Plnenie snov v splne 3

ixi
2. apr 2009

Takze dievcata sup do novej temicky robime nabor na tehulky 😀 😀 😀 😀 a mamicky ktore budu nanas plut tehu vyrusiky 😀 😀 😀

zuzlik7
25. okt 2012

@haannka nooo som sklamana,lebo musime cakat dalsi mesiac:(robia az od pondelka,lebo menia okna a to ja uz budem piaty den:(

zuzlik7
25. okt 2012

franina, majka_drobka ahojte kočky,ako sa mate?uz sa vam to krati,co? 🙂

majka_drobka
25. okt 2012

@zuzlik7 to ma mrzi, ze vam to takto vyslo. Dakujem, mam sa fajn, aj by som uz najradsej mala potom, ale na druhej strane, su to este dva mesiace, takze je casu 🙂 pomaly zacinam mysliet na porod a strasne dufam, ze nebude taky "skvely" ako ten prvy... ten sa moc nevydaril, takze dufam, ze druhy si uzijem 🙂 🙂 a vy ako? ako sa ma havko? myslim na vas casto 🙂

haannka
25. okt 2012

no takže moja testovacia mania pokračuje...samozrejme že si namýšľam že tam dačo vidím...taký minipididúšik...asi iba moja fikcia 😀 ...predpokladám že testy Dr.Max sú falošne pozizívne, hm? 😖

zuzlik7
25. okt 2012

@majka_drobka predpokladam,ze uz viete co to bude,hm?budete mat parik,ci az do tretice?;) my sa mame fajn...havinko je super a robi nam stale vacsiu radost;) joj aj mna to mrzi,ze to teraz takto zle vyslo ale snazit sa v tom najst nieco pozitivneho...predtym ako som do splnu volala tak som mala tusaka,ze to nebude tak ako si to predstavujem...a v poslednej dobe sa mi to stava casto,ze na nieco myslim a vzapati sa to stane...takze musim konecne zacat mysliet na to,ze nam to teraz vyjde a basta:D

bique
25. okt 2012

@haannka ahoj..ja som mala dr. max a ukazovali sice az od nejakeho 8dna imaginarnu ciarku, ale potom uz bola iba silnejsia a silnejsia...vsak kuk do mojho albumu, tam to mam 😀 drzim palceky 😉

franina
25. okt 2012

@zuzlik7 ahoj ... ach to mi je ľúto, že nestihnete ´teraz... ale aspon sa na to pozitivne naladis, aby to vyslo...
minule si spomínala, ze keby nedaj Boze ba co ani nemysli, ze nevyjde, tak by ste do tretice nesli?

My sa mame inak fajn a krati sa nam to... citime sa dobre tak si to vychutnávam 😵

haannka
25. okt 2012

@bique mala si pk? ja dnes 9.po ket, 11.dpo presne rovnaky scenar ako v decembri, presne vtedy som nasla minidusik...

majka_drobka
25. okt 2012

@zuzlik7 tak kedze sa nas filipko modlil za braceka, tak mu to predsa muselo vyjst 🙂 deti maju specialne vymozenosti tam hore tusim 🙂 som presvedcena, ze to vdaka nemu vyslo cele takto a sam to vsade hovori, ze si vymodlil braceka 🙂 mas uplnu pravdu, svoje myslenie by si fakt mala vyuzivat v opacnom smere a pomysliet si, ako by si to chcela a uvidis, vyjde to, ako vravis 🙂 a ked to nema byt tento mesiac, urcite je na to nejaky dobry dovod, mozno pozitivny test pod stromcekom? 🙂 pevne verim a drzim palce!

haannka
25. okt 2012

@bique uz ju tam nevidiiiiiiim 😀...no co este ze to beriem sportovo...zajtra skusime zas 😀
pre mna je to tak jednoduchsie, aspon sa postupne pripravujem na najhorsie...

bique
25. okt 2012

@haannka ano, mala som PK, vklad bol az na 6ty den po OPU 😉 a slaba ciarka prvykrat az na 9ty den bola...takze este nic nie je stratene 😉 drzim palceky 🙂

divja
25. okt 2012

čaute Baby som 9den po vlození embrííí zatial je to v pohode ale dnes ma pobolieva brucho ako pri nasich dnoch ,,dufam ze sa nezopakuje majove 1 oplodnenie .Vtedy sa nepodarilo...

haannka
25. okt 2012

@bique pocuvaj ja ked tak rozmyslam ty si mala pk 6 dni a na 9 den prvu slabu ciarku=15.dpo. ja idem v pondelok na krv na 13.den od ket cize 15.dpo.....bude uz vobec nieco v krvi ak by nahodou?!?!

haannka
25. okt 2012

@divja ahoj...aj ja 9.den po ket...brucho ma raz boli raz absolutny klud, prsia mam citlive a uz druhy den mi nejako nechuti kava....dobre si namyslam, co? 😀

haannka
25. okt 2012

@divja a kde si bola v splne? 16.-teho? nestretli sme sa? 😀

divja
25. okt 2012

Ahoj .hannka..bola som 17.10. v splnde mozno sme sa videli..do kelu ako sa odpisuje?

divja
25. okt 2012

Inak mam tie iste pocity..pobolievanie brucha cittlive prsia ..ja som druhy den zvracala po kave tak neviem ci to bol vplyv hormonov,,,ale dnes ma boli nejako silnejsie,,bojíím

haannka
25. okt 2012

@divja tak si 8.deň po et, lebo deň vkladu sa nepočíta...a držííííím palce

divja
25. okt 2012

@haannka aha ani som nevedela...tak 8den ...ty akooo??ja som si nerobila test ale asi nevydržíím

bique
25. okt 2012

@haannka krv uz urcite ukaze 😉 testy nie su spolahlive a nie vsetky su tak citilive ako na nich pisu 😝 tak nebojaj 😉

haannka
25. okt 2012

@divja a mala si pk? po koľkých dňoch ti vkladali? a koľko 2? ja som nemala pk...včera na 8.deň som robila test a / a dnes 9.deň poobede další test a namýšľam si že niečo vidím...tak to už z toho čakania asi snííívam 😀

haannka
25. okt 2012

@bique ty si kedy bola na krv ktorý deň? a hodnotu hcg?

karinka6
26. okt 2012

@haannka nemala by si isť na krv až v utorok? A kde ideš do SPLNu? Ja idem v pondelok na krv ale už aby to bolo nech viem na čom som.

haannka
26. okt 2012

@karinka6 mala som ísť až v utorok, ale bola som si predpísať utroš u svojeho ženského lekára a ten mi povedal nech prídem v pondelok...no a mne to vyhovuje, lebo ak to bude 0 tak nebudem zbytočne chodiť do Košíc a ak sa stane zázrak a bude to pozitívne, pôjdem si v utorok urobiť kontrolnú krv....

karinka6
26. okt 2012

@haannka ja tiež rozmýšlam či ísť do Košíc alebo len k svojmu gynekológovi. No v KE mam istotu že poobede už budem vedieť výsledok, tak neviem.

haannka
26. okt 2012

@karinka6 mne u môjho lekára zoberie sestrička ráno o 8-mej krv a o 10-tej už mám výsledky 😕

haannka
26. okt 2012

@karinka6 takto som bola minule, na 12.deň po et som išla k svojmu, hcg bolo 125 a na 14.deň do Košíc a hcg bolo 450...takže som vedela že všetko je v poriadku...len to nakoniec nedopadlo 😖 ☹ 😢

divja
26. okt 2012

Ahojte ...aj vam sa zle spíí.som o 4:30h už hore...som 9den po ket..

karinka6
26. okt 2012

@haannka ahoj mna dnes chyta depka, včera na teste druha čiartka a dnes nič len jedna. Už tomu nechápem ten test zo včera mám a furt je tam ta druha čiarka a dnes nič len jedna ako je to možné?

haannka
26. okt 2012

@karinka6 a robila si si rovnake testy??? ja uz som v takom strese z toho...nechapem ☹

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre