Plnenie snov v splne 3

ixi
2. apr 2009

Takze dievcata sup do novej temicky robime nabor na tehulky 😀 😀 😀 😀 a mamicky ktore budu nanas plut tehu vyrusiky 😀 😀 😀

dusika11
9. jan 2012

@nurili no ale nie na orvom..na druhom asi takto...som hore...no vies na koze...aa lekarka pozera pozera..ticho..velke ticho...ja cella zlkanuta..doktorka..ehm hovri sestricke..pridte sem prosim..ja vylakana..vidite to co ja???? ja zdesena co tam asi vidia...po minute sa spytam prosim daco je zle????dokina..ani nie,,,len budete kupovat viac plienok...takze tak ....prve bol len jeden vacok..az srdiecka potvrdili dve

nurili
9. jan 2012

@dusika11 dufam ze v dobrom.... 😀 😀 😀

haannka
9. jan 2012

@deni5 áno zhruba tak to vychádza, ak máš hradené 3 pokusy poisťovňou...a ak ti zostanú z ivf mrazáčikovia, iba berieš lieky na úpravu sliznice a ideš na KET, ak nezostanú celé sa to musí absolvovať a platiť odznova 😖

dusika11
9. jan 2012

@haannka mne sa jedno rozdelilo...zmysleli si chalani ze budu dvaja

dusika11
9. jan 2012

@nurili hej v dobrom lebo si vobec nic nepametam poprosim ich aby mi to napisali na papier

haannka
9. jan 2012

@dusika11 jasné, jednovaječné sú z jedného viem...to musí byť krása...dnes je veľa dvojčiat ale jednovačné sú raritou 😀

nurili
9. jan 2012

no s tym poctom drobcekov....a do piatku este daleko....ked mi povie ze su tam dva tak 😀 spadnem z kozy 😀
@haannka

haannka
9. jan 2012

@nurili čo nebolo môže byť 😀 tak popros nech ti priviažu nôžky ako pri odbere robia 😀 ...tak nespadneš 😅

nurili
9. jan 2012

@haannka 😀 😀 😀 len pockaj moja zlata aby tebe nezviazali ked ti povedia ze mas tam dva kusy 😀 😀 😀

haannka
9. jan 2012

@nurili 😲 😅 😀

dusika11
9. jan 2012

@haannka no ano v niecom som bola raritou..aj co sa tyka placenty najprv ze mam jednu a dva pupocne potom zistili ze su dve..ale amnio obal mali jeden ja sa tomu nerozumiem..ocakavali ze bude jedna placenta...no mali sme stastie..lebo s jednou placentou su len problemy..jedno dvojca moze tahat viacej ako druhe..a tak mali kazdy svoje..
chalani maju inac kazdy svoju povahu..aj ked su jednovajecni su rozlicni

neboj dnes lekari su dobri pokial je jedna spermia a jedeno vajicko vzdy moze byt babetko a potom nastane boj o prezitie celeho tehu

haannka
9. jan 2012

@haannka mne už stačí jedno zdravučké 😉

haannka
9. jan 2012

@nurili mne už stačí jedno zdravučké 😀 to patrilo tebe, nie mne... 😅

dusika11
9. jan 2012

dievcata..aj som vam tu chcela dat len dobru energiu zelam vam splnenie vasich snov...lebo viem ake to je..ja som sice chodila na rastislavku..ale to je asi jedno....

haannka
9. jan 2012

@dusika11 a aj si dala 😉 je to super počúvať teda čítať také pekné veci 🙂

nurili
9. jan 2012

@haannka no tak mi doprajes to je super....ale aby sa ti to neobratilo proti tebe, v dobrom slova zmysle....
no a ked som bola na 10 den po PK na odber krvy tak v ktorom tyzdni som bola? Nasla som si tabulku hcg na internete 😉

dusika11
9. jan 2012

vela stastia ..dusicky stoja v rade na autobus,,,,aby dosli v spravnym mamkam... 🙂

haannka
9. jan 2012

@nurili ktorý si deň (ktorého) si mala odber a v ktorý deň (ktorého) ti brali krv...tak to môžeme zistiť...

nurili
9. jan 2012

@haannka suhlasim s tebou, hadam aj my budeme rozpravat ci vypisovat nase pribehy so stastnym koncom a tesit sa zo zdraveho miminka.... 😉

haannka
9. jan 2012

@nurili áááále ved to je jedno, všetko ukáže sono 😀 ja sa už neviem dočkať...ja až v pondelok idem na sono a vôbec neviem, či je všetko v poriadku... 😒

nurili
9. jan 2012

@haannka no odber vajicok? ci vklad.....odber som mala 2.11.vklad 7.11.

dusika11
9. jan 2012

@nurili este jedno..pytajte sa na hematologicke vysetrenie..je t vysetrenie krvy vela zien ma zhorsenu zrazanlivost v tehu ,,,a nie kazdy lekar tam posiela niektory fachmani az po 3 potrate...mna poslali ihned a bolo to dobre...mala som zvysenu zrazanlivost..dali mi injekcie..bez nich by baetka sa slabo vyzivovali...pred tehu som o tom nevedela iby ma obcas bolela hlava...nedajte sa odbit a pytajte sa na hemanto

nurili
9. jan 2012

@haannka ja v piatok a tiez sa obavam....ale cecky bolia, v podbrusku tiez, krize ani nehovorim tak myslim si ze sa roztahujem jak na skripci... 😀 a za ziva...

nurili
9. jan 2012

@dusika11 tak to urobim urcite, dakujem za rada.....sem tam ma slabulinko pobolkava hlava.... 😖

nurili
9. jan 2012

@haannka neboj vsetko bude v poriadku....ved sme nejake bojovnice...nikto to nemame vyhrate, to si mozeme povedat po porode.... 😉

dusika11
9. jan 2012

dobru noc ...
@nurili drz sa

nurili
9. jan 2012

@dusika11 dakujem aj ty a vela trpezlivosti s dvojcatkami prajem....iste sa s nimi nenudis..... 😀 😉

haannka
9. jan 2012

@nurili podľa mojich skromných výpočtov si 10.deň po ET (17.11.) bola 4+1tt=5.tt

dusika11
9. jan 2012

@nurili hlavne som desne unavena citam vela na nete..to je na inu temu..zacnu sa mi budit o 2 hej v noci raz dudel potom mlieko ..stale hore...ja som nespala ani nepametam..........ale to tu nechcem rozoberat..idem

nurili
9. jan 2012

@haannka tak podla tabulky je to nezistitelne, ved hcg sa tam pohybuje v rozmery od 18 do 7340....tak ze nezistene, no i tak dobre.... 😒

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre