Plnenie snov v splne 3

ixi
2. apr 2009

Takze dievcata sup do novej temicky robime nabor na tehulky 😀 😀 😀 😀 a mamicky ktore budu nanas plut tehu vyrusiky 😀 😀 😀

franina
8. mar 2012

@bique lenze mne 1. IVF nevyslo a tiez som mala menopur...

nelynka
8. mar 2012

@franina aj ja mam menopur 😀

franina
8. mar 2012

@nelynka a uz stimulujes?

nelynka
8. mar 2012

@franina začínam od zajtra pichat a buduci týžden v stredu idem na kontrolu..

deni5
8. mar 2012

@milcsi a to už vieš aj kontrolu?Ja som si myslela,že čakáš ma ms.Ja som po dekači a mám čakať ma ms a potom volať do splnu.

franina
8. mar 2012

@nelynka a kedy ti dosli kramuse po decapeptyle?

nelynka
8. mar 2012

@franina dosli normalne ako mali, ziadne meskanie ani ze by prisli skorej..

franina
8. mar 2012

@nelynka hm skoda... ja cakam, ze by mi dosli skôr 😀

nelynka
8. mar 2012

@franina mozu aj nemusia..mozu vraj kludne aj meskat...ale vravim, mne prisli normalne..

nana123
9. mar 2012

@milcsi tak dnes budu vysledky poobede tak uz zacinam stresovat 😅.... To miesto vpichu sa mi asi zapalilo lebo to mam cervenejsie a citlivejsie na dotyk... Nemoze mi plodova voda vytekat do brusnej dutiny? Alebo to sa hned samo zahojilo po zakroku? Neviem si to predstavit ako to funguje a teraz uz mi vyria hlavou vselijake myslienky... 😠

milcsi
9. mar 2012

@nana123 vpich sa robi tenkou ihlou a ranka sa rychlo stiahne. Nemyslim si, ze ti vyteka plodova voda. Skor si myslim, ze sa ti miesto vpichu infikovalo, ked pises, ze je cervensie a bolavejsie. Ja som to nemala. Nam pri odchode z nemocnice kazali prijst spat, pri najmensom podozreni, ze nieco nie je v poriadku. Ja by som to na tvojom mieste pre istotu isla ukazat, predsa len amniocenteza ma svoje rizika. Radsej nech povedia, ze to je v poriadku, ako nieco zanedbat.

milcsi
9. mar 2012

@deni5 pri prenose mrazenych embryi je iny postup. Tu sa len pripravi sliznica maternice na prijem embryi hormonmi a kontroluje sa vyska sliznice ultrazvukom. Ty si pripravujes vajecniky, aby ti rastli folikuly, ktore sa potom odoberu. Ja som to uz absolvovala na jesen, len som neostala tehotna. Ale mam este štyri mrazaciky. Idem si po ne 🙂

bique
9. mar 2012

@milcsi jeeeej super super....mam spolubojovnicu 😀 😀 😀 tesim sa...to budu zasa tyzdne..to cakanie je hrozne, ale vydrzime 😉 chcem sa opytat, mozno debilinu, ale mozem pred transferom cvicit, nie? aj brusko? po transfere jasne, ze uz budem iba lezat 😉 ale pred by cvicenie nemalo ovplyvnovat, nie?

bique
9. mar 2012

@franina tie injekcie neovplyvnuju uspesnost IVF ale pocet pouzitelnych folikov...mala si aj nejake zamrazene? ono sme kazda ina a kazda aj inak reagujeme na stimulaciu, takze on urcite vie, co robi...drzim palce, nech vsetko dobre dopadne a tesis sa konecne s //...to zelam aj sebe a vsetkym ostatnym 😀

bique
9. mar 2012

@nana123 ahoj, drzim velmi velmi velmi palce 😉 vysledok bude ok, tomu verim....inak to ani nemoze byt 😉 daj vediet, ako dopadol vysledok...myslim na teba 😉

milcsi
9. mar 2012

@nana123 kedy ides po vysledky? Myslim na teba! Urcite bude OK 😉 ...Daj vediet.

nana123
9. mar 2012

Noooo konecne sa ozvali... Takze vsetko ok. Nepotvrdilo sa podozrenie 😵 😵 😵. Tesime tesime tesime 😵 😵 😵 Nas maly Vladko je zdravucky... este nech sa zdvyhne ta placenta a bude moct vklude tehulkovat ...

nelynka
9. mar 2012

@bique no az sa na to budes citit cvicit, tak prosim, ale ono sa nedoporuca nijako sa namahat, ani pri stymulacii aby ti nepopraskali vajka 🙂

nelynka
9. mar 2012

babule ja dneska zacinam pichat, som zvedava ako zvladnem prvu injekciu 😀

franina
9. mar 2012

@bique mali sme zmrazene 5, ale len 2 vydrzali co mi vlozili, ale nic ☹

nurili
9. mar 2012

Pekny vikend splniecka zelam.... 😉

bique
9. mar 2012

@nelynka my uz mame zmrazene 😉

nelynka
9. mar 2012

@bique tak si myslim ze to by malo byt vpohodke..
ja som po KET stahovala nabytok, malovala izbu, kladla plavajucu podlahu a chytilo sa 😀 😀 😀
akurat ze neudrzalo..

bique
9. mar 2012

@nelynka mne pisala jedna kocka, ze ked beriem estrimax, tak by som nemala cvicit, ze je velmi prekrvena maternica, kedze hormon je na rast vystelky...ze ona cvicila, ale potom mala dost bolesti v podbrusku a pred transferom zacala spinit...takze si dam mesiac, teda 9 mesiacov pauzu 😀 😀 😀 lebo ja dost makam a brusko sa tiez dost zatazuje, tak radsej nebudem riskovat...babulka je pre mna dolezitejsia ako moje pohodlie 😉 lebo ja ked nemozem cvicit, som hotova 😅 strasne mi chyba pohyb, taky aktivny....ale zatial budem chodit na prechadzky aspon 🙂

nelynka
9. mar 2012

@bique tymi prechadzkami nic neriskujes, je to lepsie.. a istota je istota..ono si casom na to zvyknes ze nemozes cvicit neboj..
alebo zacni s niecim lahsim ako je joga alebo nieco na ten styl 😀

bique
9. mar 2012

@nana123 tak vidis 😀 gratulujem Vladkovi aj tebe zelam hlavne zdravicko a pohodove tehu 😉 zacni si to naplno uzivat, lebo tie okamihy sa uz nezopakuju...mozno este ano, ale uz budu zasa ine, tak si ich vychutnavaj 😉 a ta placenta, ak sa setris a kontroluju ta, vsetko bude ok, len sa nenamahaj a bud v pohodicke 😉 suuuper, tesim sa s vami 😀 😀 😀 😀

bique
9. mar 2012

@nelynka tak drzim palce, nech je urodicka bohata 😀 asi pojdeme na transfer spolu 😀 😀 😀 😀

nelynka
9. mar 2012

@bique vazne??? kedy ti to cca vychadza?

deni5
9. mar 2012

@milcsi no to som prehľadla,že ty už máš vajíčka. 😕

milcsi
10. mar 2012

@deni5 🙂

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre