Plnenie snov v splne 3

ixi
2. apr 2009

Takze dievcata sup do novej temicky robime nabor na tehulky 😀 😀 😀 😀 a mamicky ktore budu nanas plut tehu vyrusiky 😀 😀 😀

lenuliatko
12. okt 2009

Vidíš Katy, podľa Dalidy si budeš pripomínať, kedy si bola v akom týždni, máte to skoro rovnako 🙂

katy2
12. okt 2009

leni, hned by som si to zopakovala..... uz len ratam, ze este 8 ms a ideme do toho 😉

dalida
12. okt 2009

Katy, dakujem, ze to vsetko prezivate so mnou. Ty si pre mna takou motivaciou a pozitivnou viziou..., lebo si vynosila a porodila Hanku a... Len nech vsetko pokracuje tak ako ma. 😉 Mam obavy z nizkej hodnoty hcg, ale verme, ze bublinka sa zacala uhniezdovat troska neskor....

lenuliatko
12. okt 2009

Ale zopakuješ si to, neboj sa 🙂 A 8 ms, to zbehne. Pri Hanke ani nebudeš vedieť ako, a bude to tu.

katy2
12. okt 2009

inak teraz rozmyslam, ze sme uplne rovnako, lebo ja som bola na krv 13.10 a to bol 14.den a dalidka dnes na 13.den 😵 😵 😵 dalidka, to musi teraz dobre dopadnut s krasnym vonavym uzlickom na konci 😵

katy2
12. okt 2009

dalidka, to hcg je v poriadku, uvidis o dva dni ako krasne stupne 😉

dalida
12. okt 2009

Lenuliatko o PK ma presvedcili potraty, ktore som prezila pred rokom v juny 2008 a novembri 2008 😔 O tom ci mat PK alebo nie sa porad s dokim a subjektivny nazor tahaj aj zo sestricky. Ona je totiz tam a vidi ako to funguje. 😉

lenuliatko
12. okt 2009

Wau, tak to máte na deň rovnako 😵

dalida
12. okt 2009

Katy, 😵 Sa tesim, ze mam v brusku miminko tak ako ty pred rokom 😉

lenuliatko
12. okt 2009

Tak sa skúsim spýtať aj jej, len aby bolo kedy 😅 Zrejme hneď zajtra sa budem musieť rozhodnúť. Veru, sestrička je pri všetkom, vidí úspechy aj neúspechy a ona určite ochotnejšie odpovie, než doki.

lenuliatko
12. okt 2009

Ešte pre istotu sa spýtam, zajtra mi treba len nočnú košeľu, ponožky, papuče a nejakú vodu, prípadne niečo na zahryznutie? Na tom papieriku mám napísané aj toaletné potreby, či čo, čo tým mysleli? Špiní sa po OPU, či nie? Po zobudení ako dlho sa leží? Keď sa budem na to cítiť, môžem vstať? Hneď nato bude pohovor s dokim? To zrejme oznámi, koľko je vajok a bude s nami rozoberať, ako si to s oplodnením predstavujeme?

katy2
12. okt 2009

leni, zober si aj vlozku, zvykne sa spiniot, aspon u mna to tak bolo.... a prezervativ.... lezi sa hod, dve...potom idete za dr. a on povie kolko bolo vajicok a kedy ET, jasne, ze sa da s nim aj poradit... a vezi aj hreben 😉

kika79
12. okt 2009

Jeeeejee, dalidka, blahoželááááám 🙂 a prajem ti nech sa to vsetko pekne rastie od hcg-cka uplne všetko....... 😉
sa tesiiiim
i ja chceeeeem 😵ale este si musim troska pockat

lenuliatko
12. okt 2009

Vložku by som brala,a le hrebeň ma nenapadol. Asi mi bude aj tak jedno, ako vyzerám 😅 No a prezervatív. Ďakujem Katy.

katy2
12. okt 2009

kika, ahoj 🙂
ako si na tom? este si domka? 😉

kika79
12. okt 2009

ahoj moja,
este ma lekarka nechala doma do pondelka, ale v stredu sa chcem dať vypisať do roboty, dievcata toho maju iste dost, vsetko za mna spajat ☹ a to viem podla seba, ze to nie je nic moc
troska mam so sebou problemy - strasne ma bolia krize, brucho ani nehovorim, ale to hlavne v noci, tak spim cez den, beriem antibiotika a lieky od bolesti, dufam, že to do stredy prejde
aj sa tesim 😵 doma to je nuda
bozkavam teba aj Hanku 🤐

emulienka99
12. okt 2009

Ahojte kočky, nemám gonal. Neviete pomôcť ?

kukulik30
12. okt 2009

ahojte ..jeeeeeeej, ja som tu tak nahliadla z prace potajomky, ze ake tu spravy a vidim, ze krasne pozitivne.. 😵 😵 😵 .....dalidka blahozelám a velmi velmi sa tesim 🤐 vo stvrtok uz bude hcg ovela vyssie 😉

ixi, aj tebe blahozelam k bambulkam, no vidis, aki bojovnici ostali na zaver..teraz uz len an nich davaj riadny pozor 😵

kukulik30
12. okt 2009

no letim ja po maleho do skolky , potom sa ozvem 🙂

melisska
12. okt 2009

ahojte, jeeeeeeeej co tu citam 😵 Dalidka 😵 😵 😵 😵 konecne to niekto prelomil a poznam kocku co mala HCG 17 a je z toho syncek 😀 😀 😀
Ixiiiiiiiiiiiii pocuuuuuuuuuuvaj sestricku 😵
Katy ahoj moja a cmucik Hanicke 😵kukulik ahooooooooooooooooojte 😀 😵 😵 pozdravujem aj kukulicatka 😵
pozdravujem aj tehulky naseeeeeeee 😵

melisska
12. okt 2009

zajacik ty budes stvrta tehulka, lebo druha bude kukulik, tretia ixi a stvrta ty 😀

kukulik30
12. okt 2009

ahoj melisskaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa 😀

kukulik30
12. okt 2009

inak kukulik nas zase sopli ☹ uz som z toho nestastna, dva dni minuly tyzden bol v skolke - stvrtok, piatok a v sobotu, uz kychal o 106...

dalida
12. okt 2009

Kocendy, este raz dakujem. Neviem ci nie je priskoro gratulovat, ale cert to ber... 😵 Bude vsetko O.K. Inac som strasne unavena. Akurat koncim v praci... Prve co urobim, ked pridem domov bude to, ze si hned lahnem a pospim.

kukulik30
12. okt 2009

dalidka, o tej unave by som vedela rozpravat, ja uz asi pol hodku lezim na gauci a driemem, nie som schopna sa prebrat, nebyt toho, ze Samko chcel cikat a treba mu ist zapalit svetlo na ecko , tak ani nevstanem 😅

melisska
12. okt 2009

kukulik tak to je jasneeeeeeeeeeee 😀 😀 😀
Samko asi musi nazbierat vsetky bacilky abz bol uz vzdy imunny 😔 ale potom bude iba zdravy 😵
dalidka 😵

zajacik...
12. okt 2009

Melisska ja budem piata tehulka, lebo predo mnou este Lenuliatko 🙂
Dalidka, Kukulik, len pekne spinkajte a nech sa vam snivaju tie najkrajsie sny 😵 Dalidka a ty si nebola na PN? Ani neplanujes ist teraz ked si tehulka?

zajacik...
12. okt 2009

A este som zabudla na Matulku, tak ja budem siesta, aj tak je 6 moje stastne cislo 😀

cavik
12. okt 2009

Pekný večer

ako obyčajne, neviem, čo ste popísali cez celý deň....ale všimla som si, že už ste sa rozrátali, kto kedy otehotnie a že Dalidka je prvá......huráááááá, gratulujem a držím prsty, nech to všetko dobre dopadne 😉 😵 😵 😵 😵 😵

deny3
12. okt 2009

pekný večer 🙂
krásne správy Dalidka, držím palce 😉
kukulik to kýchanie poznám, my sme všetci chorý, smoklíme, dokonca aj malý Kubko,odsávačka funguje naplno.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre