Plnenie snov v splne 3

ixi
2. apr 2009

Takze dievcata sup do novej temicky robime nabor na tehulky 😀 😀 😀 😀 a mamicky ktore budu nanas plut tehu vyrusiky 😀 😀 😀

nurili
6. jún 2012

@bique presne tak, patrilo by sa // a minimalne vsetkym splnieckam.... 😉 ked ze nam uz ide teplucko tak mohlo by aj nieco v bruskach vyklicit...... 😵

haannka
6. jún 2012

hojte babky, ja čakám ms, mala dojsť včera a začínam s prípravou na KET - teda dúfam, že už mi do toho nič nepríde 😀

nurili
7. jún 2012

@haannka super spravicka, tak drzim palce lebo kto caka ten sa docka.... 😉

nelynka
8. jún 2012

ahojte kocky, co tu mame nove?

@nurili no pekne sa ti to uz krati, boze ale rychlo to ubehlo...

@haannka tak to asi na tom budeme nejak cca narovnako..
tiez cakame kazdym dnom MS (len ja nemam sajnu kedy pride) a ideme na kontrolu sliznice a ked bude vsetko OK, ideme tento cyklus na KET 😝

nurili
8. jún 2012

@nelynka no aj mne sa ta ako si zda ani neverim tomu cislu co pise, ale ked pozriem do zrkadla tak mi je vsetko jasne....som to ja.....velmi sa tesim....dufam ze vsetko dobre dopadne..... 🤐 😵
len nech vam rychlo pride mrcha ze mozte ist dalej.....zo zrdiecka vam zelam //......kazda z nas si zasluzi maly vonavy a zdravy uzlicek.... 😉

nelynka
8. jún 2012

@nurili no ja mam pocit ze len teraz si bola 12tt ked som sem prisla a ty uz ides rodit boooze 🙂
sesternica len teraz oznamila ze je tehula a uz maju byt zrekonstruovany a v nedelu ma ofikos termin porodu.. 😀 😀 😀
takze kazdym dnom cakam aj ja SMS a pojdeme omrknut staru nemocku - porodnicu ako to tam vyzera 😉

ty ides rodit kam?

nurili
8. jún 2012

@nelynka ja zijem v zahranici CH tak tu.....uz som presla predpripravou a ponukami aky typ porodu si zvolim napr vana s akupunturu a etericke oleje, stolicka a postel a co ja viem co este ze mozem si zvolit pocas kontrakcii aky mi bude lepsie pasovat, dokonca ze aj stvornozky 😀 😀 😀 len nech je meenj bolestivy.... 😀 😀 😀mm ma prestrihnut pupucnu snuru tak dufam ze neodpadne.....najpr budeme jeho ratovat a potom mna..... 😀 😀 😀 to bude komedia 🙂 🙂 🙂

nelynka
8. jún 2012

@nurili tak to je ake super ze si z tohto vsetkeho
vies vybrat..ne jak tu:D
lahnes na kozu a tlacis a hotovo
tiez by som chcela mat mm pri porode,ale tiez mam
rovnaky problem,ci neskolabuje skor jak porodim :D
ale chcem nech to vidi,co vsetko musime my prezit
a prezijeme ,

nurili
8. jún 2012

@nelynka ked nas informovali ohladom porodu tak na zaver Hebamme dodala ze a ocinko prestrihne pupocnu snuru a moj mm uz vtedy videl hviezdicky....ale nech pekne trpia s nami aspon takto ked uz nemozu ony rodit.... 😉
Inac vyskusam vsetky variacie aspon co najviac...no necham tomu volny priebeh ci sa budem vladat pohybovat....

nelynka
9. jún 2012

@nurili tak potom dufam pridas dojmy z porodu,co ti
robilo najlepsie,co sa ti najviac pacilo a tak..zvedava som velmi

nana123
9. jún 2012

@nelynka ahoj, ja idem tiez do starej na rastislavke rodit... mam uz vybavenu nadstandart izbu. Nie to tam nic moc, ale da sa 🙂. V saci maju teraz nove odelenie nadstandartnych izieb ale je to dvojnasobne drahsie. A moja gyn. pracuje aj v starej takze ma tam rovno odrodi... no lepsie povedane od cisaruje 😀. Uz mi povedali ze cisarsky, rovno... Tak sa tesim ze sa nebudem musiet extra trapit, ale zase to bude horsie potom 😠

nurili
9. jún 2012

Ahojte babulky, zelam pekny vikendik....

nurili
9. jún 2012

@nelynka no tak myslim ze toho casu z nas tu budu skoro vsetky maminy, aspon podla datumu, tak si budeme vymienat skusenosti aby sme boli mudrejsie v nasledujucom kole.... 😀 porod by ma ani netrapil ved nejako vydrzime skor mam pred nim respekt ako strach.....horsie je ze este nemam kociar..... ☹ v celom Svajci CAM nenajdes len v Taliansku alebo v Nemecku, nasla som internetovu adresu kde by sa aj dalo objednat ale zdaju sa mi podozrivy, nemam velke skusenosti s platenim vopred kreditkou. 😝 Ako si na tom ty?

nelynka
9. jún 2012

@nana123 zrovna tam dneska sesterka porodila,az sa
bude dat v pondelok pojdeme kuk :D

@nurili no ja tiez moc nerada platim vopred,tiez sa
mi to nezda moc vporiadku.
Inak furt cakam na ms,stale nikde,tak snad uz pride
konecne,nech ideme na vec uz aj my,strasne dlhych 36dni
toto bolo

bique
11. jún 2012

ahojte baby 😉 mne sa to uz krati, vo stvrtok kontrola uzv a krv a zaciname pichat 😀 len keby ten cas rychlejsie bezal, ked to potrebujeme 😨 @nelynka ostava byt iba trpezliva, po kyrete nemusi ms dojst aj 6 tyzdnov...ona dojde, hlavne, nech je vsetko ok a nech je maternica pripravena...podla mojho osobneho nazoru, aj tak by si mala este aspon jeden cyklus pockat, predsa to bol zasah do maternice, ale ak ti v centre povolia KET, tak je to uz na tebe...drzim palce, silno silno....budeme tehulkyyyy 😀

nurili
11. jún 2012

@bique tak a je to tu, supiiii.....ja drzim silno silno palce a len sa pekne psychicky nalad uplne easy..... 😉

timmka
11. jún 2012

@bique moja v centre ti nepovedia, ze nechod na ket, ved to su prachy, ja som bola hned po kyrete a nic, ani sa neuchytili a pritom po et som v tehu bola len som potratila a teraz??? bola som na posledne ket a uchytili sa dve a dokonca sa rozdelili a cakala 4 😉 zaujimave ze prve ket nevyslo...... urcite maternica nebola na to pripravena, potrebuje si oddychnut aspon 2-3 mesiace, ale ked to nelinka citi a chce nech ide, mozno je iny pripad a vyjde jej ...
tebe drzim palceky nech ti to vyjde, zasluzis si to 😉 po tolkych trapeniach

nelynka
11. jún 2012

@bique no tak uz zacinas pomalicky aj ty, supeeer..to nam zase narovnako cca vyjde asi 😀 😀
super tesim sa..

veru zalezi to od nich, co povedia, ale nechcem zbitocne cakat, bo az by to nevyslo tak chcem podat ziadost na dalsie IVf a v septembri skusit este raz, kezde v auguste tam vraj mavaju dovolenky..
a dneska som uz 39DC..to uz taham siesty tyzden..
minule mi prisla na 35DC 😢 a teraz furt nic, ani teplota, hlien mam furt plodny (cely cyklus) ta neviem

nelynka
11. jún 2012

@timmka veru to tak citim ze cakat nechcem..ked to ma vyjst vyjde to ci teraz alebo o mesiac neskor a ked nema nevyjde ani tak ani tak..
sesternica po kyrete otehotnela prvy cyklus a donosila zdrave krasne dvojicky..takze ja nemam o com.. 🙂

haannka
11. jún 2012

@timmka ako to s tebou vlastne je? čo si sa nám neprišla pochváliť? daj nejakú fotečku tej trojočky 😉

zuzlik7
12. jún 2012

ahojte dievcata...viem, ze sa to tu vobec nehodi, ale chcem sa vas opytat ci niektora nahodou neviete, ze ak chodia kontroly zo socialky, ci sa preukazuje aj obcianskym preukazom, ci sa dava iba pn-ka. Z rodinnych dovodov musim byt mimo cez vikend a neviem ako to zariadit ☹

nelynka
12. jún 2012

@zuzlik7 niektory potrebuju len PNku a niektory chcu aj OP..
aby vedeli ze si to ty..

ale skus si zavolat na socialku a nahlas im, ze ides na svadbu alebo nieco..oni to zvyknu akceptovat..
ja tak mam nahlasene vikendy na inej adrese..

franina
12. jún 2012

@zuzlik7 ahoj, skus zavolat ako ti nelynka radi 🙂
uz si tu davno nebola, kedy zacinate?

majka2205
12. jún 2012

ahojte baby, chcem sa opýtať, tie ktoré ste absolvovali IVF, riešili ste predtým aj nejaké iné vyšetrenia okrem tých v centre? odporučil Vám ich doktor alebo ste šli sami? a ak áno aké, ja som si chcela urobiť aspoň hematologiu, no obvodná doktorka ma odbila s tým že si to mám riešiť s gynekologičkou a gynekologička zase že to budeme riešiť až ked budem tehotná a náhodou potratím 😒

foryou25
12. jún 2012

@majka2205 ahoj my sme chodili najprv ku urologovi, teda manzel, ku Hrivnakovi, potom sme si dali spravit genetiku, a imunologiu+podrobny spermio v tkaninovej banke, vsetko z vlastnej iniciativy a az potom sme sli do Caru, a za chvilu zacinam stimulovat na 1.ivf

milcsi
12. jún 2012

@majka2205 urcite imunologiu, hematologiu a genetiku. Mnohe veci su riesitelne a mozu mat vplyv na vysledok ivf. Ja som si tiez cele tehotenstvo pichala fragmin. A pani doktorke povedz,ze na hematologiu sa posiela aj pri neplodnosti, nielen pri potratoch. Poznam babu,co mala 3x ivf bez uspechu, potom zacala riesit hematologiu, zacala si pichat injekcie na a do troch mesiacov bola tehotna prirodzene.

deni5
12. jún 2012

@zuzlik7 ahoj ako sa máš?Kedy začínaš stimulovať?Ja čakám na júl a potom zavolám kedy tam presne majú dovolenku,či sa oplatí ísť na to KET.

zuzlik7
12. jún 2012

@franina ahoj ;) no veru...chodim tu velmi velmi malo...resp. neprispievam, ale sledujem ako sa vam dari 😉 neviem kedy zaciname...pretoze ms my teraz meska uz 4 tyzdne. Vcera som volala do centra a vraj je to normalne, ze meska 30-40 dni...a este nam ani nedosla schvalena ziadost...takze hadam v juli zacneme ;( a tebe sa ako dari?

zuzlik7
12. jún 2012

@deni5 ahoj ;) no trosku vyssie som spominala ako som na tom ... psychika ok...uz som pripravena, len cyklus sa zblaznil...ale chcela by som zacat tak ako ty....no sa uvidi...ty si uz ok?

majka2205
12. jún 2012

@foryou25
@milcsi ďakujem vám kočky, a ešte tá imunologia a genetika sa robí kde a ako? tiež potrebujeme odporúčania? na tej hematologii budem trvať aby mi dala odporúčanie

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre