Plnenie snov v splne 3

ixi
2. apr 2009

Takze dievcata sup do novej temicky robime nabor na tehulky 😀 😀 😀 😀 a mamicky ktore budu nanas plut tehu vyrusiky 😀 😀 😀

nejka41
4. aug 2011

@lienka_1 veľmi držim palce.

lienka_1
4. aug 2011

@nejka41 Dakujem! 🙂

nurili
4. aug 2011

@lienka_1 😵 😵 😵

nurili
4. aug 2011

@katy2 ahoj katy2, kolko ta to stalo, co si vsetko absolvovala a v ktorom centre si bola? 🙂

katy2
4. aug 2011

@nurili poslem ti IP... inak bola som v splne

nurili
8. aug 2011

@katy2 a ako? 😉

nurili
8. aug 2011

Zienky ako sa mate? Tehulky pochvalte sa a poslite virusiky a cakatelky po vklade ako to zvladate? 😵 😵 😵

nurili
8. aug 2011

s manzelom sme sa zhodli ze ideme do toho v oktobri to budu nase prve kroky do centra tak a zaciname od znova ako samoplatci.... 😵

lienka_1
8. aug 2011

@nurili Ahoj! Tak ja som 5 den po transfere a mam sa celkom fajn 🙂 Dufam, ze vsetko ide tak ako ma. Drzim Vam v oktobri silno palce. 😉

lienocka2673
9. aug 2011

ahojte, no ja tam prave chodim a akurat som po brani clostibegytu a po pichnuti pregnylu. Chodim tam druhy mesiac, prvy mesiac mi lekar robil hormonalny profil a folikumetriu a po vysledkoch mi nasadil tieto lieky. Tak prosim drzte palce.

lienka_1
9. aug 2011

@lienocka2673 Silno drzim alce! 😉

lienocka2673
10. aug 2011

@lienka_1 dakujem krasne.

nurili
10. aug 2011

@lienka_1 jeeej, velmi pekne dakujem, no co ja ale ty si uz pomalicky v cieli, veeeeeelmi siiiiiilno drzim prsty vsetkych 20......

tinusasa
11. aug 2011

Ahojte baby 🙂 Neviete mi poradit mikrobiologicke vysetrenie napr. v Kosiciach?
dakujem

milcsi
12. aug 2011

@tinusasa Ahoj, co konkretne potrebujes? Ja tiez pracujem v labaku, kde je aj mikrobiologia. Ale postup je zvycajne taky, ze lekar ti odoberie vzorku a posle do laboratoria, s ktorym ma spolupracu (labaky vzorky na mikrobiologiu neodoberaju). Este mozes lekara poprosit o odobratie vzorky a doniest do labaku a zaplatis si vysetrenie ako samoplatca.

nikuskacucuka
15. aug 2011

som hrozne smutná,tak tento mesiac mi meškala mrcha skoro 6dní,už som si fakt začala myslieť,že me konečne tehotní a včera poobede šok,tá mrcha mrchavá došla a radosť bola fuč ☹ .od zúfalstva a nešťastia som sa rozplakala.tak a teraz sa ide čakať na termín laparku,na ktorú som tak hrozne nechcela ísť.i keď sme doma rozprávali o tom,že by sme šli aj niekde za nejakým liečiteľom.však čo ak???

lienka_1
16. aug 2011

krv negativna ☹

nurili
17. aug 2011

@lienka_1 Je mi to luto.... ☹

nurili
17. aug 2011

Kocky, neviete mi poradit kolko stoja lieky a injekcie ako samoplatca kratky protokol? 🤐

katy2
17. aug 2011

@lienka_1 je mi to luto :( Ale hlavne to nevzdavaj... Urcite to vyjde, len niekedy treba cakat dlhsie.... Prajem vela sily....
@nurili podla toho ake injekcie dostanes - tie su najdrahsie.... bezne lieky ako duphaston, estrimax a utrogestan preplaca poistovna v kazdom pripade.... injekcie cca 1000 eur.... moze aj viac - zavisi od druhu....

nurili
18. aug 2011

@katy2 tak tebe sa to uz krati, musi to byt neuveritelny pocit, nosit taky zazrak v brusku....drzim palce az do sameho a stastne konca. 😉 Ja si budem vsetko platit sama , idem ako samoplatca.. 😒

katy2
19. aug 2011

@nurili dakujem 🙂 Urcite sa toho zazraku dockas aj ty... My sme tiez vsetko platili sami a nelutujeme 🙂 Ale je to smutne, ze to stat tak zariadil 😠

bonsai
19. aug 2011

ahojte..nechodievam sem..občas si neičo prečítam..nikuskacucuka..ak chceš liečiteľa..poradím..my sme s mm boli v Topoľčanoch..ak by si mala záujem..pošlem ip..aby som nerobila reklamu..možno nám to ppomohlo..

nurili
20. aug 2011

@katy2 tak ja nelutujem penazi len toho casu je akosi malo....tesim ma ze idem do toho uplne fyzicky a psychicky v pohode.... 😉 co sa ma stat sa stane.... 🤐

franina
29. aug 2011

ahojte chysta sa teraz niekedy niekto do SPLNU? 🙂

lauritka
30. aug 2011

@franina ja sa chystam vo stvrtok. ale neviem ci uz robia... neviete niekto ??

katy2
30. aug 2011

@franina
@lauritka
jej, zasa sa to tu rozbieha 😉 drzim vsetkym palce... Nech mam cim skor nasledovnicku 😵

katy2
30. aug 2011

@lauritka vo stvrtok je statny sviatok... podla mna budu az v pondelok

lauritka
30. aug 2011

@katy2 oh, zase je statny sviatok 😢 tak to nestihnem IUI tento cyklus, az na dalsi.

katy2
30. aug 2011

@lauritka to mi je luto... v pondelok je uz neskoro, co? a mozno robia aj tento tyzden... neskusala si volat?

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre