Plnenie snov v splne 3

ixi
2. apr 2009

Takze dievcata sup do novej temicky robime nabor na tehulky 😀 😀 😀 😀 a mamicky ktore budu nanas plut tehu vyrusiky 😀 😀 😀

mirkakn1
27. nov 2012

@zuzlik7 drzim prsty, nech to teraz vyjde, urcite to teraz dopadne na vybornu a budu deticky 😀 , ja bohuzial nemam mraziakov, takze mam doma ziadost na 2 ivf,ale rozmyslam, ze este neposlem, az po vysetreniach 😒

zuzlik7
27. nov 2012

@mirkakn1 dakujem velmi...no my sme po 1.IVF tiez mraziacikov nemali, tieto su z druheho...takze verime, ze to tentokrat vyjde...urcite to vysetrenie absolvuj a aspon si budes ista...nam chybalo iba to a nesla som na neho, lebo som verila, ze je vsetko ok a predsa nebolo ... ale nevadi...som rada, ze som sa na to dala...takze drzim prsty a prajem ti nech sa vam to cim skor podari... 😉

mirkakn1
27. nov 2012

@zuzlik7 a manzel je ok? lebo u nas je zatial problem len s mm, aj ked ja furt mam pocit, ze bude problem aj vo mne. a este sa mozem spytat, s cim si stimulovala pri 1 a 2 ivf, bol nejaky rozdiel v liekoch a potom aj pri odbere vajok a davala si si aj Picsi metodu? dakujem, dufam, ze ta neobtazujem, ale chcela by som to vediet, lebo mne stale hredzak dava menopur, tak chcem vediet ako je to u teba dakujem krasne za odpovede 🙂

zuzlik7
27. nov 2012

@mirkakn1 manzel je ok...aspon to...my sme od zaciatku vedeli, ze problem je vo mne, ale toto sme ani len netusili. Pri 1. a aj pri 2. IVF som brala rovnake lieky. Pri prvom sme mali odobrate 3vajicka/z toho bolo jedno embryo a pri 2. IVF sme mali odobrate 4vajicka /z toho vsetky boli embrya...tak neviem v com to bolo a preco raz tak a raz tak...Picsi som si ja neziadala, ale viem, ze ked sme podpisovali suhlas tak tam ta moznost bola a sestricka mi povedala, ze to pouzivaju vraj v kazdom pripade, tak neviem...a neobtazujes, v pohode...ja mam tiez vela otazok, na ktore si sama neviem odpovedat 😉

mirkakn1
27. nov 2012

@zuzlik7 tak ak je mm v poriadku, tak Picsi nie je potrebne, ja som tiez mala 4 vajicka a iba 2 embrijka, tak neviem, niektore dievcata maju15 a viac, maju vacsiu sancu ket, mozno je to tou stitkou ☹ a kedy ides na ket, nech ti drzim prsty 🙂

franina
27. nov 2012

@zuzlik7 moja držím ti palčeky a som aspoň rada, že viete príčinu prečo sa neudržali.... 😔
verím, že Vám to už určite vyjde..... 😵

zuzlik7
27. nov 2012

@mirkakn1 ideme v pondelok...;)

zuzlik7
27. nov 2012

@franina jeeej dakujem....;) my tiez silno verime... 😉 😵

mirkakn1
27. nov 2012

@zuzlik7 tak budem na vas mysliet, tentokrat to vyjde, urcite 🙂

majka_drobka
28. nov 2012

@zuzlik7 som "rada", ze prisli na moznu pricinu nezdarov, aj ked je to blbe... neviem pochopit, ved v hormonalnom profile to muselo byt, ze mas vela muzskych hormonov... dufam, ze tie lieky pomozu. ja som tiez po rokoch snazenia sla na endo a uz som mala dost velky problem, musela som sa liecit liekmi, pri ktorych sa nesmie otehotniet. clovek, aby sam studoval na nete svoje mozne diagnozy, aby predisiel tomu, na co mali davno prist lekari sami. v dnesnej dobe, ked ma problem s hormonmi a samotnou stitnou zlazou pomaly kazdy druhy, neviem pochopit, ze ak sa vyskytne problem s otehotnenim, rovno nespolupracuje gynekolog s endokrinologom.... pevne verim a silno vam drzim palce, budem sa za vas aj modlit, nech to vyjde 🙂 🙂 ozvi sa potom

bique
28. nov 2012

@mirkakn1 ahoj...ja som mala pri 1. aj 2. ivf menopur, pichala som 10 dni...mam iba jeden vajecnik a z toho bolo na 1x 24 vajok - 16 embryjok po PK, ET vysiel, ale dvojicky som predcasne porodila v 26tt a mame ich v nebicku 😢 potom sme mali 2x KET , pri prvom aj druhom vklade museli rozmrazit po 7 kuskov, lebo kedze boli mrazene po PK, neurobilo im to asi dobre...KET nevysiel ani jeden...2. ivf zasa 23 vajok - 9 embryjok...vlozit nechcel viac ako jedno, tak sme posluchli a teraz sme v 24tt 😅 mame 8 mrazacikov, zasa po PK, verim, ze ich pouzijeme uz len na surodenca...u nas je manzel uplne ok , opakovane bol na spermiogram a ten je ukazkovy a aj tak nam robili ICSI...ja som na suhlas dala vsetko, nech robia co musia...podla mna on vie, aku liecbu ma nasadit prave podla hormonalneho profilu 😉 len verit tomu, ze sa podari 😉 drzim silno silno palce 😉

jennifeer23
28. nov 2012

Ahojte dievcata, takze krv dnes negativna :(

mimka
28. nov 2012

@jennifeer23 ☹ ☹ ☹ je mi to luto moja 😔 co vravel, dovod?? a co dalej?

mirkakn1
28. nov 2012

@bique dakujem pekne za informacie o tebe, ja mala si to tazke a neviem si to ani predstavit, ale teraz sa tesis na maleho, vsak a vsetko bude ok, tak ako ma byt 🙂 , ja len nerozumiem, preco som mala tak malo vajok, ale to je uz teraz jedno, musim sa sustredit na 2 ivfko, so stastnym koncom 😀 drz sa a pekny den

bique
28. nov 2012

@mirkakn1 kazdy organizmus reaguje uplne inak :( asi to ovplyvnuje velmi vela faktorov...ja som bola tiez v tom, ze ak et vyslo na prvy sup, tak ket musi vyjst na 100% a nevyslo ani jedno :( a bolo mi na velku figu aj tych 14 zvysnych mrazacikov :( toto ivf urcite bude so stastnym koncom, s inym pocitom do toho ani nemozes ist 😉 a podari sa 🙂 drzim silno silno palceky 😉

bique
28. nov 2012
mirkakn1
28. nov 2012

no a teraz som fakt nasrata, volam na endokrinologiu, najprv sa nemozem dovolat a potom sestricka povie, ze pacientov zo vseobecnou poistovnou neberu, asi sa zabijem 😒 , na nervy ☹

karinka6
28. nov 2012

@zuzlik7 ahoj my ideme na KET v stredu dva dni po tebe tak budeme spolu stresovať a čakať na pozitívny výsledok.

jennifeer23
28. nov 2012

@mimka nic, sestricka mi oznámila, ze jej je to ľúto ale ze krv je negativna. Ked som sa pytala na další postup, tak mi povedala, ze mám vysadit lieky a ked dostanem menstruaciu prist počas prvých troch dni. Ked som sa opytala koľko to bude stať, tak mi povedala ze 120+20 EUR lieky. V decembri urcite nepojdem, musím sa dat dokopy, mozno v januári skúsim stastie

karinka6
28. nov 2012

@jennifeer23 je mi luto že ti to nevyšlo. Mne povedala sestrička ked nam to nevyšlo že po vysadení liekov dostanem menštruáciu a až ked dostanem druhý krát, čiže ten další mesiac tak možem ísť na KET. Aby sa telo trošku spamätalo. No December by si aj tak už nestihla, lebo aj príprava na KET niečo trvá cca 17 - 21 dní a oni majú myslím od 20.12 dovolenku. Takže teraz oddychuj uži si vianoce a silvester a v januári zase do boja ale už so šťastným koncom.

mirkakn1
28. nov 2012

@jennifeer23 to mi je luto :(

jennifeer23
29. nov 2012

@karinka6 veru, ani sa necítim na to ze by som hned teraz ušla do ďalšieho kola. Dostala som vysoké horucky, neviem ci to je normálny jav, alebo to lenmoje telo takto reaguje

angel31
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
mimka
29. nov 2012

@jennifeer23 oddychni si, naber nove sily a hlavne chut do dalsieho boja 😔 Raz to vyjde a verme tomu, ze co najskor! 😉 Horuckou asi telo reaguje aj na tvoj smutok, na tu zataz ktorou si si presla a zvlast ked clovek veri na uspech a pride sklamanie je to urcite pre telo sok.... Drzkaj sa hlavne, poutieraj slzy, hlavu hore....si silna a ides si za svojim cielom!

mimka
29. nov 2012
majka_drobka
29. nov 2012

@mimka 😝

jennifeer23
29. nov 2012

@mimka dakujem za povzbudive slova 🙂

bique
29. nov 2012

@angel31 mne sa teraz permanentne snivaju nejake krvaky 😀 alebo o sexe, kedze nam od zaciatku zakazali 😀 😀 😀 😀

angel31
29. nov 2012

@bique a to je nebezpecne mat sex pocas tehotenstva?? ako v poslednych mesiacoch si to neviem predstavit, ale na zaciatku??

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre