Plnenie snov v splne 3

ixi
2. apr 2009

Takze dievcata sup do novej temicky robime nabor na tehulky 😀 😀 😀 😀 a mamicky ktore budu nanas plut tehu vyrusiky 😀 😀 😀

zuzlik7
24. sep 2012

@franina jaj...prepac nejak som mimo ci co!na hematologiu som objednana az na 22.10. a na endokrinologii este termin nemam:((( no musim to dat doporiadku...

franina
24. sep 2012

@malaterezka piatok ides na krvicku?

franina
24. sep 2012

@zuzlik7 nechces si to dat do poriadku a tak ist?

majka2205
24. sep 2012

@foryou25 ešte neviem koľko budem pichať, zatiaľ nič nehovoril, a ako si potom dopadla? mala si aj vklad? OHSS sa trošku bojím hlavne preto že mám polycystické vaječníky tak som zvedavá ako dopadnem.

foryou25
24. sep 2012

@majka2205 no prezila som to 🙂 nastastie, v nemocke mi povedali ze som utiekla hrobarovi z lopaty
vklad som mala, mozno keby mi doktor urobil ultrazvuk v den vkladu, predislo by sa tomu, ale tym ze sa vklad urobil, a nevedelo sa v akom stadiu su moje vajecniky mohlo sa predist najhorsiemu, na 6 den od ET som skoncila v spominanej nemocke, pretoze zacalo rast hcg, a tym padom vajecniky zosaleli, ale uz je to za mnou, verim ze bude uz len dobre, ale napriklad este teraz 10.9 som ich mala velke ako svet a to som vklad mala 17.7

majka2205
24. sep 2012

@foryou25 aha, čiže sa to tým zhoršila, tak nech sa ti to dá čo najskôr do poriadku akoľko krabičiek Fostimonu si mala? lebo v žiadosti som mala písané 4.

foryou25
24. sep 2012

@majka2205 ja som mala len 2 krabicky. davala som 2 prasky+jedna vodicka, stimulovala som presne 10 dni

majka2205
24. sep 2012

@foryou25 tak pozerám do žiadosti a tam je že 4 balenia, tak som zvedavá koľko toho bude a koľko budem pichať 😨

foryou25
24. sep 2012

@majka2205 tak pravdepodobne budes davat 4 prasky+jednu vodicku

majka2205
24. sep 2012

@foryou25 tak možno budem zajtra múdrejšia, sama som zvedavá

majka_drobka
25. sep 2012

@deni5 drzim dnes palce, urcite daj vediet, ako si dopadla 🙂

majka_drobka
25. sep 2012

@zuzlik7 myslim na vas stale, zakladny endokrinologicky odber vie podla mna urobit aj obvodny lekar, teda tie zakladne parametre, ktore by mohli na zlu cinnost poukazat. skus sa opytat, na endokrinologii dlho trva, kym ta vezmu, cca mesiac-dva, aspon tie zakladne by si vedela... ja kvoli tomu chodim do procaru, tam je MUDr. Pošova, ktora ordinuje asi aj v novej nemocnici, kedze v procare je len stvrtok-piatok...skus pozistovat...drzte sa a myslite pozitivne, mrazaciky cakaju 🙂

jennifeer23
25. sep 2012

@malaterezka drzim palce 🙂

zuzlik7
25. sep 2012

@franina ...no kedze ms som este nedostala,tak predpokladam,ze pride az po 2,5mesiaci ako predtym...takze to november a to pekne stiham...len je problem v tom,ze neviem o ziadnej dobrej endokri.ambul. a ta na ktoru kontakt mam tak sa tam neviem dovolat!!!a este ci ma vezmu bez sprievodneho listka,lebo to chcem absolvovat na vlastnu päst;(A ty sa mas ako?uz sa ti to krati;)

jennifeer23
25. sep 2012

@majka2205 ahoooj, tak ako? 🙂

majka2205
25. sep 2012

@jennifeer23 ahoj, tak dostala som dnes prvú injekciu, teraz mám čakať na menštruáciu a potom si volať na vyšetrenie, vybrala som si hned aj všetky ostatné lieky 🙂 Ty vieš čím budeš stimulovať?

majka2205
25. sep 2012

@foryou25 ahoj tak nakoniec mám tri krabičky, doktor zatiaľ nepovedal nič, že až ked začneme a sestrička mi povedala že asi tri prášky budem dávať, že sa uvidí potom.

deni5
25. sep 2012

@majka_drobka tak z 3 ,2 prežili a sú už v teplom.Tak Už len čakať na odber.Kázali na 14 deň.Neviem prečo až tak neskoro.Ale to už je jedno. 🙂

malaterezka
25. sep 2012

@franina ano ale k svojej gyn.

jennifeer23
25. sep 2012

@majka2205 ja este neviem. Idem nakoniec az vo stvrtok, nie zajtra, zajtra nemozem odist z roboty.kolko si platila za lieky?v lekárni pri SPLNe si kupovala?

majka2205
25. sep 2012

@jennifeer23 za lieky som doplácala 1 € 😅 a bola som v tej lekárni pri SPLNe 😉

jennifeer23
25. sep 2012

@majka2205 1€? Ved nejakých 300€ to malo byt za lieky nie?ci zle hovorím?

majka2205
25. sep 2012

@jennifeer23 záleží od toho aké lieky máš, ja mám Fostimon a za ten som nedoplácala nič no od oktobra sa zaň bude doplácať nejakých 45€ za krabičku a za to ostatné len to jedno 1€, mne zase doktor pri konzulácii povedal že okolo 50€ budem doplácať.

majka_drobka
25. sep 2012

@deni5 krasne, sikovni ste 🙂 tak drzim palce, nech sa krasne ujmu a keby si testla, tak daj vediet, ako to vyzera, posielam kopec energie, drzte sa 🙂

deni5
25. sep 2012

@majka_drobka Ďakujem pekne.Dnes som viac ten vklad cítila ako minule,aj viac krvácam.Tak asi ich dal poriadne hlboko,že nemajú šancu odísť. 😎

malaterezka
25. sep 2012

dievcata nevie ci to je dobre ale bojim lebo ma dnes boli podbruskom a dost, co myslite jeto ok?

zuzkana7
26. sep 2012

ahojte dievčatá ... chcem sa opýtať možno hlúpu otázku, ale predsa to skúsim: Dávali ste nejaký "úplatok" v Splne? Nejaké peniaze pre lekára ..okrem tých za IVFko ... Pýtam sa preto, lebo som síce už po 1 neuspešnom IVFku ale možno pôjdem na KET - až teda dostanem mrchu a v centre nebude zase dovolenka alebo nejaký problém (už som musela 3 cykly preložiť) takže vlastne takto som nejako došla k tomu, či sa úspešnosti nedá tak trochu pomôcť aj takouto formou - alebo to len ja mám takéto šťastie na okolnosti.? Poradte prosím 🙂

majka_drobka
26. sep 2012

@zuzkana7 myslim si, ze kedze je to sukromne centrum, a nenechava si zaplatit malo za svoje ukony, uplatok by som urcite nedavala a ani som nedala. neviem, ako ostatni, ale tieto ukony nie su lacne a ak to ma clovek absolvovat viackrat, nemyslim si, ze by este lekar nejaky uplatok mohol ocakavat. Neviem ako ty pri ivf, ale ked som mu platila tych 500 eur, povedal nam, ze ak chcceme, sestricka nam na to da potvrdenie. a kedze sme si ho nevzali.... 🙂

pimma
26. sep 2012

ahojte 🙂 je pravda, ze lieky ako estrimax, utrogestan,duphaston uz nepreplaca poistovna? kolko teda stoji balenie?vdaka

zuzkana7
26. sep 2012

@majka_drobka .. no tiež som pri prvom IVFku nedávala nič naviac a papier o zaplatení som tiež nedostala - myslím , že máloktorá ten papier naozaj dostala - ved na papieri nezáleží v takej chvíli máš v hlave niečo úplne iné, ..len som mala taký čudný pocit akoby to "očakávali" ..neviem proste som mala taký pocit, tak preto sa pýtam. No dnes to bohužiaľ nezávisí až tak veľmi od toho či sú drahé alebo lacné výkony ale od charakteru človeka, ktorý ich robí . ... ale dakujem za odpoved 🙂 ... ved uvidíme ... ešte stále som nedostala mrchu takže neviem kedy sa tam zase dostanem pre mrazáčikov 😉

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre