Plnenie snov v splne 3

ixi
2. apr 2009

Takze dievcata sup do novej temicky robime nabor na tehulky 😀 😀 😀 😀 a mamicky ktore budu nanas plut tehu vyrusiky 😀 😀 😀

tremonti
1. jan 2010

ano vevericka podla mm doktora bohuzial az icsi :(

deny3
1. jan 2010

pekný večer 🙂
tak konečne sa to tu rozbieha.
a šťastný Nový rok 😵 😵 😵

katy ty si už riadne nažhavená 😵 ja sa tiež neviem dočkať, aj keď my to zatiaľ nechávame na prírodu. Ak to nevyjde, tak asi na jeseň by som skúsila ďalšie IVF,ale rozmýšľam nad Brnom, no uvidíme.

katy2
1. jan 2010

deny, my uz mame len mrazaciky... do noveho IVF uz nepojdem, ako samoplatca nemam chut, radsej tie peniaze dame hanicke.... ale snad sa aspon jeden snehuliacik u mna zabyva na 9 mesiacov.... Verim tomu.... Uz som ratala, pojdeme na to v druhej polke aprila, KET by mohol byt zaciatkom maja a babo by sa mohlo narodit v januari.... Si fandim, co? Keby to bolo take jednoduche... Ale co, mame este dva pokusy KET.... 🙂

vevericka80
1. jan 2010

mam za sebou 1IVF a 1KET.....tremonti neboj sa, aj my to mame s ICSI

felixina
1. jan 2010

tremonti : snazime sa nieco cez rok, zatial neviem kde je problem, podla ovu testov a mojho sledovania mam nepravidelnu ovulaciu. viac sama zistit neviem.
s mojou lekarkou nejako nevieme najst spolocnu rec. tak sme sa rozhodli, ze skusime rovno centrum. roky bezia a nejako neskoro sme sa "zobudili" 😒.
ked som si citala prispevky v centre sa riadia svojimi vysledkami. zatial som uplne na nule..takze uvidime... 😨

katy2
1. jan 2010

felixina, ak vsetko dobre pojde, HP trva mesiac, potom ti povedia vysledky, pripadne napisete ziadost do poistovne, to schvalia za 3-4 tyzdne a po ms mozete ist na to... Najhorsi je ten zaciatok, ta neistota, potom cakanie, ale ked sa zacne, uz to ide rychlo.... 😉

vevericka80
1. jan 2010

felixina kolko mas rokov?

tremonti
1. jan 2010

ja mam pco a hormony akosi nefunguje ako maju a mm ma zly spg :(

katy2
1. jan 2010

tremonti, aj moj mm ma velmi zly spg, horsi ako tvoj 😔 a babo mame, hlavu hore 🙂 vsetko sa da, treba verit.... 😉 drzim palce

felixina
1. jan 2010

no mam 31 a moje biologicke hodiny nebiju...oni robia "rachot" ako hrom uz zopar rokov, ale stale sa nasli ine "priority".. no to tak byva..

vevericka80
1. jan 2010

katy mas pravdu 🙂 ...ta viera je dolezita
dievcence hlavu hore...rok 2010 bude urcite stastnejsi, lepsi ako bol ten predchadzajuci 😵

vevericka80
1. jan 2010

felixina...ja budem mat v marci 30 a tiez mi zacali tikat biologicke hodiny 🙂

katy2
1. jan 2010

ja v aprili 40 😕 😀 to ste same mladatka.... a to si trufam toho roku este na jedno babo 😵

vevericka80
1. jan 2010

katy...aj ty si este mlada 🙂 ...a hanicke treba zaobstarat braceka alebo sestricku 😵

katy2
1. jan 2010

vev, jasne, inak ani nemoze byt 😉
vsetkym nam to musi vyjst.... 🙂

vevericka80
1. jan 2010

katy ja verim, ze nam to teraz vyjde, nic ine si nepripustam a najma teraz ked sa novy rok zacal tym, ze nam dosla schvalena ziadost 😅

deny3
1. jan 2010

katy držím palce, keď sa chytila Hanka, chytí sa aj chlapček 🙂 😉
ja mrazáčikov nemám, preto to IVF, ale strašne chcem ešte min. jedno bábo, veľmi sa mi to páči, aj keď ten prvý mesiac bol riadny zaberák. Ale svet sa mi nezrúti, ak už druhé nebude, to potom bude Kubko straaaašne rozmaznaný.
felixina biologické hodiny a 31 rokov? ja mám ako katy, tohto roku v auguste na krku 40, tomu sa hovorí rachot hodín. Ale tiež si ešte trúfam 🙂 nikdy nie je neskoro 🙂 😉

felixina
1. jan 2010

deny3, katy2: no ale ako vam v dobrom zavidim, ze uz mate po jednom batozku doma 🙂 a samozrejme drzim palce k dalsiemu ...dalsim 🙂

tremonti
2. jan 2010

katy aky spg mal tvoj mm?a otehotneli ste prirodzene?a ty si bola okej?

katy2
2. jan 2010

tremonti, mas IP...

mery35
2. jan 2010

Caute 🙂 Ako je to s druhym ivf?Ziadost mam schvalenu.1ivf jul 2009,ket oktober.Treba medzi tim nejaku pauzu?Robi sa zase hormonalny profil alebo sa ide hned na prvu injekciu?

katy2
2. jan 2010

mery, treba novu ziadost. Mne HP uz nerobili, ale niektorwe poistovne ho vraj ziadaju....

mery35
2. jan 2010

Tu novu ziadost uz mam ta mi dosla teraz vdecembri.Treba si dat pauzu ,ci ist hnet na to?Niektore tvrdia ,ze je dobre necakat.......

zajacik...
2. jan 2010

Juj tesim sa ako sa to zase pekne rozbieha, bude kopec novych tehuliek 🙂
Vevericka krasny novorocny darcek, nech buduci novy rok opslavujes uz s babom v naruci 🙂
Mery ked uz mas schvalenu ziadost tak kludne uz mozes ist do SPLNu na dalsie IVF 😉
Katy, Deny, strasne silno vam drzim palceky nech mate surodencov pre vase babiky 😉
Lenuliatko ahoooj 🙂 Tak sme sa pekne prehupli do 2. trimestra 😵
Zdravim vsetky SPLNiecka 🙂

zajacik...
2. jan 2010

Tremonti a ty nebud smutna ze budete mat ICSI, ved to je lepsie ako keby sa oplodnovali len tak sami, takto je vacsia istota, aj my sme mali ICSI 😉

katy2
2. jan 2010

mery, urcite chod hned, ako bude mozne... uz mas aj tak pauzu...
zajko, ahoj 🙂

vevericka80
2. jan 2010

mery podla mna ste uz mali dostatocnu pauzu, takze mozes ist kludne uz v januari na 2.IVF...mne sestricka vravela, ze ked mi ziadost schvalia tak mam prist na 18.-22 DC a dame sa do toho 😀

vevericka80
2. jan 2010

zajacik dakujem 🙂 ...ja sa teraz tesim ako male dieta a neviem sa uz dosckat, kedy sa to fakt zacne 😅

mery35
2. jan 2010

Vevericka ako si sa citila pocas stimulky?

vevericka80
2. jan 2010

dalo sa to zniest..bola som sice dost naladova a mala som pocit nafuknuteho brucha, ale dalo sa to

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre