Plnenie snov v splne 3

ixi
2. apr 2009

Takze dievcata sup do novej temicky robime nabor na tehulky 😀 😀 😀 😀 a mamicky ktore budu nanas plut tehu vyrusiky 😀 😀 😀

haannka
22. nov 2011

@nana123 netrep 😀

smallyell
22. nov 2011

@nana123 no supiiiis, ved to je skvele 😀

timmka
22. nov 2011

@nana123 ale ja som mala PK, tak to by malo ukazat, vraj embrio sa skor uhniezduje

haannka
22. nov 2011

joj moje zlaté, jak sa to super počúva - teda číta 😉

nana123
22. nov 2011

@haannka nooo dobre dobre sa to cita, zajtra rano testujem zase... dufam ze to zosilnie a v piatok idem na krv

smallyell
22. nov 2011

no a ja pridam svoju reakciu tiez, vcera som bola na ET a dnes mam neskutocne bolesti az sa tazko da na to nemysliet...uf, ako keby som mala kazdu chvilu krvacat ...a neda mi to spat, od 04.30 som hore, ked to takto pojde dalej tak neviem 😕

nana123
22. nov 2011

@timmka aj ja som mala predlzenu PK

haannka
22. nov 2011

@nana123 môžem si ťa pridať za priateľku?

nana123
22. nov 2011

@smallyell vies co aj mna to bolelo prve dni, aj brucho aj krize, potom par dni bolo nic len tak sem tam pichlo a teraz citim rano a vecer najma cez den nic. A v noci sa budim na krce co zvyknem mat pred mrchou ale o dost dost silnejsie... tak som sa tiez dost bala ci to je ok...

smallyell
22. nov 2011

@haannka a mna nechces? 😒

nana123
22. nov 2011

@haannka jaaaaassnnneee to je otazka 😉

haannka
22. nov 2011

@smallyell 😀 jasné, zlatá 😵

haannka
22. nov 2011

@nana123 JE to o.k

smallyell
22. nov 2011

@nana123 dobre, ze to pises, aspon viem, ze je vsetko tak ako ma byt, silno ti drzim palce 🙂

timmka
22. nov 2011

@nana123 moja to iste aj ja, tiez brucho boli vacsinu len vecer a rano ked sa zobudim, mna boli aj prsia a zacinaju aj krize, tak neviem ..... dufam ze to vyslo, myslim si, ze tebe to urcite vyslo a si tehula, nemas foto??? nech sa pokochame 😀

smallyell
22. nov 2011

@haannka no uz som s tebou vo vztahu 😀 spolubojovnicka 🙂

haannka
22. nov 2011

no či sa mi chce, či nie, ja musím fachčiť do práce....dúfam, že foto s // bude vložené! 😀
a zatiaľ do večera, sladké pozorovanie príznakov tehu Vám prajem - ale tak, aby aj na mňa vyšlo... 😀

timmka
22. nov 2011

@nana123 este sa chcem opytat, ta druha ciarka ti vysla hned? alebo az neskor?

nana123
22. nov 2011

na fotke pracuje len jak na potvoru sa vybil fotak... takze nabijam, ale to je fakt slabucka ciarka tak dufam ze bude vidiet...

nana123
22. nov 2011

@timmka nie hned ukazala sa len ta prva zakladna tak som mala nervy, a az po asi 5 min. bolo zrazu vidno tuto a to slabulinko a potom trochu zosilnela 🙂

timmka
22. nov 2011

@nana123 normalne ma laka uz urobit test, ale je to asi skoro, ale ked v piatok v noci som mala uplne silne krce ako na menzes, myslela som, ze prisla, baby mi pisali, ze to mohlo byt uhniezdenie, tak to by uz nieco ukazalo aj dnes.... alebo radsej pockam do stvrtku- ked sa nezblaznim 😀 , potom daj foto, normalne som zvedava 😵

nana123
22. nov 2011

@timmka este vydrz to ti fakt asi neukaze a budes mozno zbytocne sklamana...

milcsi
22. nov 2011

@nana123 to je super sprava!!! Tak sa opatruj, aby ta druha ciarka silnela 🙂 .
Diky za link, na toto myslel aj mm, obaja sme o tom nedavno citali, ale inde. Ale netreba sa z toho stresovat, rakovinu moze vyvolat milion veci, zial.

milcsi
22. nov 2011

@nejka41 bude dobre, neboj! Ta neistota je najhorsia. Ja este ani dnes nie som vo svojej kozi, chvilu to este potrva 😒

nana123
22. nov 2011

@milcsi tak cely den tu stresujem, ze ci aj zajtra tam bude alebo to len zle vyslo 😅 . Ale tak aj tajne sa tesim 🙂

nana123
22. nov 2011

Dievcata dakujem za podporu vsetkym... 😵

smallyell
22. nov 2011

@nana123 vsak sme na jednej lodi 🙂

lienka_1
22. nov 2011

@milcsi Tak to sa v januari v Splne stretneme 😉 Uz teraz poskulujem po letenkach. Zlaty ten tvoj mm, ale po case mozno zmeni nazor a uplne najlepsie by bolo, keby uz nemusel a januarovy KET sa podaril.

nana123
23. nov 2011

Bre ranko dievcata 🙂 , kuk moj fotoalbum... cerstve spravy z dneska rana 😵

nejka41
23. nov 2011

@nana123 veľmi povzbudivé foto.Gratulujem. 🙂 🙂 🙂 🙂

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre