Plnenie snov v splne 3

ixi
2. apr 2009

Takze dievcata sup do novej temicky robime nabor na tehulky 😀 😀 😀 😀 a mamicky ktore budu nanas plut tehu vyrusiky 😀 😀 😀

deni5
28. sep 2012

@malaterezka a si po ET alebo po KET?Ja som 3 deň po KET a necítim nič zvláštne.Neviem či je to dobre alebo zlé.Testovala si pred krvičkou?

majka2205
28. sep 2012

@malaterezka aj ja blahoželám, pozitívne správy vždy potešia 🙂

deni5
28. sep 2012

@malaterezka a samozrejme blahoželám. 🙂

foryou25
28. sep 2012

@malaterezka jeeeeeej srdecna gratulka, drzim palce 🙂

jennifeer23
28. sep 2012

@malaterezka jeeeej blahozelaaaaaam 🙂 drz sa! A uz len taketo pozitivne správy tu chceme 🙂

malaterezka
28. sep 2012

@deni5 ja som po 2IVF ale netestovala som ani raz pred krvou a dakujem

malaterezka
28. sep 2012

a dakujem vam zo srdca vsetkym za povzbudenie

haannka
28. sep 2012

@malaterezka aj ja blahozelam...ja som 3.dc a cca o 2 tyzdne bude KET(ak vsetko dobre dopadne a moje 2 zmrzlinky sa zobudia)...takze mohli by sme spolu kocikovat 🙂))))

melisska
29. sep 2012

@malaterezka blahozelam 🙂

haannka
29. sep 2012

@melisska juuuj uz len 2x sa vyspis a dozvies sa uuuuuzasnu spravicku...viem toooo :-* :-* :-*

melisska
29. sep 2012

@haannka moja a ja tu placem ze nie, to su nervy

bique
29. sep 2012

@zuzkana7 ahoj...ja mam za sebou 2ivf s Splne, uplatok som nikdy nedavala ziaden, okrem toho, co sa oficialne plati...prve ivf s dvoma embrijkami na ET a 14 mrazakmi sa nam podaril, o dvojicky som vsak v 26tt predcasnym porodom prisla ☹ potom prve KET nam odporucal vlozit 2, suhlasila som vsak zo strachu iba s jednym, neuspesne, druhe KET som uz suhlasila s dvoma, aj tak neuspesne....druhe IVF ET na odporucanie dokiho zasa vyslo, babo krasne rastie, verim, ze potiahneme uspesne az do terminu a v mrazaciku este 8 snehuliacikov caka, kym prideme po par rockoch pre surodenca 😉 takze odporucam dokimu iba doverovat, doverovat sebe aj bambulkam a hlavne pozitivne mysliet...viac urobit nemozes, je to uz na prirode a tej vyssej moci...podla mna ani ziaden uplatok necaka, on je iba taky zvlastny, ale podla mna vie co robi...viem o inom centre v KE, kde sa uz za spermiogram plati 100eur, v splne ho mas vo vstupnych vysetreniach bezplatne, takze tam ani nemusis o uplatku uvazovat, lebo okato je zahrnuty v poplatkoch za vysetrenia 😝 ja som nikde nikdy ziaden uplatok nedala, ani my nezarabame 2 platy v jednej praci 😉 a papier o zaplateni som dostala aj prvy aj druhykrat, aj doklad o plateni pri KET, aj pri plateni za ulozenie zamrazenych embryjok...drzim ti silno silno palce🙂

bique
29. sep 2012

@deni5 ja som nemala duphaston ani pri jednom KET, pri oboch IVF ano, neviem, preco je to tak...skus sa opytat, ja som na to stale zabudla 😝

bique
29. sep 2012

@zuzkana7 zle som ti to predtym napisala: druhe ivf na odporucanie dokiho sme dali vlozit iba jedno embryjko 🙂 bola som uz zmierena s dvoma, ze to risknem a ked mi povedal, ze dve neda, ze treba aj donosit, nie iba otehotniet, ostala som ako obarena, ze predsa len, s dvoma mame vacsiu sancu, ale u nas boli dvojicky velke riziko, tak som nakoniec suhlasila s jednym...a podarilo sa 😀 od zaciatku som si nepripustila ine, iba akoze to vyjde 😉 niekomuý vychadza KET, niekomu ET, treba verit, ze sa to prave teraz podari 😉

bique
29. sep 2012

@haannka jeeej, tak suuuuper, drzim vam palceky 😉 urcite sa to podari 🙂

bique
29. sep 2012

@melisska ty len neplac, lebo este nic nemas stratene 😉

melisska
29. sep 2012

@bique bohuzial je,

bique
29. sep 2012

@melisska ☹ ☹ takze uz mas vysledky z krvi? ...je mi to luto, viem, ake je to sklamanie, sama som ho neraz zazila... ☹ ale nadej je stale, netreba sa vzdavat, otriast sa, nabrat novych sil a ist dalej...mysli stale iba na to, ze najblizsie sa to podari, nic ine si v suvislosti s ivf nepripustaj....ved keby sme tomu neverili, nema zmysel sa vobec do toho pustat 😉 drzim ti silno silno palceky, dufala som, ze tentokrat sa podari 😖 ale ty si silna, ako sme vsetky, ktore nieco take podstupuju, takze oddych a potom sup do boja 😉

haannka
29. sep 2012

@melisska ty si si robila test!!!! tak to je blbost!

melisska
30. sep 2012

@bique ni na krv ani nejdem, a ja som s bojovanim skoncila, bojujeme uz 16 rokov stalo nas to vela sil, nervov, bolesti, neuspechov, spadnuti a znovu vstavani, o peniazoch ani nepisem, tak uz dost, boli to, ale dost

malaterezka
30. sep 2012

@melisska je mi to velmi luto ale neboj mozno ze ked prestanes riesit tak to pride samo

bique
30. sep 2012

@melisska ja by som na krv predsa len isla, lebo nikdy nevies 😉 viem, ze to boli, ja som o svojich drobcekov prisla, narodili sa zivi, ale chybou lekarou skoncili ☹ ja by som sa aj tak nevzdala...ak tuzis po dietatku, su aj ine cesty a poznam baby, ktore otehotneli aj po 43 😕 kazdy ale pozna svoje hranice, za ktore uz nechce ist...drzim do buducnosti palceky....

melisska
30. sep 2012

@malaterezka
@bique dakujem, mozno aj v 42, ale uz prirodzene 😉 ano viem o tvojich maličkych a nechcem to tu rzpisavat...je to velmi bolestive

bique
30. sep 2012

@melisska zazraky sa deju....stale som tomu verila a vzdy budem verit 😉

deni5
30. sep 2012

@melisska ako vieš,že sa to nepodarilo ak si nebola na krv?Možno mi niečo ušlo?

deni5
30. sep 2012

som 5 deň po KET a neviem,či mám cítiť už nejakú zmenu?Som veľmi nervózna,ale verím že tentokrát to už vyjde. ☹

melisska
30. sep 2012

@deni5 robila som test /

deni5
30. sep 2012

@melisska ale to ešte není 100percentné.Nevešaj hlavu.

melisska
30. sep 2012

@deni5 ale je, ja na krv nejdem

bique
30. sep 2012

@melisska tak toto sa mi nepaci ☹ ze nejdes na krv...vsak zato nic nedas a budes mat 100% vysledok....testy nie su 100%, to ti povie kazdy....ja by som s tym nevedela zit, ze to mozno vyslo, ale vysadila som lieky a potom to odislo 😒

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre