Plnenie snov v splne 3

ixi
2. apr 2009

Takze dievcata sup do novej temicky robime nabor na tehulky 😀 😀 😀 😀 a mamicky ktore budu nanas plut tehu vyrusiky 😀 😀 😀

deny3
22. feb 2012

@nana123 neboj, tripple testy nie sú vôbec presné, pokiaľ ti kombinované vyšli v poriadku, tak bábo je ok. 🙂 😉 🤐 Ja som tiež mala blbé hodnoty, teraz už neviem presne koľko, asi 1:250, bola som u Dankovčíka, ten prezrel malého od hlavy až po päty. Ale úplne presne si spomínam, ako mi bolo, ked mi zavolala sestrička, nech hned zajtra prídem k dr. Tiež som prerevala celú noc. Oni tak vedia človeka vystrašiť. 😠

nelynka
22. feb 2012

@deni5 to si robis srandu ze sa nepodpisuju ziadosti, no to by ma urvalo.. 😠

nelynka
22. feb 2012

@bique no ja sa prave neviem rozhodnut co a kam a jak..
na novu nemocku som na lekarov a personal vseobecne nepocula este nic dobre..
v starej nemocnici robila manzelova teta takze tam by sa co to dalo vybavit ale presne tie priestory mi vadia..ja nemocnice neznasam od malicka a toto je proste nemocnica jak vysita..
takze neviem jak by som tam vydrzala par dni lezat..by ma asi je..lo :D
a šaca, ta je vraj o peniazoch..co ja viem..
😔

nana123
22. feb 2012

@nelynka ahoj a na co sa chystas do nemocnice? Ja co som teraz bola v starej tak som si dala nadstandart izbu a stoji to za tie prachy... tiez nemusim nemocnice, ale toto v pohode sa dalo zvladnut a vidno aj pristup personalu iny...

nurili
22. feb 2012

@bique veru co ine ostava.....to bude taky marcovy darcek.....na dobre sa oplati cakat.... 😉
a ja vzdy hovorim ze kto caka ten sa docka...tak teraz len hadame, asi spustim rodinnu loteriu ci tipovacku.... 😀

nelynka
22. feb 2012

@nana123 ale len sme sa bavili o porodniciach tu v KE.. 😀

bique
22. feb 2012

@nelynka vsade je to o peniazoch ☹ bohuzial.... ja mam z rastislavky panicky strach ☹ a ten pristup, to je jeden masaker, lezala som tam tyzden...no kolko ludi, tolko nazorov 😉 ja som na novu pocula, ze je v pohode a saca tiez...v saci rodili 3 kamosky a ani u jednej to nebolo o peniazoch 😒 tak neviem 😠 a vnovej profesionalny pristup...vsak este je cas sa rozhodnut 😉 🙂 ale ja som uz na istom 🙂

bique
22. feb 2012

@nurili xixi..u nas sa tiez tipovalo, kedze boli dvojky, bolo viac moznosti a samozrejme mamicka - to ako ja - jedina tipla spravne...este bola sranda, lebo druhe babo sa nie a nie ukazat, takze bolo prekvapko pri porode 😀

bique
22. feb 2012

@nelynka ja som mala dokonca vybaveneho primara a ten si odisiel na lyzovacku...takze tak ☹ niekedy je mozno aj lepsie nic nevybavovat 😔

nelynka
22. feb 2012

@bique no ja ked si myslim ze som na istom tak zavaham..asi sa potom poradim s par doktormi a uvidime co mi doporucia.. 😀

@bique no fasa..prave o tomto hovorim a toto som presne pocula na novu nemocku..ze si ho sice vybavis ale uplne na teba sere len ci das 200e do vrecka..

bique
22. feb 2012

@nelynka no mne sa to stalo na rastislavke... ☹ a este ked si primarova pacientka a primar nie je pritomny, tak vsetci ruky prec ☹ no smutne...nase zdravotnictvo je fakt bieda...a na rastislavku si len zuby dat urobit - lebo zubarov maju fakt spica - alebo uz len umret ☹

nurili
22. feb 2012

@bique 😀 to si treba zalozit nejaku tipovacu spolocnost.... 😉 ze BABYTIPos..... 😀 😀 😀

anika142
23. feb 2012

Dobre ranko dievcata, ja som akosi nevydrzala a testla som. No test negativny ☹ . Dnes som 9ty den po ET.

nelynka
23. feb 2012

@bique no to je des,som zvedava,co postretne nas ked
to bude aktualne..

@anika142 ahoj,to este nic neznamena,ja som mala po
Ket prvy poz.test az na 12dc..este nestracaj nadej..

nana123
23. feb 2012

@anika142 ahoj den ET sa nepocita... takze to vyzera ze to je 8 den a ja som mala na 8 den ducha jak vysiteho a este dost zalezi aky test si robila... takze este je cas 😉

anika142
23. feb 2012

@nelynka
@nana123
Dakujem za povzbudive slova, som z toho smutna no snazim sa povzbudit. Den ET ani ja neratam bola som minul. t. v utorok cize mam uz 9ty den. No aj ja som uz citala ze niekomu ukazalo az na 12ty den a jedna baba si robila test a vysiel jej na 14ty den rano negat. a predsa z krvy bola tehulka. Takze su nadeje urcite. 😉

foryou25
23. feb 2012

@anika142 nezufaj, este nic nie je stratene,drzim palce 😉

milcsi
23. feb 2012

@nelynka ja som rodila v Saci a bola som spokojna. Svokra tam roky robila, takze nieco sa dalo vybavit🙂. A mam ju blizsie ako Kosice. Maju tam vela porodov, cize aj rutinu. A peniaze das aj tak aj tak. Smutne, ale tak to chodi. Na druhej strane, keby som vedela, ze mozem ocakavat komplikacie, napr. pri predcasnom porode, alebo dvojickach, isla by som urcite do novej kvoli suprovej neonatologii.

nelynka
23. feb 2012

@milcsi dakujem za infosky..
no uvidime..este vela cesty pred nami kym dojdeme az do porodnice 😀 😀

anika142
23. feb 2012

ahojte, chcela by som sa opytat ci ste si davali vysetrovat aj krv zrazanlivost a tak a ak ano tak kde. A ako to nas doktor prijal myslim to ze ste si ich davali robit?

bique
23. feb 2012

@anika142 ahoj, ja kym som isla na IVF, tak som podstupila folikulometriu s horm. testami, muz spermiogram a tiez ma poslali na hematologiu do novej nemocnice...tam mi to urobili do 2 tyzdnov...potom som absolvovala laparku, kedze bolo vsetko ok...takze v novej nemocnici v KE

anika142
23. feb 2012

@bique dakujem za info, nas nik neposielal na hematologiu a preto uvazujem uz po tolkych neuspechoch, asi nema zmysel sa skor pustat do dalsieho pokusu ak ten bude neuspesny nahodou, aj ked by som si priala aby bol, no dnesny test tomu nenasvedcuje

bique
23. feb 2012

@anika142 este nestracaj nadej 😉 mna tiez nikto neposielal, ja som sa pytala sama, lebo laparka je predsa len invazivny zasah do tela, tak to bola posledna moznost...kedze vsetko ostatne bolo ok, nakoniec som sa laparke nevyhla a ta aj potvrdila, preco nevieme otehotniet ☹ ale pred IVF som si chcela byt ista, tak som sa pytala nech ma posle moj gyndos kde sa da...inak, nam vyslo prve IVF na prvykrat s dvojickami, zle to vsak nakoniec v 26tt dopadlo, tak sme boli na KET a to nevyslo ☹ tak teraz v marci ideme na dalsie...cize ono aj ked je vsetko ok, nemusi to stale vyjst...a to bol ktory tvoj pokus?

bique
23. feb 2012

@nelynka rastislavke sa oblukom vyhni, lebo ked nevedia rozoznat potrat od predcasneho porodu, dalej nie je co vysvetlovat ☹

anika142
23. feb 2012

@bique ahoj, to mi je veeelmi luto, no ja som si este vzivote nenasla na tehotenskom teste // moje pokusi mas v mojom profile.

anika142
23. feb 2012

@bique dakujem za povzbudive slova. potesia.

bique
23. feb 2012

@anika142 hmm, tak treba za tym ist, ze co je za tym 😒 😠 drzim palce...na test z mocu je este aj tak asi skoro...takze este nestracaj nadej...a ak by to nahodou nevyslo, co vyjde 😉 tak chod na vsetky tie vysetrenia...minimalne je clovek kludnejsi ak na nic nepridu, tak len cakat a ak pridu, tak pricinu odstranit a ist dalej..drzim vseeetky prstyyy nech najdes // 😉

anika142
23. feb 2012

@bique daaakujem velmi pekne aj ja ti drzim palce najblizsie pri Ketku // s uspesnym koncom s babatkom v naruci.

nelynka
23. feb 2012

@bique no neviem,uvidime. Sesternica tam ide v maji rodit,tak uvidime..

milcsi
23. feb 2012

@anika142 Daj si urobit vsetky mozne vysetrenia, co ak sa niekde najde pricina, preco sa nedari. Na vsetky ta moze poslat tvoj gynekolog ( hematologia, imulogia, genetika). Nech ti urobi stery na chlamydie, mykoplazmy, ureaplazmy. Nemas co stratit. Imulogia sa robi v novej. Ja som na hematologiu zacala chodit pred druhym ivf a pichala si cele tehu injekcie (uspesne🙂). Na hematologiu chodim za Dr.Benovou, mne vyhovuje jej pristup. A co sa tyka toho, co si mysli dr., tak ani Hredzak ani Herman velmi neuznavaju tu hematologicku dg, ale ani nehovoria, aby si to neriesila. Ja som mu tiez povedala, ze chodim tam a picham si. Len mykol plecom, nekomentoval. A u Benovej vzdy sedi plno tehuliek, tak asi to ma realny zaklad. Drzim palce!!!

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre