Plnenie snov v splne 3

ixi
2. apr 2009

Takze dievcata sup do novej temicky robime nabor na tehulky 😀 😀 😀 😀 a mamicky ktore budu nanas plut tehu vyrusiky 😀 😀 😀

zuzlik7
29. mar 2012

@majka27 ak sa smiem opytat je to tvoje prve ivf? jasneee....na dobre spravicky sa caka asi lahko a verim, ze ich dostaneme ;)

majka27
29. mar 2012

@zuzlik7 ano,prve,takze idem do neznama a co ty?

milcsi
29. mar 2012

@nurili aj mesiac nam rastie, takze vsetko rastie 😉 ......bodaj by si pravdu mala!

milcsi
29. mar 2012

@smallyell velmi sa tesim s tebou!!! Tehotenstvo nie je len o slasti, ale stoji to zato. Ja som od 9.tyzdna do konca stvrteho mesiaca skoro kazdy den zvracala, ale aspon som vedela, ze maly rastie 😀 . Budeme radi, ked nas priebezne budes informovat ako sa ti dari.
Ja mam na buducu stredu krvicku, ako dopadol KET. Neviem preco, mam z toho celkom dobry pocit (len aby som riadne nepribila o tyzden 😝 ). Este sa na to vyspim, ci sa zajtra rano otestujem 😕

milcsi
29. mar 2012

@bique vyspim sa na to, asi mas pravdu. Vdaka.

zuzlik7
29. mar 2012

@majka27 aj u nas je to prve ivf a verim, ze k prvemu babatku aj posledne ... a ked budu aj hned dve tak posledne 😉

majka27
29. mar 2012

@zuzlik7 urcite to bude tak 🙂 vsetko bude ako ma. my uz mame synceka,bez ivf,takze toto ma byt vytuzeny surodenec 🙂

deni5
29. mar 2012

@majka27 aj my už máme dcéru a tá by to asi ešte ťahšie znášala ako ja.Má 10rokov a veľmi chce súrodenca.

franina
29. mar 2012

holky ktoré idete zajtra drzim palce !!!! nech je bohata uroda 🙂

bique
29. mar 2012

@milcsi drzim silno palce, ked sa rozhodnes testovat, nech tam najdes //... 😀 aj ja zajtra skusim, aj ked je este asi velmi skoro 😉 😒

milcsi
30. mar 2012

test negat 😒 , uz pockam do krvi, ale nevidim to ruzovo

bique
30. mar 2012

@milcsi test nie je istota, neklesaj na duchu, krv je podstatna 😉 ja som dnes este odolala, testujem zajtra 🙂 tak som tiez sama zvedava na vysledok....mna v noci chytila strasna nadcha, cela som nejaka slaba, teplotu nastastie nemam...ale vraj to moze byt na zaciatku tehu prechladnutie 😀 tak hadam to tak je...drzim ti silno silno palceky, nadej zomiera posledna, tak to este nevzdavaj 😉 🙂

bique
30. mar 2012

@nelynka ahoj...tak ako? testujes aj dnes? testni testni 😀 😀 😀 ty kokso, keby ti uz ukazovalo tehu, ze dnes zasa trosku silnejsia, tak normalne odpadnem 😀 samoska, ze v dobrom 😀 ja som dnes odolala 😀 😀 😀 takze zajtra rano 😀

majka27
30. mar 2012

@zuzlik7 ahoj, tak ako ste dopadli vy? kedy mate prist? my uz v pondelok...

zuzlik7
30. mar 2012

@majka27 aj my o 12,30....slaba uroda ☹

majka27
30. mar 2012

@zuzlik7 my 10 a vy? my ideme na 12tu... tak sa tam zas vsetky tri stretneme 🙂

zuzlik7
30. mar 2012

@majka27 my 3 ☹ ale verim, ze malo je niekedy viac a bude to uspesne...som sice smutna, ale ine si nepripustam...

majka27
30. mar 2012

@zuzlik7 urcite to bude fajn, menej je niekedy viac, ako pises. nebud smutna, v pondelok si pojdeme po malicke a to nie je dovod na smutok. 🙂

zuzlik7
30. mar 2012

@majka27 no ved ano... 😉 urobim preto vsetko, aby sa malickym u mna pacilo a aby nechceli odist...teda az po deviatich mesiacoch 😉 na to, ze si pre nich pojdeme sa velmi tesim...

majka27
30. mar 2012

@zuzlik7 ja takisto 🙂 tak pooddychuj a naber vela energie cez vikend!

zuzlik7
30. mar 2012

@majka27 veru veru.... 😉 musime nabrat vela vela energie 😉

majka27
30. mar 2012

@zuzlik7 no ano, kedze nas caka dlhych 9 mesiacov 🙂

zuzlik7
30. mar 2012

@majka27 aj ja to takto vidim 😉 bude dobre...

nelynka
30. mar 2012

@bique testujem ale stale to je len pregnyl,.,.bohuzial 😒

@majka27 nedavali ste si PK?
peknych 10 vajok, som zvedava kolko sa oplodni..

@zuzlik7 moja nezuifaj, radsej 3 a kvalitne ako 25 a nekvalitnych 😀 😀 😀

nurili
30. mar 2012

Babenky nestiham to vsetko registrovat som na dovolenke ale co mame nove? Su tu nejake s //? 😉

zuzlik7
30. mar 2012

@nelynka ved ano...tymto sa utesujem...;) dakujem 😉 😉 😉 😉

nelynka
30. mar 2012

@zuzlik7 urcite to budu tie vizane moja..jedno z nich musi byt to prave 😀

zuzlik7
30. mar 2012

@nelynka 😉 si zlata dakujem...verim, ze ano...v pondelok si babulky vyzdvihneme a uz ich od nas nepustime 😉

nelynka
30. mar 2012

@zuzlik7 presne tak mojko, len sa pozitivne naladit 😀 😀
a vsetko bude ako ma byt 😀 😀 😀

majka27
30. mar 2012

@nelynka chceli sme, ale vraj pri 10tich je to malo na PK, tak neviem...bude ako ma byt, ci dame PK alebo nie. uvidime v pondelok, ako sa im dari 🙂

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre