Plnenie snov v splne 3

ixi
2. apr 2009

Takze dievcata sup do novej temicky robime nabor na tehulky 😀 😀 😀 😀 a mamicky ktore budu nanas plut tehu vyrusiky 😀 😀 😀

katy2
9. feb 2011

pozdravujem vsetky.... 🙂

steva
10. feb 2011

@dalida je mi strasne luto,ze prezivas take tazke chvile a z celeho srdca ti prajem,aby sa dalo vsetko do poriadku a aby ta uz nic okrem miernych tehotenskych nevolnosti,nic netrapilo.
@katy2 myslime na teba.
pozdravujem vsetky

pimma
10. feb 2011

@dalida ... mrzi ma, ze ako to vsetko dopadlo, ale napriek vsetkemu prajem vela sily do dalsieho boja. urcite sa to coskoro podari 🙂

@katy2 ako sa citis 🙂

@steva ahoj 🙂 ako sa mate?

katy2
10. feb 2011

@pimma jej, gratulujem ku kopancekom 😵 superpocit, vsak? toto najviac chyba po porode, vychutnavaj si to....
inak ja sa mam tak normalne, nejak nemam cas sa pozorovat... uz len uvidime, ako sa to vsetko vyvinie...
@steva dakujem 🙂

pimma
10. feb 2011

@katy2 dakujem 🙂 je to uzasne, ako malicke dava o sebe vediet 🙂 kazdy den cakam,kedy si zakopka 😵 aspon ti to rychlo zbehne, k vytuzenym // 😉

katy2
10. feb 2011

@pimma keby si mala pravdu 🤐 nic ine si neprajem
to s tym kopkanim je sila... a neskor, ked sa ti bude v brusku prevracat a robit kotrmelce, to su suepr pocity.... 😵

steva
11. feb 2011

@pimma dakujem,mame sa dobre.jakubko mal vcera svoj prvy maskarny ples v materskom centre a tak si to uzil.
gratulujem ku kopancekom,ja si na tie chvile tiez velmi rada spominam,je to nadherny pocit.

pimma
11. feb 2011

@steva hned ako si mi povedala, ze ty si citila uz v 18tt, tak som sa nemohla dockat a male sa tiez ozvalo prvy krat v 18tt 🙂 a co bol jakubko na maskarnom? urcite to bol pre neho obrovsky zazitok 😉

steva
11. feb 2011

jakubko bol futbalista,ako inak.lopta nadovsetko

steva
11. feb 2011

@pimma užívaj si to kopanie,bude ti to chybat.

pimma
11. feb 2011

@steva maly je zlaty 🙂 blondacik kuceravy 🙂

katy2
11. feb 2011

@steva jej, maly je uz aky velky 😵 zlatusik.... 😵
@pimma zavidim ti to kopkanie.... 😵

pimma
11. feb 2011

@katy2 zo srdca ti to zelam zazit znova 😵

katy2
11. feb 2011

@pimma ako rychlo ti naskakuju tt... uz si v polke.... ale to neuveritelne leti.... 🙂

steva
12. feb 2011

@katy2,@pimma dakujeme.veru,uz je velky chlapec a ako vie papulovat. 😵

katy2
13. feb 2011

Ahojte, dnes som objavila // pekne ciarky... Som 6.den po ET, ET bol na 4.den od OPU, vlozene dve kvalitne moruly, ale co ma trochu matie je, ze som 12.den od Pregnylu (10000)... Nechcem sa tesit predcasne....

deny3
13. feb 2011

@katy2 😵 🤐

steva
13. feb 2011

@katy2 prave som dnes na teba myslela.velmi velmi sa s vami tesim uz teraz 😵 😵 😵

katy2
13. feb 2011

@steva ahoj, moja, dakujeme....
len nemoze to byt este hcg po pregnyle?

steva
13. feb 2011

to ja neviem,ale nemyslim si.skor by som povedala ze sa ujali obe bambulky 😵

steva
13. feb 2011

preco po pregnyle,stava sa to?

katy2
13. feb 2011

@steva pregnyl je vlastne hcg, dava sa pred OPU. Drzi sa v tele okolo 10 dni... Ale tie // vybehli fakt rychlo a vobec nie su duch.... tak neviem... skusim zajtra ci slabnu alebo nie... ak nie, tak je to tehu....

steva
13. feb 2011

neboj,nezoslabnu,ja verim ze si tehu.hlavne daj zajtra vediet.a ako sa ma manzel?uz je dobre?

smoulinka178
13. feb 2011

Ahojte....ja som bola v stredu prvy krat v KE....a ani netusim co ma tam poriadne caka..dr bol skupi na slovo ☹

katy2
13. feb 2011

@steva mm sa ma ovela lepsie... uz chodime aj spolu von na prechadzky, pomoze mi... ale je handicapovany chodzou aj pohybmi lavej ruky.... ale tesime sa z kazdeho pokroku....

katy2
13. feb 2011

@smoulinka178 vitaj, on je taky... na to si treba zvyknut
podla vsetkeho ta caka hormonalny profil - uzv a krv 3x v cykle a manzela spermiogram... podla vysledkov vam povie co dalej

smoulinka178
13. feb 2011

@katy2 no presne krv mi brali, robili ultrazvuk a manzelov spermiogram...a vysletky mi povie s toho prveho odberu na najblizsom stretnuti?

katy2
13. feb 2011

@smoulinka178 nie, nema to vyznam... vysledky ti povie na konci, po vsetkych 3 odberoch a uzv... ale manzel uz spg vysledky ma, nie? nevolali ste tam?

smoulinka178
13. feb 2011

@katy2 nic nam nepovedali ...NIC...tak ja neviem ci tam mam volat ci sa to dozviem v piatok na druhom vysetreni

katy2
13. feb 2011

@smoulinka178 skuste tam zavolat a spytajte sa sestricky, ci vam dr. moze povedat vysledku spg alebo pockajte do piatka a tam vam dr urcite povie vysledok

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre