Plnenie snov v splne 3

ixi
2. apr 2009

Takze dievcata sup do novej temicky robime nabor na tehulky 😀 😀 😀 😀 a mamicky ktore budu nanas plut tehu vyrusiky 😀 😀 😀

jaanulienka
15. máj 2009

vidim aj na moci ze rano je uplne iny ako vecer takze pockam ked uz som bola taka trpezliva.

kukulik30
15. máj 2009

jaanu, rano ta cakam s // 🙂

lyndus
15. máj 2009

jani ni ze budes, ty uz siiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii tehulka 😀
dalida chrbat a unava su velmi dobre priznaky na tehu, tak klidek, urcite si tehulka 😉
dafy ano brala som kyselinu listovu asi 3 tyzden pred transferom a od // na teste aj tehu vitaminy GS mamavit
a kraaasne predvikendove ranecko seckym 😀

lyndus
15. máj 2009

jani kolky den si po transfere?

kuspitka
15. máj 2009

Ahojte.ako sa mate??
kukulik ako si uz daleko??
jaanu budem drzat palce velmi.
lyndus tebe nebyva zle od toho GS mamavit???

katy2
15. máj 2009

kuspitka, ahoj 😵
ako sa mate? co drobci? posluchaju? davno som ta nevidela..... kedy ides zasa na uzv?

kuspitka
15. máj 2009

Ahoj katy idem na utz len 2.6 to si pockame.teraz nam je nejako zle od zaludka ale inak mame bolesti podbrusku su to poriadny nezbednici....ako ocko... 😅
zas nas bolia zuby aj dasna.dnes mi muz kupi vapnik

katy2
15. máj 2009

takze tehu, ako ma byt... so vsetkymi priznakmi 😉 ale co nevytrpis pre babenka.... 😉 s tymi zubami je to fakt tazke.... mne sa rozsypali 2 zuby a dasna ma tiez boleli a krvacali....
drzim palce, nech aj nadalej pokracujes v tehu v pohode.... tesim sa s tebou 😉 😵 😵 😵

lyndus
15. máj 2009

ahoj kuspitka, absolutne vobec mi neni zle, kamoska mi ho poradila, nevedela si ho vynachvalit, ked cakala dvojky, ze krasne rastli 😉 tebe po nom bolo zle? a na ten utz ides este do centra?
ahoj Katy, tak uz 36TT, ti to paradne odsipa 😀

kuspitka
15. máj 2009

katy dakujem.ved hej dasna to ani neviem ci mam tak bolia.a v noci je to hruza.este mam malo vapniku.
tebe sa to uz krati

lyndus
15. máj 2009

kuspitka ty beries ake vitaminy?

kuspitka
15. máj 2009

lyndus uz nie idem ku svojmu ja uz do centra nepatrim.
tak brala som gs mamavit a bolo mi zle najskor pohoda a neskor uz tak 6tt mi zacalo byt zle zneho stale som zvracala a teraz ho uz neberiem.
len kyselinu listovu,C-vitamin,magnezium a vapnik.inac nic ine neberiem

mimusa4
15. máj 2009

ahojte..
jéj kuspi už máš 10tt 😀
no a katy, ty kokso tak teraz to ale ide rýchlo, pamätám len nedávno si bola na ten gluk. test, nviem či som nespomínala, ale tak to rýchlo zbehlo 🤐 😀 😵

jaanulienka
15. máj 2009

lyndus, kuspitka - AHOJTE

Lyndus - nepocitam den prenosu tak 8 den

kukulik30
15. máj 2009

ahoooooooooj kuspi 🙂 pekne vam pribudaju tt 😉
ja uz cakam mrsku po decapeptale, asi cez vikend by mohla dojst a zacinam stimulovat 😉

jaanulienka
15. máj 2009

kukulik drzim palce 😵

kukulik30
15. máj 2009

jaanu dik 😉 drzime si navzajom 😵

kukulik30
15. máj 2009

ja uz taaaaaaaaaak cakam tu mrsku 😀 a ona nie a nie prist...http://www.wunschkinder.net/forum/zanzeige/user...

lyndus
15. máj 2009

kuspitka tak zatial neblujem a zeriem ho uz vyse 2 tyzdnov, tak uvidime 🙂 a kedy ta poslali za tvojim gyndosom? viem ze kamoska 2 roky dozadu chodila na kontrolny utz do 13 TT do centra, ale teraz uz asi maju toho vela, tak sa rychlo zbavuju 😒
ahoj jani, tak to budes zajtra akurat jak ja som bola na prvy testik...slabulilinky a az za par hodiek druha ciarka 🙂
kukulik drzime palceky na mrsku 😉

jaanulienka
15. máj 2009

no mne prisla az na 15 den. Pozerala som tvoje foto a mas tam aj to pero je to lepsie ako ihly a menej bolestive?

lyndus
15. máj 2009

kukulik pocuj niesi ty tehu? ze vysoka teplota a mrchy nikde 😉

kukulik30
15. máj 2009

myslim, ze na vikend si dojde, ako vzdy 😝 mame cestovat za svokrom na liecenie,super, uz sa tesim na to cestovanie autom 😝

kukulik30
15. máj 2009

lyndus, nie nie ...to aky by bol zazrak 😀 ...mne klesa vacsinou teplota poriadne az pocas mrsky, zacnem spinit a teplota je este hore, takze to uz poznam 😉

lyndus
15. máj 2009

juj kukulik to asi nebude bohvieco...ale aspon dorazi 🙂

kukulik30
15. máj 2009

lyndus hej , len nech pride..uz ju cakam 😀 aspon uz na tyzden zacnem stimulovat 😵

dalida
15. máj 2009

Dobry den, kocendy 🙂
Lyndus, si mila... Dakujem za vieru v pozitivny vysledok. Ty tolkol o tych priznakoch..., ze fakt zacinam mat pocit, ze je to na dobrej ceste... 🙂

kukulik30
15. máj 2009

dalidka, ze vahas 😉

dalida
15. máj 2009

🙂

lyndus
15. máj 2009

kukulik 😀 baby inac chodite niektora na nakupy do madarska? my chodime, len uvazujem, ci pojdem najblizsie aj ja, alebo radsej zostanem doma a poslem s manzelom svokra 🙂

lyndus
15. máj 2009

dalida jasneeeeeeeeeeeee ze ano, uz bolo tolko zlych sprav, ze cakame iba same pozitivne 🙂

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre