Plnenie snov v splne 3

ixi
2. apr 2009

Takze dievcata sup do novej temicky robime nabor na tehulky 😀 😀 😀 😀 a mamicky ktore budu nanas plut tehu vyrusiky 😀 😀 😀

ixi
autor
14. máj 2009

moja doktorka si mysli ze to spinenie mam z hormonov mam si dat kus pavzu no ale aj ked to prejde a pojdem neskor a zasa zacnem brat lieky tak zasa budem spinit? to je ako zacarovany kruh co mam robit??????????????

lyndus
14. máj 2009

ixi mozno by ti mal Hredzi zmenit lieky

dafy
14. máj 2009

mala si sa spytat na nazor hredzaka

dafy
14. máj 2009

lyndus ty si brala tiez tu kyselinu listovu??pred KET myslim

ixi
autor
14. máj 2009

a kedy som sa ho mala spytat ked tam bolo milion ludi????

dafy
14. máj 2009

tak tam zavolaj a povedz mu ze chces ist na dalsie KET a popritom mu povedz o probleme alebo zavolaj sestricke a s nou sa dohodni ci by ta dr.vysetril atd

ixi
autor
14. máj 2009

dafy ja som hovorila sestricke ze stale spinim a povedala ze to nevadi.........

katy2
14. máj 2009

ixi, ale sestricka nie je dr.
ja ked som nieco chcela od dr. zabehla som za nim okolo 11,30..... vtedy bol volny.... ale je pravda, ze ty nie si z KE 😒

ixi
autor
14. máj 2009

katy ja viem ze sestricka nieje doktor........a ked som tam bola v pondelok tak tam bolo strasne vela ludi tak nebolo kedy musim to dajak poriesit ale najprv musim prestat spinit

dalida
14. máj 2009

Katy, myslis, ze by som mohla do toho augusta stihnut 2. IVF ak by nam tentokrat Ket nevysiel? Nemam z toho dobry pocit, pretoze ma hrozne boli chrbat a som strasne unavena. Ani nevladzem tukat do klavesnice.

ixi
autor
14. máj 2009

dalida jak nevisiel? vinde musis verit 😉 ja som sa pytala sestricky a povedala mi ze 3 cykly pavza

katy2
14. máj 2009

dalida, neries to teraz..... ver, ze sa to podari..... 😉
zavisi od dlzky cyklu..... ale malo by sa to stihat.....

dalida
14. máj 2009

Ixinka, s tym spinenim..., dobre ta precistili po MA? Iste, moze to byt aj z hormonov... utrogestan uvadza aj spinenie v priebehu cyklu... Verim, ze sa to coskoro poriesi. 😉
Katy, dakujem za odpoved. 🙂

jaanulienka
14. máj 2009

Hej Bambulky kde ste sa vsetky stratili? 😉

ixi
autor
14. máj 2009

ahojky 😀 😀 😀 😀 dalidka tak dufam ze ano robila mi doktorka usg tak hadam hej 😉

jaanulienka
14. máj 2009

joj mne sa tak nic nechce uz som z toho cakanie vycerpana ci co

dafy
14. máj 2009

ixi nie estrimax ale estrofen mam take som este nebrala nikdy 😕

linkap
14. máj 2009

ahojte 🙂
ja sa stale tu dostanem, ked tu je mrtvo ☹
precitala som vsetko, co ste popisali .... poplakala som si , velmi ma mrzia tie smutne veci ... ☹
stale si ale, myslim, ze ci uz ideme na ET alebo KET mala by ta priprava byt ina... alebo tomu nerozumiem. Mam pocit , ze ak sa nam to niekde v miske deli.... , tak potom by sa maternica mala na to pripravit skor a nie len peckami hormonov pocas cakania na vysledok. Prepacte mozno uz mi sibe.

dixi ja spinim od 9 dna po mrche a je to uz 3 dni je to fakt super pocit .....hlavne , ked nevies kedy to skonci a kazdy ta odbije , ze to hormonalne spinenie....atd.

piskota viem co je migrena..., no dnes uz aj viem ze, su to vzdy hormonalne zmeny a tabl. proti bolesti nezaberaju.....kto nezazil, nepochopi./ ticho,tma a spanok /

dufam len ,ze vsetko bude ok a budeme vsetky stastne a //, musime byt silne....
zena vydrzi vela

🙂

ixi
autor
14. máj 2009

linkap je to na nervy to spinenie................a migrena tak tu poznam aj ja... 😠

ixi
autor
14. máj 2009

dafy estrofem je v podctate to iste co estrimax

ixi
autor
14. máj 2009

zajtra makam cely den tak sa majte papa 😉

kukulik30
15. máj 2009

Dobre ranko vsetkym, Melisska mi vcera pisala, ze uz knecne dnes bude mat pozicany notebook, tak sa tesim, ze poda o sebe dalsie spravy 😵

kukulik30
15. máj 2009

Linkap, piskotka....tak to mi je luto, ze vas tak tie migreny trapia ☹ musi to byt hrozne, ja som mala iba raz a bola som KO 😒
piskotka ako dnes? uz je lepsie? ☹

dafy, tak super, ze uz sa tej mrske uracilo, takze hor sa na kET 😉

katy2
15. máj 2009

Dobre ranko 😵
dafy, estrimax a estrofem je to iste.... ja som brala aj jedno aj druhe..... neboj, dr. vie, co robi 😉

jaanulienka
15. máj 2009

DOBRE ranko vsetkym a dnes hlavu hore lebo je piatok a pred nami konecne vikend 😀

Katy - mne to nedalo a t teplotu som merala a bola 37, 4 aspon som pokojnejsia lebo vcerajsok ma brutalne rozhodil

katy2
15. máj 2009

jaani, ahoj, som rada, ze si pokojnejsia 😵
ale z vlastnej skusenosti ti vravim, ze ja som mala vysoku BT aj po neg, krvnych testoch.... klesla mi az 2 dni po vysadeni utrosa......
Ale ty si iny pripad, verim ze si tehu a drzim ti k tomu palce 😵

jaanulienka
15. máj 2009

dakujem a myslim ze som 😀

katy2
15. máj 2009

netestnes? uz by testik (mamatest) mohol nieco ukazat.... 😉 co tak zajtra rano z ranneho mocu? 😉 😵

jaanulienka
15. máj 2009

aj by som ale ja som taka mrska ze som si ziadne nekupila aby ma to nelakalo 😀 . Idem si kupit dnes ale az k veceru 😀 . A zajtra rano budem najstastnejsi cloviecik 😀 😀 . Lebo sa zo mna stane tehulkaaaaaaaaaaaaa

katy2
15. máj 2009

drzim palce 😵 😵 😵 ale nie ze vecer podlahnes zvedavosti 😀 testuj naozaj az rano 😵 😵 😵

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre