Plnenie snov v splne 3

ixi
2. apr 2009

Takze dievcata sup do novej temicky robime nabor na tehulky 😀 😀 😀 😀 a mamicky ktore budu nanas plut tehu vyrusiky 😀 😀 😀

bique
15. jan 2012

@deni5 tak drzim vsetky prsty, urcite vam to vyjde 😀

antonia2077
15. jan 2012

Ahojte, prosím vás neporadíte mi aké sú poplatky pri KET v Splne?

katy2
15. jan 2012

@antonia2077 Ket je 90 eur + lieky estrimax a utrogestan - ale tie hradi poistovna, takze sa len doplaca nejaky doplatok....

deni5
15. jan 2012

@katy2 Ďakujem krásne 😲

nana123
15. jan 2012

@deni5 ahoj musim sa pochvalit nam sa podaril IVF na prvy krat 😵 😵 😵 teraz som v 12tt 😉 v splne...

antonia2077
15. jan 2012

@katy2 Ďakujem za info 🙂

foryou25
16. jan 2012

Tak prve vysetrenie dnes za mnou, ale doktor povedal, ked videl manzelovi vysledky od urologa, ze mna uz viac vysetrovat nebude, lebo ze je jasne u koho je pricina, mate niektora taku istu skusenost? 😖

nurili
16. jan 2012

@nana123 uz ti treba le profil zmenit a fotku nahodit..... 😉

nana123
16. jan 2012

@nurili hej viem minule sa uz @haannka na to pytala... bojim som poverciva 😅. Ale teraz bezi 12tt a vyzera vsetko ok - sudim podla toho ze mi je stale zle 😀. A na buduci tyzden idem na to prve sono co si bola ked bude vsetko ok s radostou tam pridem status caka babatko 😵

nana123
16. jan 2012

@nurili @haannka ako sa mate dievcata? ako sa citite? 🙂

haannka
16. jan 2012

😢

katy2
16. jan 2012

@haannka co sa deje? 😕

nana123
16. jan 2012

@haannka ????????

nurili
16. jan 2012

@nana123 aj ja som poverciva ale tu sme si vsetky rovne....tu prezivame uspechy a aj sklamania, ale tesime sa ked sa niekomu zadari, ci podporime alebo poradime. Tak tesim sa na ten tvoj novy status.... 😉

nurili
16. jan 2012

@nana123 ja uz o nieco lepsie ako pred tym, teraz trosku hlavicka pobolieva ale netrva to dlho....s mliecnej stravy pomaly prechadzam aj na mäsko co je na pocudovanie. Uz aj troska coki som si dala co za 3 mesiace nebolo mozne. Tak sa trosku menime. A co ty, ako sa mas a co tvoje stavy 😉 ?

nana123
17. jan 2012

@haannka coo sa deje???? myslim na teba cely den 😒

haannka
17. jan 2012

povedali mi, že sa bábätko asi prestalo vyvíjať a nechali ma týždeň čakať, čo bude.... 😢 hcg mi včera brali mala som 7289..... ☹

malaterezka
17. jan 2012

@haannka ne ja tomu neverim ved mas krasne hcg, ja som mislela ze si isla este v piatok na kontrolu ale potom my doslo ze to az tento tyzden. Len sa drz vsetko bude ok. 😎

nana123
17. jan 2012

@haannka a odkial vedia ze sa nevyvija? ved to nevydno na ult to je este velmi male ... a to ti mali brat viac krat hcg dni po sebe ci sa stupnuje a ked stupa tak sa vyvija... a to kto ti kde povedal? Joooj moja nestresuj dufaj ze bude vsetko ok

nurili
17. jan 2012

Co to citam....Hanka, ako ti je?

steva
18. jan 2012

@haannka mas krasne hcg,ak mas moznost,chod este na usg niekde inde,viem o com hovorim,mam s tym skusenosti.prajem vela stastia,zazraky sa deju 🙂

milcsi
18. jan 2012

@haannka nestresuj sa, vsetko bude dobre!!!!! Naozaj mas pekne vysoke hcg. Drzim vsetkych dvadsat!!!

nurili
18. jan 2012

Haanka drz sa moja, vsetko bude v poriadku, drzim päste.... 😵

nurili
19. jan 2012

Ahojte baby, to tu nikto nebol? Snazilky, tehulky a mamicky ako sa mate? 😉

katy2
19. jan 2012

@haannka myslim na teba... velmi... 🤐

bique
19. jan 2012

ahojte 😀 ako sa mame?...bola som dnes na kontrolu a 26.01. bude prenos...tesiiiim sa uz 😀

bique
19. jan 2012

@lienka_1 ahojky...ako si dopadla na kontrole?

bique
19. jan 2012

@bique ahoj..tak kedy prenos?

bique
19. jan 2012

@timmka ahoj, tak kedy prenos?...najprv som pre teba spravu poslala sebe 😀 😀

timmka
19. jan 2012

@bique ahoj, tak prenos budem mat v utorok, na 15DC, jooj ako sa tesim

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre