Plnenie snov v splne 3

ixi
2. apr 2009

Takze dievcata sup do novej temicky robime nabor na tehulky 😀 😀 😀 😀 a mamicky ktore budu nanas plut tehu vyrusiky 😀 😀 😀

ixi
autor
5. máj 2009

aj mi cakame 😵 😵 😵

ixi
autor
5. máj 2009

sak som jedla polievku

lyndus
5. máj 2009

kukulik este nieeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee...sa nedockam asik hehehe

ixi
autor
5. máj 2009

lyndus mozes aj o stvrt ja vzdy volam skorej lebo nevydrzim

lyndus
5. máj 2009

mno esteze tak...ja sa tiez chystam na zeleninovu a spagety od vcera 😀

ixi
autor
5. máj 2009

a pytaj sa ake je hcg

zajacik...
5. máj 2009

Lyndus kludne zavolaj aj teraz, vysledky uz urcite maju 🙂 Teda teraz si uz nepamatam, ci sa volava o jednej alebo o druhej 😲

ixi
autor
5. máj 2009

my mame tiez zeleninkovu a druhe zemiaky a mesko na zelenine

lyndus
5. máj 2009

nikto neberia...vydrzim do pol 😀

ixi
autor
5. máj 2009

ne volaj 😎 😎 😎

ixi
autor
5. máj 2009

teraz ti to zdvihne nechaj zvonit

zajacik...
5. máj 2009

Lyndus na dobre sa oplati cakat 😀 A potom si na to najdolezitejsie pockas este 9 mesiacov 😵

zajacik...
5. máj 2009

Teda uz len 8 mesiacov 😵

ixi
autor
5. máj 2009

ja sa tak tesim na hcg 😀 😀 😀

zajacik...
5. máj 2009

Lyndus je nejako ticho, asi uz vola 😀

ixi
autor
5. máj 2009

asi hej

kukulik30
5. máj 2009

boze sak ja mam volat, ze kedy mame prist..ale asi ani nebudem, je jasne , ze asi rano 😕 😕 😕 nie?

lyndus
5. máj 2009

babuleeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee som tehulaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa, HCG 340 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

zajacik...
5. máj 2009

Ixi ako sa nam dobre caka na Lynduskin vysledok, ked vieme ze na testiku mala // 😀

ixi
autor
5. máj 2009

lyndus blahoooooozzzeeelllaaaammmmmmmmmmmmmmm 😵 😵 😵 😵 😵 😵

zajacik...
5. máj 2009

Gratulujeeeeeeeeeeeem!!!! 😵 😵 😵 😵 😵

kukulik30
5. máj 2009

super super...blahozelaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaam 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

zajacik...
5. máj 2009

Kukulik hej rano 🙂 Aspon si tak myslim 🙂

jajka27
5. máj 2009

katy...Tebe sa to už riadne kráti 🙂 držím palčeky,aby všetko dobre dopadlo...cisársky budeš mať v celkovej anestéze alebo iba v spinálnej 😉 môžeš si vybrať?
máš pravdu,že oznámením tej nádhernej a najkrajšie znejúcej správy na svete sa začína kolotoč strachu...a trvá vždy,hlavne keď sa blíži každá kontrola 😉 ja idem o týždeň na ďalší usg a momentálne "riešim",či to tá moja dutinka vydrží,veľmi sa bojím,čo mi povie...vlastne sa nemusím báť,čo mi lekár povie....lebo on toho nepovie skoro nič ☹ ☹ ☹ hihi možno by som sa tým netrápila,keby som vôbec nevedela,že sa môže stať aj to,že to môže embryjko vzdať,tak ako s tým máte niektoré skúsenosti ☹ to sa vlastne nepotvrdí srdečná činnosť a tým nie je tehotenstvo klinické?
nestíham vás čítať pravidelne....kopu problémov okolo stavby domu,furt dačo a večer sa skydnem do postele a ešte sa len prikrývam a spím....blahoželám všetkým novým tehuľkám...držím palce vš.ostatným...bojujme 🙂 😉 😀

ixi
autor
5. máj 2009

kukulik ano rano 😀 😀 😀

zajacik...
5. máj 2009

Lyndus ake su tvoje prve pocity ako oficialnej tehulky? 🙂

kukulik30
5. máj 2009

takze nemusim volat?

ixi
autor
5. máj 2009

ne nemusis

kukulik30
5. máj 2009

oki, nebudem tam drzat linku, co ak prave budu chciet volat nedockave buduce tehulky 😀

lyndus
5. máj 2009

dakujeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeem 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀
zajacik tesim tesim tesim 🙂 vraj uz mam prist rovno na UTZ o dva tyzdne 😀 tak snad budes ecko oki oki 😀

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre