Plnenie snov v splne 3

ixi
2. apr 2009

Takze dievcata sup do novej temicky robime nabor na tehulky 😀 😀 😀 😀 a mamicky ktore budu nanas plut tehu vyrusiky 😀 😀 😀

melisska
27. aug 2012

@nurili kraaaaaaaasne babo :O) 😵

milcsi
28. aug 2012

@nurili Je krasny...a velmi fotogenicky 🙂. Vela zdravicka!

bique
28. aug 2012

@nurili jezisskiii, ten je nadherny🙂 gratulujem obom a zelam vela zdravicka 😉 😀

nurili
29. aug 2012

Dakujem babenky, nase male Hredzaciatko.... 😀 a tu mam nieco z dnesneho dna.... 😉

deny3
29. aug 2012

@nurili je krásny maličký drobec 😵 🙂 😉

deni5
31. aug 2012

nadhera,tak to ste stastny rodicia.Blahozelam.

steva
31. aug 2012

@nurili nadherny je 😵

zuzlik7
1. sep 2012

@franina @majka_drobka @deni5 @bique ahojte dievcata...nechodila som sem,lebo slm nejak nebola schopna existencie...sice ani teraz to nie je 100%ale snazim sa...bola som na kontultacii s jednym lekarom a mala som vraj potrat v skorom stadiu,preto ten ten test ukazoval do poslednej chvile ducha;((vraj som mala mat nasadene vyssie davky dufastonu na udrzanie;((( len neviem,ci to nebude trufale to povedat v centre...a mam jednu otazocku,teda 2:ako prebieha KET a moze sa stat,ze sa nam tie dve co mame zmrazene nerozmrazia?

nelynka
1. sep 2012

@zuzlik7 ahoj,ja nejako nie som v obraze,dlho som
tu nebola. Ako ti ukazoval test ducha? Po umelom ci
prirodzene? Ja som to teraz na KETe tak mala,ze duchovia
a vraj krv negativna..preto sa pytam.
Inak pred ket ides 1-3 dc na uzv,zacnes brat estrimax na
sliznicu, 10dc ides zase na uzv,potom priberies utrogestan
a okolo 18-20dc ides na vklad.
Pri 2 je mala sanca ze sa vobec rozmrazia, nam z 9 ostali
uz len 3..po Kete :(

zuzlik7
1. sep 2012

@nelynka :(no tak ja uz ani nedufam teraz, super...po umelom som mala najskor slabucku ciarku a posledny den pred krvou len duch...

franina
1. sep 2012

@zuzlik7 kamoska mala 1 zmrazene a aj sa rozmrazilo....
a @katy2 sa tiez rozmrazilo z dvoch dve 😵 a má bábo 😵 😵 😵 😵

tak ze kluuuuuuuud nemysli na zle!!! 😅

nelynka
1. sep 2012

@zuzlik7 ja som to mala tak isto,ale toho lekara
zaujimavy nazor,ze viac duphiku by tomu pomohlo, nejak
sa mi tomu nechce verit,ale co clovek neskusi.
Po kete sa berie len utros,nic viac :(

ale je pravda, ako pise @franina je tu dost bab,ktorym
sa aj jedno posledne vajko krasne rozmrazilo tak nadej
je vzdy.
Ja ale stale radsej pocitam s horsim,lebo sklamania uz
bolo naozaj privela :(

zuzlik7
2. sep 2012

@nelynka ...urcite na tom nieco bude,lebo par znamych co chodia inam do centra a tam brali ozaj vacsie davky...no neviem,ked ma zavadzali zname tak beriem,ze sa tomu nerozumeju az tak,ale ten lekar je odbornik,takze podla mna vie co hovori...ved dufaston sa berie na udrzanie plodu,ci nie???ale to je jedno...teraz s tym uz nic nespravime,ale opytam sa na to v centre...maximalne ma okrici a minimalne to zvazi,alebo to vyvrati;)
@franina dakujem...uz sa asi bojim vsetkeho...viem,ze si tu baby presli kadecim horsim ako ja,ale nejak to nezvladam +tlaky okolia...ked nevyjde KET tak s najvacsou pravdepodobnostou koncime:(ja pri tomto pokusu lutujem jedinu vec,ze som sa nechala nahovorit na vklad dvoch:(

nelynka
2. sep 2012

@zuzlik7 no duphaston je na udrzanie tehu ale
povecsine ma vyznam pri tych,ktore potratia vplyvom
krvacania. Duphaston a ani Utrogestan ti nezaruci ze
sa plod uchyti spravne,alebo ze sa bude spravne
vyvyjat.
Mne sa plod nikdy spravne nevyvyjal,vzdy bol spomaleny
a nerastol,ale nikdy som nepotratila tym,ze som zacala
krvacat..
Vklad dvoch nelutuj nikdy..my az pojdeme a nejakym
zazrakom sa rozmrazia 3,tak dame vsetky a to som ozaj
vysoko rizikova, po 5 potratoch..

franina
2. sep 2012

@zuzlik7 prečo by si ľutovala? neľutuj... ja som mala vložené 3 a čakáme jedno bábänko... 🙂 myslím si, že je väčšia šanca....
Keď ti môžem poradiť, možno pre niekoho sa budem zdať mimo, ale napr. mne po neúspešnom 1. IVF teda et a 2x ket nevyšlo tak som bola na tom psychicky zle, na 2. IVF som išla až po roku kým som sa ako tak spamätala... neviem, či máš prácu, ale ja som sa zahlbila do práce a potom som si povedala, že možno teraz to skúsim....
A kedy by ste šli na Ket?
a aké okolie? čo od teba očakávajú? manžel na teba tlačí, alebo čo?
a máš ešte jeden pokus.... nech ti to dáva nádej....

zuzlik7
2. sep 2012

@franina @nelynka ja nelutujem,ze sme dali 2,ale lutujem,ze som nedala 4,lebo to som chcela,ale prehovorili ma;( nie nie manzel netlaci...len tlaky su v blbych otazkach,zrazu je kazdy okolo tehotny a bonus je to,ze ma nikto nechape ako sa citim a co prezivam!neviem kedy pojdeme na KET,ale vraj je najlepsie v nejakom kratsom obdobi kym je telo este nabudene predoslymi hormonami...zajtra zavolam do centra a sa uvidi...ale uz sa bojim,ze to nezvladnem...
@nelynka ...chcela by som mat tvoj optimizmus...hadam sa k tomu niekedy dopracujem...napamatam sa presne,ale ktore je to u teba ivfko?

franina
2. sep 2012

@zuzlik7 blbé otázky si nevšímaj... a to ze v tvojom okoli su tehotne je prirodzene ze si smutna ze preco nie ty ... ale ty sa o ostatnych nestaraj, chodte s manzelom na veceru, relaxuj ... na dovolenke ste boli?musis vypnut od toho vsetkeho troška, aby si mala novu silu...

nelynka
2. sep 2012

@zuzlik7 moja s tym sa netrap,ja som tiez bola
pred ivf rozhodnuta ze dame 3 ale nejako mi prisli vpohode
aj 2 potom. A oni sa obaja chytili,akurat ze jedno sa nedozilo
ani krvy a druhe sa zle vyvyjalo..
Ja mam zasebou 2x IVF, 2x KET zatial.. Z toho prve Ivf nic,
nasledne po Ket v 6tt MA.. 3roky potom nic, v novembri 2011
prirodzene tehu v 6tt MA, marec 2012 Ivf uspesne v 8tt MA
a nasledne Ket v july slabi duchovia od 10dna a na 13den
krv negativna..
A optimizmu ja vela nemam, ono u mna je len vzdy nadej,
ked sa ide na umele, lebo u nas doma sa dost tazko
splodi drobec prirodzene,pri mojom muzovi :(
este k tomu ani pracu nemam,takze este stresy z toho

lienka_1
2. sep 2012

@zuzlik7 My sme mali mrazene iba 2 embryjka po 76-hodinovej kultivacii a rozmrzli obidve. Bojovnici to boli. Drzim palce, aby si sa co najskor pozbierala z neuspechu, aby vybolelo co najskor to najhorsie a ty si mohla ist po dalsich bojovnikov 😉

deni5
3. sep 2012

@zuzlik7 ahoj ja mam tiez len 3 zmrazene a neviem ci sa prebudia.Cakam na MS okolo 12 a idem na KET.Bojim sa ako to dopadne,ale dufam v zazrak.Pod aj ty teraz a bude nam veselsie 🙂 🙂

zuzlik7
3. sep 2012

@deni5 ja musim cakat na ms a ked to pojde tak ako po prvom tak sa k tomu dostaneme o 2,5mesiaca:( dnes som volala do splnu a nepotesila som sestricku:(((tak bola smutna...hmm...
@nelynka a teraz co bude dalej u teba?ja si idem dat urobit posledne vysetrenie na stitnu zlazu,chcela by som to stihnut kym pojdem na KET.
@lienka_1 dakujem;)je to stale lepsie a lepsie...uz sa dokonca dokazem bez slz pozriet na kociky,len tie veceri este robia svoje...a ty si na tom ako?dame sa na to poslednykrat a uvidime...ked to nevyjde teraz tak to vzdam a pokusime si adoptovat babatko,ktore budeme lubit rovnako!

nelynka
3. sep 2012

@zuzlik7 neviem mojko ako budeme my na tom..nejak ma to nelaka ist tam este..co ja viem..uvidime casom..
radsej by som ale pozhanala peniazky na IVF ako ist na KET ja tym mrazakom proste neverim a podla toho ako sa v minulosti rozmrazovali neverim ze z tych 3 nieco bude..
ale clovek mieni pan boh meni 😀

ja som si stitku dala skontrolovat pred dvoma mesiacmi a nic ine ako ze je to vporiadku som sa nedozvedela.. ☹

bique
3. sep 2012

@zuzlik7 ahoj...drzim silno silno palce, uricte sa babulky pekne rozmrazia 😉 ked ich je menej, tak byvaju kvalitnejsie 😉 a nemaj vycitky, ze si dala vlozit "iba" 2, je to tak, ako ma byt....ja som sa bala, ked nam vlozili iba 1 a chytilo sa...predtym KET s dvoma a nic...kazda sme ina, niektorym vobec nevychadza ET, iba KET a opacne...len nestracaj nadej a babulkam ver...zelam ti, aby si nabrala vela novych sil do dalsieho boja a aby ten boj bol korunovany uspechom 😉 verim tomu, ze to tak bude 😉 daj potom vediet, ako pokracujete...

bique
3. sep 2012

@nurili juuuuuuj 😀 aky je rozkosny 😀

lienka_1
3. sep 2012

@zuzlik7 My sme na tom tak, ze po dvoch IVF a jednom KET som uz nechcela pocuvat, ze ja som stara a manzel ma slaby spg. a vyhladali sme inych odbornikov. No a nasli sme kamen urazu. Tvorim protilatky na trofoblast, cize u mna nemali ziadne embryjka sancu, ani tie, co sa do maternice dostali prirodzene, ci po embryotransfere. Dlhodobo uzivam prednison a snazime sa upokojit moj imunitny system aj celkovo. V pondelok sme boli na kontrolu, tak cakame na vysledky. Ale kym nebudu protilatky v norme, musime pockat. Mame v plane este jedno IVF no uz nie v SPLNe. Tentokrat to chceme urobit poriadne, nie iba skusit.

bique
4. sep 2012

@lienka_1 hlavne, ze sa podarilo zistit, kde je problem 😉 drzim vam silno palce, kazda z nas si zasluzi to stastie...a kde uvazujete, ze pojdete?

deni5
6. sep 2012

neviete robia v pondelok v splne?

malaterezka
6. sep 2012

ano robia uz su po dovolenke 🙂

deni5
12. sep 2012

kedy je vklad pri KET?V pondelok idem na 2USG.

lubanka
12. sep 2012

@deni5 ak budeš mať všetko o.k., tak začneš s liekmi a ide sa nato 😉 (ak sa dobre pamätám..) je to na 19DC... aspoň ja som to tak mala 😉

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre