Plnenie snov v splne 3

ixi
2. apr 2009

Takze dievcata sup do novej temicky robime nabor na tehulky 😀 😀 😀 😀 a mamicky ktore budu nanas plut tehu vyrusiky 😀 😀 😀

feja22
20. nov 2009

Ahojte dievčence. Dlho som tu nebola, ale vy nezaháľate. Leni držím prsty aby všetko bolo už len OK. Pozdravujem nové tváre, prekvitajúce tehuľky a odvážne snažilky.
Tak nám sa už srdiečko predviedlo v plnej kráse. A mám od dokiho aj fotku.
A to vďaka sestričke, ktorá ho ukecala. Leni presne ako ty mám aj ja OHHS 2.st. Nám bolo aj dosť podobne zle.
Tak sa teším nech už sa rozhodnete akokoľvek (myslím výber centra), že čoskoro k nám naskočíte na tehu-vláčik. 😉

zajacik...
20. nov 2009

AHojte 🙂
Lenuliatko aj zajacik dakuje za pozdrav 😉 Ja sa mam az velmi dobre, tak hadam bude vsetko OK 🙂 Necitim ziadne nevolnosti, akurat mi je trosku zle ked uz zacinam byt hladna, ale inak v pohode 😉 Tesim sa na tvoje spravicky z UZV 🙂
Gisel chvalabohu to so sestrou dopadlo stastne, pozdravujem vas obe a drzte sa!
Feja gratulujejm k srdiecku 😵 😵 😵 A povedz ako to bolo s tou fotkou, to ti ju Hredzi nechcel dat ked homusela sestricka prehovarat?
Lyndus teda tie nevolnosti ti vobec nezavidim 😒
Ahojte vsetky SPLNiecka 🙂

zajacik...
20. nov 2009

Feja tak uz si mozes oficialne nastavit tt 😵

lyndus
20. nov 2009

veru Feja, tyzdne poprosime konecne 🙂 a blahozelame k srdiecku 🙂 aj fotocku chrustika, nech sa vytesime 🙂
leni, drz sa na utz 🙂
zajko 🙂

zajacik...
20. nov 2009

Kde ste vsetky? 😕 Aspon nas posuniem na 1. stranu 🙂

lenuliatko
20. nov 2009

Ahojte
Feja, gratulujem k srdiečku, aj my už máme, dve 😵 Všetko je ok, drobce pekne narástli, hematóm je preč. Ale fotku som si ani nepýtala, keď som videla tie malé fliačiky, nabudúce.
Zajačik, fajn, že ti je dobre, lepšie než zle 😉

zajacik...
20. nov 2009

Lenuliatko jupiiii, gratulujem k 2 srdieckam 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵

zajacik...
20. nov 2009

A kedy ides na dalsiu poradnu? Chystas sa aj k Dankovcikovi? (uz som sa to mozno pytala, ale nepamatam si) 🙂

jespera
20. nov 2009

Ahojte Splniecka,
mam novinku - 9. 11. o 4.05 rano nam prislo na svet nase dievcatko Karin, 1900 g, 44cm - je uplne v poriadku, este je v inkubatore, ale pekne pribera. Mna dnes prepustili domov - tak som tu zbehla na skok.

Zdravim vsetky a prajem pekny den...

lenuliatko
20. nov 2009

Jespera waaau, gratulujem 😵 😵 😵 Karinka sa teda ponáhľala na svet, hlavne, že je v poriadku. Niečo sa stalo, či to len tak prišlo? Držte sa a hoď fotočky 😵
Zajačik, ďakujem, tešíme sa. Na ďalšiu kontrolu idem o 3tt. K Dankovčíkovi by som šla, ale až okolo 20tt, na morfologický UZV.

vevericka80
20. nov 2009

ahojte splniecka 🙂
jespera gratulujem a nech vam Karin v zdravi, laske rastie, nech vam dava iba stastie 😵 😵 Co sa stalo, ze tak skoro prisla na svet?
feja gratulujem k srdiecku 🙂

feja22
20. nov 2009

Ahojte babenky. veľmi pekne ďakujem. Leni blahoželám.
Fotku som chcela, ale predbehla ma sestrička, hneď ako zbadala, že nie som s manželom. Bol služobne odcestovaný. Hneď naňho vyrukovala, že vytlačíme obrázok, aby sa aj manžel potešil. On, že aj tak dokopy nič nevidieť. Ale sestrička bojovala, že to by nám nespravil a pod..... A keď som si šla pre správu, už som to mala prichystané. Plakala celá rodina - od radosti.

petronelka77
20. nov 2009

Ahojte splniecka 🙂 .
Jesperi, gratulujem k dcerenke a som rada, ze je vsetko v poriadku. To aby som sa uz aj ja pobalila a pripravila aj s Lyndus 😉 . Ale som velmi rada, ze ste zdrave.
Leni, gratulujem k dvojkam. Feja, gratulujem k srdiecku 😉 .

jespera
21. nov 2009

Ahojte,
co sa stalo? stalo sa to ze som stvrtok vecer mala bolesti ako na kramy, zobudila som sa v noci a nasla som slabo cerveny vytok, isli sme do nemocnice - vysledok bol ze odtekala plodova voda, tak mi zacali ihned podavat kortikoidy na pluca pre malu plus antibiotika, vyzivy a injekcie - no proste za tri dni som toho pobrala tolko ze az, v nedelu vecer som mala sem tam take slabe bolesti ako na kramy, vsetci sme dufali ze potiahnem este aspon 2 - 3 tyzdne, ale - zobudim sa v noci - strasne bolesti v krizoch, v podbrusku, idem za sestrickou - ihned sono, ctg, vysetrenie, stastie bolo ze sluzbu mal perfektny primar, vysetril - a vravi - to uz nezastavime, ste otvorena na 4 prsty, bud okamzite sekcia - alebo do 3 hodin porodite normalne, takze nebolo o com...Baby ale ten strach o Malicku neprajem nikomu, s placom som volala manzelovi domov - co bude ako bude, ved predsa je to 32 tyzden....ale co uz na vyber sme nemali (este stastie ze bol doma - rano mal ist do Holandska..., samozrejme ze uz nesiel..). Zobudila som sa na manzelov hlas - ako mi hovori, ze Malicka je uplne v poriadku, dycha sama, netrebalo ju ani intubovat, nema ziadny problem - len je v inkubat., a ze strasne plakala ako ju viezli -- no proste super sprava, na ten pocit asi v zivote nezabudnem. Momentalne ma za sebou ultraz. mozgu, obliciek, a srdiecka - vsetko ok...Zltacka ma uz iba dozvuky - takze sa to za chvilu strati, ucime sa kojit, ja v kuse len odsavam - aby som rozbehla mlieko, nie je to lahke...Karin musi este zosilniet aby vladala pit sama - ale predpokladam ze na buduci tyzden ju uz vyberu z inkubat. a dufam ze na Mikulasa sme doma 🙂
Takze v skratke asi tolko...drzte palce..🙂

kukulik30
21. nov 2009

krasne vikendove ranko 😵

jesperka 🤐 jeejda, tak malinka je uz s vami 😵 😵 😵 ...blahozelam sa celeho srdca....a velmi sa tesim, zeto dopadlo na jednotku, naozaj si neviem predstavit taketo stresy, ja som stresovala pri porode v termine a toto by som asi inak predychavala 😉 .....mala je silna , zvladla to uplne super, tak sa drzkajte, nech ste co najskor doma v pohodli a spolu s tatinkom, zdravucki a stastni 😵

taella
21. nov 2009

jespera gratulujem ku Karinke 😉

ten popis o pôrode , to akoby sa mi vynorili spomienky spred desiatich mesiacov . Krásna váha a miery . Naši mali v 32tt 1600g a 1680g . Držím palce , aby sa mliečko pekne rozbehlo a bolo ho hojne a Karinka rýchlo pribrala a bola pri vás doma . 😉

A v ktorej nemocnici sú teraz detičky ?

taella
21. nov 2009

opravujem - nie detičky ale Karinka ? 😉

katy2
21. nov 2009

ahojte 🙂
leni, gratulujem k srdieckam 😵 😵 😵

jespera, velka gratulacia 😵 karinka ma pekne miery, je velky bojovnik, drzim palce, aby ste boli co najskor vsetci spolu doma 🙂

rebeka33
21. nov 2009

Lenuliatko super, že to všetko tak dobre dopadlo, dvojičky so srdiečkami super,super 😀 😀 😀 . len sa opatruj a nezačni to preháňať. Veľa zdravíčka všetkým trom.
jaspera- super, že je zdravá a dýcha sama. Bude to dobré. Môj bratranček sa narodil len 800g a je to super šrác, rozpráva 3 jazykmi. 😵 .
Gisel- to čakanie v takom prípade je strašné ,ale hlavne že to dobre dopadlo. Viem o čom hovoríš. Gisel ja som dostala mrchu 11. a dodnes stále špiním, tak pôjdem za dokinou budúci týždeň. Snáď to je len z tých hormónou. Akurát sa bojím , že odložia ten ket z decembra. Uvidíme?
Všetkým snažilkám a maminkám prajem pekný víkend. 😎 😎 😎

vevericka80
21. nov 2009

ahojte 🙂
rebeka to sa stava po IVF.....a inac ta druha mrcha po IVF zvykne dost dlho meskat, obcas jej to trva aj 60 dni

jespera
21. nov 2009

Dakujem krasne za vsetky blahozelania a prajem aj ja vam ten krasny pocit drzat babatko v naruci.

kukulik30
21. nov 2009

Leni a tesim sa ze drobcom uz veselo blikali srdiecka..blahozelaaaaaaaaaaaaam 😵 😵 😵 takze hematom sa vstrebal, no to je parada, snad uz vsetko zle pominulo a teraz ta cakaju uz len pekne vesele chvile 😉

matulka7
21. nov 2009

Ahojte všetky dievčatá,....
Jespera - blahoželám, neboj, všetkobude v poriadku,...... tešte sa z malinkej ako len môžte,... 🙂 🙂 🙂
Kukulik - ahoj, už ti prišla mrška?kedy ideš na ket?
pozdravujem všetky,.... pekný večer,..... 🙂 🙂 🙂

zajacik...
21. nov 2009

Jespera z celeho srdca blahozelam ku Karinke, citala som to v takom dojati, som stastna ze je malinka v poriadku 😵 😵 😵 A ja viem preco sa tak poponahlala, hadam by si nenechala ujst Mikulasa, Vianoce, Silvester, Novy rok a svoje meninky 🙂 Takze este raz gratulujem a tesim sa s Vami 🙂

zajacik...
21. nov 2009

Jespi a v ktorej nemocke si rodila a u koho?

kukulik30
21. nov 2009

matulka, ano dosla... vcera... takze v pondelok ideme do Splnu 😉

taella
21. nov 2009

kukulik aká inkognito fotka 🙂

kukulik30
21. nov 2009

taella 😉 🙂

matulka7
22. nov 2009

Ahojte,....
Kukulik - super, takže môžeš ísť na "vec", držkaj sa,.... a foto - veru inkognito,... 😉 😉 😉

mimusa4
22. nov 2009

ahojte..
jespera gratulujem k dievčatku a veľa zdravíčka, držte sa nech ste ím skôr doma.. 😵 😵
ahojte všetky splnky 😉

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre