate uz dlho?

sonulienkas
28. jan 2011

@anika142 toto je už náš 3 . pokus

katy2
28. jan 2011

@sonulienkas to mi je luto, ze si tak zle reagovala... treba verit, ze do tretice vsetko dobre....

anika142
28. jan 2011

@sonulienkas do tretice vsetko najlepsie. U nas je to 2. pokus

sonulienkas
28. jan 2011

@katy2 ja som reagovala dobre , ved z 1. IVF máme 7-ročnú Eminku 😵 , len sa nemožeme dopracovať k súrodencovi, ja už mám za sebou neúspešný KET, ☹ a aj 2. IVF nedopadlo dobre ☹ , takže tak 😖

sonulienkas
28. jan 2011

@anika142 druhý pokus a dufajme , že s úspešným koncom 🙂

katy2
28. jan 2011

@sonulienkas soni, ja viem, ze emka je po ivf... preto sa cudujem, ze teraz si slabsie reagovala.... inak ja som tiez nereagovala rovnako na stimulky.... asi je to individualna dispozicia... a toto je uz posledne hradene ivf, vsak? musi to vyjst... treba verit....

sonulienkas
28. jan 2011

@katy2 a ty ako ešte sa pokúsite?

anika142
3. feb 2011

ahojte robila som si test dnes no negativny som 10 ty den po myslite, ze je tam este sanca na uhniezdenie?

katy2
3. feb 2011

@anika142 sanca je vzdy... ale mne ked do 10.dna test nic neukazal, vedela som, ze je zle....
ale kazda sme ina... v kazdom pripade sanca este urcite je... drzim palce 🤐

anika142
3. feb 2011

@katy2 dakujem za povzbudenie.

sonulienkas
3. feb 2011

@katy2 čo maš nové?

katy2
3. feb 2011

@sonulienkas 4 vajka, v pondelok ET

sonulienkas
3. feb 2011

@anika142 počkaj aspoň do 12. dňa , už by si mohla mať aspoň ružový tienik

sonulienkas
3. feb 2011

@katy2 super , budem na teba myslieť , sa teším 😵

katy2
3. feb 2011

@sonulienkas dakujem 🙂 aj ja drzim palce 😉
dufam, ze bude dost bubliniek na ET..... mrazit nedame nic, aj tak to u nas nemalo zmysel...

sonulienkas
3. feb 2011

@katy2 neboj , bude dosť na to , aby si bola tehuľka, uvidíš 🙂

katy2
3. feb 2011

@sonulienkas uz aby bol pondelok....

sonulienkas
3. feb 2011

@katy2 neboj bude 🙂

sonulienkas
3. feb 2011

@anika142 🙂 pozri si na fotoblogu užívateľku - mscat, ona tam má krásne nafotené testíky , 😉
dá sa povedať , že až po 12-tom dni sa jej začali farbiť testiky na ružovo,snad ti to pomôže 😉

deny3
3. feb 2011

@katy2 čo to čítam? držím veľmi, veľmi palce 🤐 a kedy ste sa tak rozhodli, hradíte si to už samy, koľko to stojí?

ixi
autor
4. feb 2011

@katy2 myslim na 😵 😵 😵 😵 teba

ixi
autor
4. feb 2011

@deny3 ako sa mate s jakubkoam?

steva
4. feb 2011

@katy jej,normalne si ma potesila.velmi velmi drzim palce a budem na vas mysliet.
@ixi ahoj.citala som,ze prestupujes k hermanovi.tak zelam vsetko dobre a urcite sa nam ozvy.
@anika myslim na teba a stale drzim palce.
pozdravujem vsetkych

katy2
4. feb 2011

dakujem vam vsetkym... myslite na nas, teraz je to potrebne, aby z tych 4 vajok nieco ostalo a aby boli kvalitne embryjka na vlozenie... a aby sa zahryzli a ...... ved viete....

anika142
4. feb 2011

@katy2 ahoj, citam ze ides na ET drzim ti velmi palce nech ti to vyjde a vlastne vsetkym babam co tuzia po babatku.

katy2
4. feb 2011

@anika142 dakujem... a ty ako pokracujes?

deny3
4. feb 2011

@ixi ahooooj 🙂 teba som tu straaašne dlho nevidela. Kubko rastie, je to malá potvorka, v brušku to bol kľudnučký poklad, len občas kopkal mamku, no teraz si to vynahrádza. 😀 ale zbožňujem ho nadovšetko 😵 čítam, že ideš do toho zase, tak to budem držať palce, občas sa ozvi, ako to prebieha, či je to u konkurencie lepšie.
katy ma teraz navnadila, ísť do toho ešte raz, aj ked som už tiež samoplatca a na materskej teda peňazí nie je veľa, ale bábotko stojí za všetko.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre