Plnenie snov v splne 3

ixi
2. apr 2009

Takze dievcata sup do novej temicky robime nabor na tehulky 😀 😀 😀 😀 a mamicky ktore budu nanas plut tehu vyrusiky 😀 😀 😀

evkax7
7. jan 2014

@misenka5 Ahoj 🙂 hlavne nestresuj! 😉 ja si myslím, že je menší problém partnerov spermiogram, s tým väčšinou vedia niečo robiť... hlavne, že Ty si v poriadku... nech Vám navrhnú čokoľvek, choďte do toho, stojí to za to 🙂 Držím palčeky 😉

katy2
7. jan 2014

Ahojte 🙂
Vsetkym snazilkam zelam uspesny rok, aby sa vam naplnili vase sny 😵 😵 😵 Hlavne nestracajte nadej a bojujte do uspesneho konca, aj ked je to niekedy veeeelmi tazke.... Ale za ten krasny vonavy uzlik to stoji 🙂
Vsetkym drzim palce!

christiana81
10. jan 2014

@evkax7 tak to mi je luto ale verim ze ten druhy vinde 🙂 My uz sme dohodnuty ze manzel nemusi ist vobec ani na sperminogram kedze uz ma 4 rocneho syna... staci ked pride pri odbere vajicok.... tak snad vsetko dobre dopadne 🙂 napodobne drzim palceky a dakujem 🙂

evkax7
10. jan 2014

@christiana81 Ahoj, to je zvláštne, že manžel nemusí chodiť... môj priateľ musel a tiež už má jedno 8-ročné dieťa... ale veď oni iste vedia, čo robia... držkaj sa 🙂 paa

christiana81
10. jan 2014

@evkax7 Vsak prave to 🙂 Ona hovorila ze ma prist ale ked sme povedali ze je v poriadku nemal ziadne problemy a ze ma zdrave dieta tak povedala ze netreba.... tak snad bude vsetko dobre , mozem sa opytat kam do centra chodievas ty ?

katy2
10. jan 2014

@christiana81 je to divne... spermiogram sa moze a casto sa aj meni.... na vasom mieste by som trvala na kontrolnom spermiograme... uz tu niekto pisal, ze prave kvoli tmu, ze az pri odbere vajicok robili odber spermii, nic sa neoplodnilo, lebo boli zle spermie.... nie je to korunova zalezitost a je to aj napor na organizmus vsetky hormony a vobec cele IVF... urcite by som nesla naslepo....

christiana81
10. jan 2014

@katy2 To mas pravdu 🙂 uplnu ale cely zivot mam jedno moto ktorym sa drzim a riadim a to znie : co sa ma stat sa stane 🙂 mozno to je hlupost ale si myslim ci nato poje ci nepojde ci pojdem teraz alebo o rok.... nic sa nedeje len tak .. takze ak nam je sudene mat dieta tak ho mat budeme ak nie tak bohuzial nijak to neovplivnim 🙂 to je len moja myslienka 🙂

evkax7
13. jan 2014

@christiana81 Ja som prvýkrát bola v SPLNe v Košiciach... teraz sa rozhodujem, či na druhé kolo ísť znovu tam, alebo niekam inam... počula som dobré referencie na Helios v Martine... ale to mám dosť ďaleko... 😒
a ten spermiogram stojí 10 EUR a ja by som ho pre istotu tiež dala urobiť... tá príprava je dosť zaberačka pre ženské telo... a ak by to malo stroskotať na zlom spermiograme... ja by som to neriskovala... napriek tomu, že tiež sa držím toho "čo sa má stať sa aj stane" 🙂

alisita
13. jan 2014

@christiana81 aj my mame zdraveho syna a bohuzial biedny spermiogram, takze urcite by som sa na to nespoliehala
...

mercinkax
16. jan 2014

Ahojte. Dr. Hredzák odišiel lebo mu prišli nato čo tam robil. A najlepšie na tom je, že presne to čo on robil, povedal na svojho spoločníka. Čakala by som, že bude mať väčšie pochopenie pre nešťastné páry, pretože aj on si tým prešiel. Čo mám na mysli ste už určite pochopili.

christiana81
18. jan 2014

@evkax7 no to ano mas pravdu len my to mame trosku komplikovanejsie ale asi pojdeme ... pretoze ja pridem na sk sama a manzel potom zamnou len na odber on ostava v uk .... ale tak sme sa rozhodli ze 10. februara idem na sk na kontrolu a uvidime co dalej ci je vsetko v poriadku 🙂

katy2
18. jan 2014

@christiana81 a nemoze ist manzel na spermio niekde v UK? ci? aby nemusel kvoli tomu ist sem....

christiana81
18. jan 2014

@katy2 vidis tak to by ma ani nenapadlo :D mozno aj ano ale tu to bude urcite vsetko komplikovane... no pozistujeme :D

franina
18. jan 2014

@mercinkax ja som to nepochopila 😅 čo tam robil? bral peniaze?

mercinkax
18. jan 2014

@franina Keby len peniaze. Peniaze, obchodovanie, klamstvo.

franina
18. jan 2014

@mercinkax nemozes mi to vysvetliť, som zvedavá, mozes kludne aj IP

katy2
19. jan 2014

@mercinkax ty si kto, ze mas take podrobne info? nerypem, len sa cisto pytam....

mercinkax
19. jan 2014

@katy2 Nikdy nevieš kto koho pozná.

katy2
19. jan 2014

@mercinkax tie diskusie poznam... a co?
nic nie je len cierne alebo len biele....
ja mam svoje skusenosti, uz som o nich viackrat pisala... ale z tych diskusii mi nijako nevyplyva to hodnotenie, o akom si pisala ty..... forum znesie vela....
ja mam VDAKA nemu dve deti, presli sme si krizovou cestou a on bol ten, kto nam vlial nadej.... a dockali sme sa napriek zdravotnemu stavu a problemom, ake boli....

mercinkax
19. jan 2014

Ja som myslela že nám pomôže. Ale povedal nám niečo, čo som pri iných lekároch zistila, že to vôbec nie je pravda. Takže mu muselo ísť len o to jedno, keďže stav bol taký aký bol, a on nám dával podpísať žiadosť. Tak ty si mala asi šťastie, alebo on bol iný. Ale teraz bol zas iný. A viem o čom hovorím. Nebudem to ale rozvádzať. Každý nech si urobí svoj názor. Ja ten svoj nikomu nevnucujem.
O tom obchodovaní som čítala tu, a to ostatné je moja skúsenosť.A určite nie len moja.

bobulka109
19. jan 2014

ahojte , poznate niekoho, kto bol v Splne u doc. Toporcerovej na ivf s uspesným vysledkom? Lebo vsade citam len same nagativne odpovede a som z toho dosť sklamana, pretoze sama sa tam na ivf chystam, ale zacinam pochybovat... 😨

milcsi
19. jan 2014

@mercinkax Zatial nikto neuhadol dovod jeho odchodu... a nie je ten, ktory uvadzas .

evkax7
20. jan 2014

@milcsi Tak preco teda odisiel??? Ja som ho síce nezazila, ale velmi ma to zaujima... pls

mercinkax
20. jan 2014

@milcsi Ja nemusím hádať. Viem že odišiel pre peniaze.

mercinkax
20. jan 2014

@milcsi A navyše preto, že sa s niekym nepohodol. Kto si ty je úplne jedno, je úplne jedno odkiaľ máš tieto informácie keď tvrdíš, že to nie je preto, čo som napísala. Mne je zase úplne jedno či niekto tomu uverí alebo nie.

deny3
20. jan 2014

@mercinkax to čo si napísala znie hrôzostrašne 😲 vieš to z prvej ruky, alebo je to také, že jedna baba povedala ? 😉

táto téma nebola založená pre to, aby sa tu niekto naťahoval o tom, prečo Hredzák nie je v splne, čo je za tým, všelijaké konšpiračné teórie a podobne. Spln existuje, dnes je tam Toporcerová, zajtra ktovie, možno zase niekto iný. A čo potom, zase tu budú kolovať nejaké bludy?
Ja osobne som s Hredzákom žiaden problém nemala, nepotrebovala som sa s ním v splne vykecávať, chcela som dieťa a podarilo sa, po dvoch neúspešných IUI, hned prvé IVF vyšlo, jeho prístup mi neprišiel vôbec divný, na každú otázku v pohode odpovedal. Takže ja na neho nedám dopustiť, ani na jeho sestričku, myslím, že z mojej strany je to pochopiteľné.
Spln je spol. s r.o., je to firma, ktorá má hlavne pre svojich spoločníkov zarábať, snáď si tu žiadna naivne nemyslí, že existuje len preto, aby plnili ženám sny o materstve. Je úplne zbytočné tu vypisovať hlášky typu, " ja viem, prečo odišiel, prišli mu na to ( fakt, na čo mu prišli ? ), klamal, obchodoval ( hej, a s čím? ) a pod." Hredzák už v splne takmer rok nie je, tak načo to?

všetkým snažilkám veľmi, veľmi držím palce 🙂 😵

mercinkax
20. jan 2014

Ja nikoho neobviňujem.

milcsi
20. jan 2014

Suhlasim s deny3, je uplne nepodstatne kto som, je uplne nepodstatne odkial mam informacie a je uplne nepodstatne, preco Hredzak odisiel. Je to minulost, ktoru nema zmysel v tomto fore donekonecne vytahovat a omielat, lebo sa uz na tom nic nezmeni. Treba ist dalej, pozerat vpred a dufat, ze sa tuziacim zenam naplnia ich sny.
A len tak mimochodom ja tiez nemozem vycitat nic Hredzakovi, absolvovala som u neho 3 IVF plus niekolko KETov. Ziaden lekar nevyhovuje uplne kazdemu pacientovi.

haannka
21. jan 2014

Ja tiez nemozem povedat na Dr. Hredzaka jedno krive slovo...skoda ho...sla by som k nemu znova a znova...
A zaujima ma tiez co pise @bobulka 109 - su tu vobec za tych 9 mesiacov uradovania pani Dr. nejaki uspesni?????? Aka je jej uspesnost???? Lebo iba "prijemnost" nestaci...
Planujem skusit soft...budem prva s pozitivnym vysledkom? :-P

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre