Plnenie snov v splne 3

ixi
2. apr 2009

Takze dievcata sup do novej temicky robime nabor na tehulky 😀 😀 😀 😀 a mamicky ktore budu nanas plut tehu vyrusiky 😀 😀 😀

anika142
16. feb 2012

@mirkakn1 no ja som mala v utorok vklad akurat ze nie ET ale KET takze neviem ci ratat aj den vkladu alebo nie. Ak nie tak druhy. Takze je to velmi skoro. Ale inac od vkladu treba ratat taky tyzden kym sa zahniezdi, takze u teba sa dnes zahniezdi a zajtra pomalicky zacne stupat hcg.

mirkakn1
16. feb 2012

@anika142 joj, ja som si dajak nevsimla, prepac, ty mas mraziacikov, ja taku moznost nemam, tak sa to musi podarit teraz, zajtra kupim test a vyskusam 9 den 😵

anika142
16. feb 2012

@mirkakn1 no posledne IVF sa dost podarilo, mala som 18 vajicok vybratych z toho sa nam 10 ks oplodnilo, takze celkom uspech, 2ks sme vlozili cerstve tie sa nepodarili, teraz sa rozmrazilo 5 ks a z toho prezili 3 ks tak tie sli dnu. takze mame este zmrazene 3 ks. takze celkom pekna urodicka pri manzelovom patologickom spermiograme.

mirkakn1
16. feb 2012

@anika142 to mas super, mne doky povedal, ze ak by nevyslo, na druhy pokus da silnejsie lieky ale ja verim, ze sa to podari na prvy krat, musiiiiiiiiiiiiii 😵

mirkakn1
16. feb 2012

@mirkakn1 inak aj moj muz nemal potesujuci spermiogram

anika142
16. feb 2012

urcite sa podari, veru musi sa podarit, ver tomu. No ja som pri prvom IVF brala Fostimon 75 tam sme mali menej embryi a teraz som brala Bravelle 75 davkovanie rovnake pri oboch.

bique
16. feb 2012

@mirkakn1 kazdy hovori inak..podla mna sa nepocita aj den ET...vsak to je jedno, den hore dole 😀 a nerob stresiky...7my je brutal skoro a ked necakas dvojicky, tak nehrozi, ze uz ti ukaze 😉 ja som cakala 2 a testovala som 6ty den, ale este bola uplne slaba, iba taky duch..pockaj aspon 2 dni teraz...nebojkaj, bude to ok 😀

bique
16. feb 2012

@nelynka ahoj...drzim palce...to sa tam asi stretneme 🙂 my ale ideme na druhe KETko...drzim palce, aby to islo ako po masle 🙂 len aby doki nemal dovolenku, lebo sestricka hovorila, ze si mam najprv zavolat, aby som zbytocne nechodila...tak dufam, ze tam bude, lebo ja uz dalsi mesiac nevyydrziiiiim 😀 😀 😀

nurili
16. feb 2012

@mirkakn1 nooo coskoro bude testovanie...neboj to kazdej z nas je tak...ja by som najradsej prespala 9 mesiacov aby sa mi nic nestalo a rovno na porod, no neda sa....ale potom si poviem ze ked uz budeme mat drobca v naruci tak sa budeme z toho vsetkeho smiat.....a spominat..... 😉

nurili
16. feb 2012

@bique ach presne v stredu rano....dufam ze bude otocene ako ma.... 😉 je to taky maly sinter ze neveris..... 😀
hned budem informovat ako dojdem domov, uz aby to bolo.... 😉

nurili
16. feb 2012

@bique ja som tiez uz na 8 den mala //, samozrejme nie silne ale z dna na den to silnelo.... 😉

bique
16. feb 2012

@nurili neboj neboj...musis mu teraz dohovarat, aby sa vam v stredu ukazalo 🙂 my sme pri dvojkach napriklad vedeli, ze jedno bude na 100% chlapcek a druhe sa vobec nechcelo otocit, tak bolo prekvapkoo az pri porode 🙂 ono je to jedno, nech je len vsetko ok 😅 to je jasne...neviem na co som tuto mudru vetu zas napisala 😀 😀 😀 😀 😀

nurili
16. feb 2012

@bique ty si take nase slniecko plne optimizmu..... 😉 tvoje spravicky stale potesia a vycaruju usmev na tvari pripadne aspon pokoj v dusicke...... 😵 inac kedy planujes KET?

nelynka
16. feb 2012

@bique no tak si dovcu pekne zrusi a hotovo :D
ja uz pocitam s tym marcom tak snad to pojde dobre.
Tak budeme spolubojovnicky cakat na //

bique
16. feb 2012

@nurili hihi, dakujem 😀 hreje ma pri srdiecku, ked niekoho potesim alebo podporim 🙂 nam to vychadza okolo 10.3. zaciatok a ak vsetko pojde ako ma, tak okolo 20teho by mohol byt vklad 😀 cyklus mam pravidelny, tak si to viem takto dopredu vypocitat 😀 dufam, ze mi ho tie hormony teraz nerozhadzali 😉 a ked to vyjde, tak si zivy balicek alebo dva balicky potom prinesieme domov pod vianocny stromcek 😀 😀

bique
16. feb 2012

@nelynka hej hej...nejak to cakanie spolu prezijeme 😀 a potom sa budeme spolu veeeelmi vytesovat 😀 😀 😀

mimusa4
16. feb 2012

čawte viete aká je adresa do dôvery? gener. riaditeľstvo?

mimusa4
16. feb 2012

to je tá einsteinova 25?

mimusa4
16. feb 2012

@nelynka kde si posielala?

mirkakn1
16. feb 2012

jaj, dakujem dievcata za podporu, teraz ma stve, ze mam teplotu zvysenu, neviem, ci mozem, ale zobrala som paralen, citala som, ze paralen neskodi 🙂

nelynka
16. feb 2012

@bique no tfuj tfuj tfuj nech to je pravda 😀 😀 😀

@mimusa4 ja som to bola odniest priamo na podatelnu hore na centralu na moldavskej to je..
osobne..
inak viem ze niektore baby to posielaju priamo do BA niekam ale ja som tu adresu nikde nevidela, bo na stranke poistovne maju len nejaku adresu do Nitri..

mimusa4
16. feb 2012

@nelynka tak som bola poslať do BA lebo som nevedela či na moldavskej nezrušili pobočku nechcelo sa mi v tej kose trepať, na poštu mám bližšie..

nelynka
16. feb 2012

@mimusa4 nie nie tam je to prave prerobene dajake..ako v zivote som tam nebola len co MM hovoril..
ale do BA to mas podla mna lepsie ze si poslala..
som zvedava za ako dlho to schvalia tebe, ci tiez dva tyzdne ako mne..
doki mal pravdu ze slubovali ze to uz nebude tak dlho trvat, ze to pojde raz dva 😀

mimusa4
16. feb 2012

@nelynka ty už máš schválené? a za taký čas? tak to som zvedavá aj ja takže čakáš na ms či už si po dekáči..

nelynka
16. feb 2012

@mimusa4 už mám schválené. 1.2. som podávala v KE a 14.2. som už mala schválenú.
čakám do pondelka, budem volať do SPLNu či ju tam už majú alebo čo ďalej, že už mám schválenú žiadost..
a uvidíme že čo..

haannka
16. feb 2012

ahojte, všetky tehulky a čakateľky zdravím...ja som 2,5 týždňa po kyrete a pomaly sa začínam z toho nejak dostávať...histologia dopadla dobre takže budem volať do SPLN-u kedy môžem prísť po zmrzlinky 😉
ak to nedopadne, tak ostávam pri jednom a opúšťam rady snažiliek........

deni5
16. feb 2012

@nelynka a akú máš poisťovňu?Ja som posielala v decembri a ešte to stále nemám schválené.Už som s toho na nervy.

nelynka
16. feb 2012

@deni5 mam doveru..
treba volat do poistovne co je s tym..pokial viem, maju na to 30dni..

deni5
16. feb 2012

@nelynka volala som,ale majú tam bordel,lebo mi poslali zamietavú odpoveď,lebo ževraj som neplatič,čo pravdaže nie je pravda.Poslala som im doklady a stále čakám.

nelynka
16. feb 2012

@deni5 no mám dosť, že neplatič..kokooooos
ty máš všeobecnu myslím však?

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre