Plnenie snov v splne 3

ixi
2. apr 2009

Takze dievcata sup do novej temicky robime nabor na tehulky 😀 😀 😀 😀 a mamicky ktore budu nanas plut tehu vyrusiky 😀 😀 😀

lenuliatko
4. nov 2009

Ahojte, bola som sa vonku vyvetrať, trošku po obchodoch. Pri tescu už máme krásne vysvietený vianočný stromček 😵
Gisel, tie nálady poznám, včera som skoro explodovala, každá blbosť ma vytáčala a to som bola sama, tak si to ani nemak kto odniesť 😀 Ale často teraz pociťujem nervozitu 😒
Zajačik, po UZV ti je už zbytočne testovať 😉 Ešte si testni teraz, kým ešte palička tmavne, HCG strašne rýchlo rastie, takže rýchlo sa dosiahne maximum.
Ixi ahoj, uzdrav sa 😉 My tu na východe tŕpneme, aby sa k nám nedovalila tá ukrajinská chrípka 😅
Ogeletka, nás IVF stálo: 300€ puregon, ďalších asi 18€ estrimax, duphaston, utrogestan, 500€ zákrok, no a teraz dokupujem ďalej utroš a duphaston. No a cesta...
Feja, ja ani nemám pocit, že sme začínali skoro. Po troch rokoch snaženia som si povedala dosť! Ani nám zatiaľ nenašli príčinu, prečo sa nedarilo, tiež sme skúsili IUI v decembri minulého roku. Ale aj tam som pichala injekcie, aj to stálo peniaze, aj tam trebalo dochádzať na kontroly a úspešnosť minimálna, tak už som nechcela druhý pokus, rovno IVF. A oplatilo sa 😉 Ale dlho mi trvalo, kým som to prijala, stále som verila, že nám sa podarí prirodzene. Ale na zázrak sa mi už čakať nechcelo...

lenuliatko
4. nov 2009

Walle a všetky dôležité info o všetkých splniečkach má v albume marcelka. Kuk:
https://www.modrykonik.sk/album/album.php?vAlbu...

mima263
4. nov 2009

ahojte 🙂
walle a máš to aj na strane 455.
cavik, ja už nejdem na kontrolu ale rovno na KET - v teraz v piatok
Lenka no veru tá chrípka 😕

lenuliatko
4. nov 2009

Ahoj Mimka, ako sa máš? Ja som sa chystala na Ukrajinu na nákupy, hlavne čižmy tam majú parádne, môžem zabudnúť 😝
Sobka má zajtra krvičku, dlho som ju tu nevidela. Držím palce 😵

lenuliatko
4. nov 2009

Mimka a na povzbudenie, pozri si albumy, neviem či to je ešte na úvodnej strane, ale pred chvíľou bolo. Dvojičky po KET 😉

mima263
4. nov 2009

ahoj, ja ešte dokončujem veci, aby som mohla ísť na PN-ku. Takže žijem v rýchlosti a strese, ale piatok už bude super - konečne si oddýchnem. Veľmi sa na to teším 🙂
Aké máš teraz plány? budeš chodiť do práce alebo ostávaš doma?

mima263
4. nov 2009

dvojičky sú teda super 😝
dosť často to teraz sledujem a nie je to až také nereálne, len to chce obrovský kus šťastia

walle
4. nov 2009

o chvíľku som tu a si to prečítam...5 min. 🙂

lenuliatko
4. nov 2009

Tak si všetko nachystaj a od piatka voľnooooo 😉 Konečne žiadne stresy z roboty, len rozmaznávať drobčekov 😵 A veru, je to o šťastí, ale prečo by sa to nemohlo prihodiť PRÁVE tebe 😉 Ja som si vždy tak hovorila.

mima263
4. nov 2009

presne tak, nič nie je nemožné.
Jedna baba z inej témy mala 1 zmrazené embryjko - ET sa nekonal a ...... čochvíľa rodí

walle
4. nov 2009

ojoj, tak som si prečítala, čím ste prešli. ☹ ..och, tak ja som odvar...veľké bojovníčky...

feja22
4. nov 2009

Dievčence toľko nás tu je, že strácam prehľad. Zajačik práve som si preštudovala tvoje rady v téme DNP. Podrobné 😉.
Uvidíme sa zajtra po UTZ.

zajacik...
4. nov 2009

Gisel na idem na UZV buduci utorok.
Vsetkym pekny vecer 🙂

marcelka82
4. nov 2009

Ahojte.

sobka držím zajtra siiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiilno palce. 🙂

lenuliatko
5. nov 2009

Dobré ránko, tu ešte nikto nebol? 😕
Feja, čakáme krásne správičky 😵
Sobka, podobne, držím palce na krv, verím že sa pridáš 🙂
Cavik a Leto práve chrapkajú po OPU, tak baby nech sa vám vajíčka krásne oplodnia 🙂
Ahojte ostatné splniečka 🙂

lenuliatko
5. nov 2009

Zajačik, 6tt, nádhera 😵

lenuliatko
5. nov 2009

No tak baby, už vylezte z postele 🙄 😀
Feja, ako????

lenuliatko
5. nov 2009

Dnes je nejaký štrajk o ktorom neviem? 😕 😀

marcelka82
5. nov 2009

Ahojte. Všetkým, ktoré majú dnes veľký deň držím palce. A posielam tehu vírusiky:

😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT 😵 😵 😵 😵 😵 😵

marcelka82
5. nov 2009

Ahoj Leni. Ako sa cítiš?

lenuliatko
5. nov 2009

Čau Marcelka, už si zdravá? Ďakujem za porciu 😝

gisel22
5. nov 2009

Ahojte splniecka 🙂 🙂 🙂 prajem pekny dnicek, hoci vonku je tak sivo a uprsane.
Lenuliatko, ako sa mas? Ozaj, dnes je tu nejak pusto. 😕

lenuliatko
5. nov 2009

Cítim sa stále lepšie, až ma to desí 😅 Ale začala ma akoby páliť záha, taký blbý pocit, občas to až bolí a trochu zle na žalúdku robí, ale som aspoň rada, že niečo cítim. Keby tak človek mal istotu, že je všetko ok 😒

lenuliatko
5. nov 2009

Gisel, ty sa pochváľ, netestovala si? Cítiš niečo?

gisel22
5. nov 2009

Lenuliatko, ty ides na UVZ spolu so zajacikom, vsak?
Neboj, vsetko je urcite v poriadku 😉

lenuliatko
5. nov 2009

Ešte som sa nerozhodla definitívne, kedy pôjdem, ale asi hej. Už by mi nedalo, že baby vedia,koľko deťúreniec majú v brušku a ja nie 😀 Ale nechcem sa ponáhľať, nech majú drobci kľud, UZV nie je práve zdravý 😒

gisel22
5. nov 2009

Lenuliatko, netestovala som az v sobotu budem, pripravim sa na pozitivnu alebo negativnu spravu v pondelok. 😉 Inac nic necitim, mam z toho zly pocit. ☹ Ale ako ma byt, tak bude.

lenuliatko
5. nov 2009

Ja viem, že si neistá. Mne keď vymizli príznaky, tak som to skoro vzdala. Ale napr. feja necítila vôbec nič a necíti doteraz, zajačik len trošku, takže ani nič cítiť nemusíš. Verím, že ťa v sobotu testík príjemne prekvapí 😉

marcelka82
5. nov 2009

Leni, či som zdravá to je ťažko povedať. Dnes som sa vážila a zatiaľ som naspäť nepribrala ani dkg. Predvčerom som bolesti nemala a včera zase mala. Neviem. Chcela by som už ísť do práce. Včera sa pri mne zastvil môj veeľmi dobrý kolega, tak som sa mu sťažovala, ako mi doma šibe, že som stále sama a nemám sa ani s kým normálne porozprávať. Už nech som naspäť ok a v práci. Potrebujem to aj pre peniažky aj pre seba. Manžel ma včera zase presviedčal pre pôrodnicu v KE. Tak sme sa zase pohádali.

gisel22
5. nov 2009

Lenuliatko, ja dufam stale, nadej zomiera posledna. 🙂 Dakujem velmi pekne za povzbudenie 🙂 🙂 🙂
Ked som sa tu dobre docitala, tak srdiecko na UVZ vidiet az v 8tt?

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre