Plnenie snov v splne 3

ixi
2. apr 2009

Takze dievcata sup do novej temicky robime nabor na tehulky 😀 😀 😀 😀 a mamicky ktore budu nanas plut tehu vyrusiky 😀 😀 😀

haannka
7. nov 2011

@milcsi super, tak nech sú o pár dní //...aj ja už by som chcela byť aspoň v takom štádiu 😉
poprosím Vás o info, ak sa pichá menopur zvyknú sa minúť 3-4 balenia, a ktorá z Vás pichala Gonal, koľko jednotiek ste spotrebovali za stimuláciu...neviem sa rozhodnúť, Gonal je síce drahší ale dostupnejší na predaj na MK. POraďte. Dík.

katy2
7. nov 2011

@haannka ak chces, dam ti mail na dr. a napis mu... ja som s nim vsetko konzultovala mailom, tak sa mi zda pristupnejsi a fakt sa s nim da poradit... a odpisuje hned.... normalne sa ho spytaj na obe alternativy a nech ti povie... inak zvyknu sa kupovat 2 balenia injekcii a niekedy treba dokupit tretie.... a este, pokial viem, on dava alternativu k menopuru puregon..... preto sa s nim spoj a uvidis.... 😉 pichala som 225j asi 14 dni

haannka
7. nov 2011

@katy2 chcem, pošli mi ho do IP..dík
A čo sa týka dr. všetky ste ma strašili, že je dosť divný 😀 ale na moje počudovanie dnes bol celkom normálny 😵 ...asi že dnes bolo málinko ľudí

katy2
7. nov 2011

@haannka mas IP...
odpisuje okolo 11h a potom poobede -ako ma cas....
vecer nie

smallyell
7. nov 2011

@nejka41 ahoj, no v celku sa mi aj dari, zajtra ma caka 5 inj. a v stredu ideme do splnu na utz....ja len dufam, ze sa nieco vytvorilo, budem Ta informovat. Ako citam mala si 5 vajicok a v stvrtok vklad, panecku...budem na Teba mysliet a silno drzim palce, verim, ze tie dve // tam budu.

nana123
7. nov 2011

@haannka ahoj ja som vcera dopichala gonal... nebolo to nic moc ale ocenujem ze to bolo pero a manzel mi to jednoducho pichol a v pohodli domova. Na tom pere je taka kratka ihla cca 2cm takze to je v pohode....

nana123
7. nov 2011

@haannka este som zabudla ze pichala som 225j 10 dni to je presne 5 inj.

nana123
7. nov 2011

Ahojte, dnes som bola na kontrolu tak zatial vsetko ok. V stvrtok idem na vyber... zacinam sa bat, ked neviem do coho idem... Dnes som sa tak u neho splasila ze som aj zabudla opytat kolko mam vajicok... nevadi 🙂. Mali ste ked ste pichali gonal vytok? Mne to pripada ako ovulacny a je dost silny...

smallyell
7. nov 2011

@nana123 ahoj, ja som sa minule tak splasila a zabudla som vsetko co mi povedal, vyzerala som ako debil, ale potom ked som sa ukludnila,tak som si na vsetko spomenula. Vo stvrtok sa drzkaj, ja som zvedava co mi povie v stredu, hm...uvidime.

lienka_1
7. nov 2011

@milcsi Tak to je super! Skvely pocit mat ich doma, vsak? 😉

lienka_1
7. nov 2011

@nejka41 Drzim silno palce, nech sa zadari tak ako nam....z 5 boli 4 embryjka. Rychlo sa zotav, aby si bola vo stvrtok pekne pripravena na vklad. 😉

lienka_1
7. nov 2011

@haannka Ja nemam skusenosti s menopurom, ale gonal je velmi jednoduchy, co sa pichania tyka. Ak by si sa rozhodla pre gonal mam nepouzite jedno 300j pero(som okr. MI) A davkovanie je vzdy individualne, o tom rozhodne lekar na zaklade tvojich potrieb a vysledkov.

lienka_1
7. nov 2011

@nana123 Odberu sa neboj, bude to v pohode 😉

nana123
7. nov 2011

@lienka_1 ako si sa vybavila na obder? Myslim to ze papuce, nocna kosela a hygienicke potreby? Potrebovala si to? A ako dlho to cca trvalo cele? kedy si odchadzala? Chcem si urobit obraz co ma caka 😅. Som potom menej nerovzna ked viem do coho idem.... 🙂

nana123
7. nov 2011

@smallyell a v stredu ides na kontrulu po 5 dnoch? Tak to mne bral len krv a ultrazvuk a ani mi nic nepovedal len ze kedy mam prist na buduce.... a ze kedy cca vyber...

nana123
7. nov 2011

@milcsi tak to uz len odychovat a cakat... drzim palceeee 🙂

nana123
7. nov 2011

@milcsi a kolko dali kultivovat vajicok? Ostali vsetky?

milcsi
8. nov 2011

@haannka Dr. ani nie je divny, skor mnohym vadi, ze malo rozprava. Ale povie vzdy, co potrebujes a ked sa pytas, tak odpovie. Musi si podla mna trosku drzat odstup plus je taky malovravny typ 😅 . Ja som si pichala Gonal, Vacsinou sa picha 225 j. priblizne 10 dni. Cize ti treba predbezne 5 baleni Gonalu 450. Ja som si pichala 11 dni, ale kazal my pichnut si zvysky z 2 pier. Takze ich netreba vyhadzovat, vzdy tam ostane zvysok. Ale skus sa s nim poradit, co by bolo pre tebe najlepsie.
Raz-dva budes aj ty tam, kde my 🙂 Kedze uz mas jedno dieta, tak je dobra sanca na dalsi uspech. Aspon aj ja sa takto naladujem pozitivne 😉

milcsi
8. nov 2011

@lienka_1 To ano. Dufam, ze sa im bude pacit 😉
@nana123 Ked sa teraz pytas, ani neviem. Z predchadzajuceho cyklu viem, ze sa mi z 13 oplodnilo 8 a 6 prezilo, ale teraz vobec. Ani ma to nenapadlo opytat sa. Velmi som sa potesila, ze mam sest prezivajucich, a to je podstatne. Vekom kvalita vajicok klesa, tak som bola pripravena aj na horsi vysledok 😅

emma30
8. nov 2011

ahojte dievčene 🙂 Pridávam sa ku Vám tiež chodím ku Hredzákovi. idem na IVF a čakám na schválenie z poisťovne. Zašla som si na stránku dr. Hermana a teraz už mám také zmiešané pocity či sa mi to podarí u Hredzáka , strašne sa bojím 😒

lauritka
8. nov 2011

@emma30 a co si nasla na tej stranke, ze mas pochybnosti ?? 😕

timmka
8. nov 2011

@nana123 ahoj, ja ho mam a je dost vela, pretrvava uz dlho take 4dni, normalne sa mi tiahne aj pri cikani, to je asi v poriadku 😉

emma30
8. nov 2011

@lauritka tak že každý odchádza od Hredzáka ku Hermanovi lebo IVF sa tam nikomu nepodarí ☹ a preto sa bojím nechcem zažiť sklamanie po 9tich rokoch snaženia, chodenia po doktoroch, liečiteľoch........

katy2
8. nov 2011

@emma30 ako mozes tvrdit, ze kazdy odchadza a ze IVF sa nikomu nepodari? 😕 ja mam 2 deti zo splnu... ale ked uz teraz si takto neg. naladena, tak chod rovno k hermanovi a ani nezacinaj u hredzaka, lebo psychika robi svoje 😠
A nikde nie je napisane, ze IVF vyjde hned na prvykrat - je to JEDNO v ktorom centre.....

lauritka
8. nov 2011

@emma30 no neviem, to je velmi neobjektive, citat nieco na internete, kopa bab ani nepise, ktorym to vyslo, ked chodim do Splnu je tam strasne vela ludi. Ako vravi Katy, nikde nie je napisane, ze u Hermanna akurat prve IVF vyjde. je to 50/50.. cize moze vyjst a nemusi.
Lekar uz prirodu v rukach nema.. ani jeden. 😒 oni len pomozu na zaciatku, potom zalezi aj tak od tvojho tela..

haannka
8. nov 2011

@emma30 tak to ja mám opačný názor!!!! ja som odišla od Hermana, mám tam za sebou 2.neúspešné pokusy...a všeobecne som nebola spokojná. Všade je skupinka spokojných (čo sa zadarilo) a skupinka nespokojných (čo sa nezadarilo)....tiež si myslím, že by si mala ísť tam, kde ťa srdce ťahá a u Hredzáka ani nezačínať, ked máš taký vnútorný pocit.

milcsi
8. nov 2011

@emma30 Ja mam tiez syna, ktory vcera oslavil dva rocky, vdaka splnu. A prave vcera som si bola po surodenca alebo surodencov 🙂 . Neviem ake su oficialne statistiky uspesnosti ivf v splne, ale nezabudnem na den, ked som si volala po vysledky HCG. A sestricka mi hovori: "Mate to pozitivne a dnes sa tesim, lebo vsetkym hlasim pozitivny vysledok, este aj po KET". Tak asi nejake tehotne a mamicky urcite su 😉. Ale ako pisala haannka, ak nemas doveru, treba radsej odist. Verit a verit si je velmi dolezite pre uspech!

deny3
8. nov 2011

tak aby som aj ja trochu podporila spln - @emma30 ja mám za sebou jedno IVF v splne a hned aj úspešné 😵 mám zdravého a krásneho synčeka 😵 😵 😵 🤐 a ako hovoria aj ostatné dievčatá, základom úspešnosti je pozitívne myslenie. Ak už od začiatku nedôveruješ dr., radšej zmeň centrum.
a mne práve ten prístup dr vyhovoval, stačilo prísť ráno, do deviatej som bola vybavená a bežala som do roboty, aspoň som zbytočne nemíňala dovolenku či paragrafy.

nana123
8. nov 2011

ahojte dnes vecer mam pichnut pregnyl... chystam sa na pohotovost lebo sama si netrufam... Boli ste niekto pichnut na pohotovosti? Kde? a ake mate skusenosti? Mam to mat picnute o 21:00 na ktoru tam ist?

haannka
8. nov 2011

@nana123 vždy som šla na pohotovosť tento liek som si ani ja netrúfla pichnúť sama, kedže to je do svalu, nie podkožne. Vždy som bola presne na deviatu, +- pár minút 😉

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre