Plnenie snov v splne 3

ixi
2. apr 2009

Takze dievcata sup do novej temicky robime nabor na tehulky 😀 😀 😀 😀 a mamicky ktore budu nanas plut tehu vyrusiky 😀 😀 😀

piskota80
20. máj 2009

tak ja idem študovať, ozvem sa poobede, som veľmi zvedavá na dalidku a na melissku.
ahojte tehuľky 🙂 🙂

lyndus
20. máj 2009

ahoj piskotka 😉

zajacik...
20. máj 2009

Jeej Lenuliatko aka som stastna ze si sa ozvala a etsi ma ze si uzivas zivota ako ja 😵 Aj ja mam teraz velmi spokojne obdobie 😉 A ak by nam to do jesene nevyslo, co predpokladam ze tak bude, tak mozno na jesen sa aj ja vydam do dalsieho boja, ale zatial to nechavam taka a nezamyslam sa nad tym... A prid tu castejsie 🙂 Inak ta vasa mica cica je riadna sikulka, ved len nedavno mala maciatka a uz zase?? 😀

Stevka gratulujem k Jakubkovi, pozerala som fotky, je zlatucky, drzkajte sa a vela zdravicka 😵
Melisska uz si asi po odbere, drzkaj sa!
Dalidka uz sa neviem dockat poobedia, nech sa dozvies ten najkrajsi vysledocek 🙂
Vitam novu SPNacku Stanku 🙂 A zelam nech sa cim skor stane tehulkou 🙂 Inak ja som tiez Dovera a tiez som to posielala rovno do BA (tak mi poradili aj na zakaznickej linke). A este som volala do Dovery Dr. Sadlonovi, ktory to schvaluje, sympatak 😉 (aspon podla hlasu) 😀

Zdravim vsetky SPLNiecka a prajem krasny dnik plny slniecka 😵 😵 😵

katy2
20. máj 2009

Ahojte 🙂
stevka, vitaj doma 😵 este raz gratulujem k jakubkovi, je nadherny 😵 😵 😵 nech vam robi len radost 🙂
melisska, drzim palce k peknej urodicke 🙂
piskotka, nestresuj, v piatok budu // 😉 drzim palce 😵
lyndus, gratulujem k uzv..... a buduci tyzden bude srdiecko 😵
leni, som rada, ze sa mas dobre......
dalidka, drzim palce na pozit. krvicku 🤐 🙂
pozdravujem vsetky, nech na niekoho nezabudnem.....

vcera sme boli na uzv v nemocke, vsetko je ok, mala ma uz 2,95kg, na poradnu ideme zasa o tyzden v utorok.... kedze to bude sekcia uz naisto, o nejake 3tt bude mala na svete 😵
inak, dnes som zacala 9.mesiac... takze sa blizime do finale 🤐 🙂

lyndus
20. máj 2009

ahoj zajacik 🙂 dnes je vonku krasne, sa tesim 🙂

stanka04
20. máj 2009

Ahojte! Zajacik,dakujem za uvitanie 😵 Okolo obeda pojdem do dovery,ked mi to nevezmu,tak budem posielat rovno do BA,nie do Nitry,ako pisu na strankach.A potom uz len cakat🙂 A potom zase cakat....Vesele vyhliadky 😝

katy2
20. máj 2009

stanka, vitaj 🙂
oni ti to v dovere zoberu, len sa potom dlhsie caka, lebo to musia poslat do BA.... lespie to je poslat rovno do BA.... ale ja som to tiez davala cez pobocku v KE.... potom je dobre o nejaky cas sa zavolat dr. Sadlona v BA a posurit to tam.... Je ochotny.... On to schvaluje - teda IVF, lieky schvaluje daslia dr., ale do nejakych 3-4tt by to malo byt... drzim palce 😉

zajacik...
20. máj 2009

Uaau Katy tak ty uz si v 9. mesiaci, cochvila si mamickou 😵
Stanka na celom IVF bolo pre mna najhorsie to cakanie, najprv na ziadost, potom kedy zacne stimulka a potom cakanie na vysledok 😝 Ale ked uz ma clovek po tom, tak si povie ze ako to cele rychlo ubehlo 😀

katy2
20. máj 2009

zajacik, ahoj 🙂
naozaj to vsetko rychlo uteka..... najhorsie je to pociatocne cakanie.... a neistota....

deny3
20. máj 2009

ahojte dievčatá 🙂
čo sa týka dôvery, ja som v novembri minulého roku odniesla žiadosť na Moldavskú v Ke, nevedela som, že už tam zrušili podateľňu, ale pani mi to zobrala, trochu som sa bála, lebo nemala som žiaden doklad o prevzatí, ale odpoveď mi došla veľmi rýchlo, podľa dátumov to vyšlo na dva týždne! to som bola v šoku, myslela som, že kkoncom roka už nebudú peniaze, ako sa to vraj stáva v iných poisťovňach.

deny3
20. máj 2009

ahoj Katy, to máš super, že už deviaty mesiac, aj ja chcem 🙂
aspoň v tých najväčších horúčavách budeš mať malú už pri sebe a nie v sebe 🙂

katy2
20. máj 2009

deny, ahoj 🙂
no tesim sa, ze mala si bude moct uzivat slniecko a leto....
aj tebe to uteka, uz si pomaly v polovici..... 🙂

lyndus
20. máj 2009

ahojte babulky, dla som si hrusku a riadne ma vynadrapovalo, tak sa tesim hehehe 😖 joooooooooooj ale vam to tehulkovanie bezi dievcata, len to moje sa vlecie 😀 katy a preco rovno sekcia? ja by som popravde radsej rozila normalne, ak by to slo, ved uvidime...

katy2
20. máj 2009

lyndus, takze uz si tehulka ako vysita 😀 aj s nadrapovanim 😉 ja som si to uzila od 6 do 15tt... aj so zvracanim 😝 niekedy ma to chyti este aj teraz... naposledy v pondelok.....
sekciu budem mat kvoli veku..... aby sa predislo komplikaciam.... som rada....

deny3
20. máj 2009

presne ako píšeš, pomaly, veľmi pomaly to ide. Už sa neviem toho drobca dočkať. A hormóny bijú do hlavičky, už ani fotky drobcov nemôžem pozerať, lebo revem.
pekne ti to vyšlo pred letom a predstav si o rok, to už bude malá behať 😀

petronelka77
20. máj 2009

Ahojte splniecka 🙂 .
Lyndus, Jespera, vitajte medzi tehu priznakami 😉 ...ja si to uzivam uz viac ako tyzden a to sme rovnake tyzdne-7tt. Asi je to individualne. Ale wecko je moj kamos 😉 .
Katy, tebe neskutocne utekaju tie tyzdne 🙂 , za chvilu sa budes vytesovat z maleho zazraku 🙂 .
Melisska, drzim dnes palce, nech su vajka co najkvalitnejsie 🙂 .
Denny, ty si uz skoro v polovicke 🙂 , byvalo ti tiez blbo?

jespera
20. máj 2009

Petronelka - cau - teba som tu dlho nevidela, tebe je uz tyzden zle??a my o tom nevieme, ...zvracias - nechut do jedla- zaludok na vode...bolest hlavy , ci este nieco? aspon takto sa teraz citim ja..

Inac Lyndus, Petra - co jedavate na obed - ja mam pocit ze nic nechcem, aj ked som hladna..

lyndus
20. máj 2009

jasne, katy, ten vek je zrejme smerodajny,mno aspon to budes mat raz dva za sebou 🙂 sekcia asi nieje med lizat, ale urcite to zvladnes 🙂
petronelka inac mne dost pomahaju Tic Tac, ked uz je moc zle 🙂 tak vyskusaj...
inac babule, akurat tak uvazujem, ake my mame vlastne stastie v nestasti, ze si vieme vyprodukovat vlastne vajka, aj ked pomocou liekov...su tu babule, co zhanaju darcov, aby mohli ist vobec na IVF... tak nieze cakaju na to vsetko co my, ale este aj musia cakat v poradovniku na jajka 😒 normalne rozmyslam, ze ak stihneme nasich 3 stuplikov do mojej 35, sla by som jajka darovat... este sa budem musiet o tom porozpravat s mangelom, ale asik by to nemal byt problem...embrijka by som nedarovala, tie su uz nase, ale iba moje vajka asik ano 😉

lyndus
20. máj 2009

jespera akurat si peciem zemiaky...mam inac napacovanu senzacnu krkovisku na steak, ale vobec nemam chut na maso a to som vysloveny masozravec 😀 😀 😀 takze zemiaciky to istia... ja by som teraz tiez najradsej nic nejedla,pritom som stale hladna a ta moja chrumka potrebuje papat 😀 😀 😀

deny3
20. máj 2009

petronelka mne sa nevoľnosti vyhli, ani raz ma nenaplo, ani raz som nevrackala, nič, ani špeciálne tehotenské chute, ani pachy mi nič robia. Jediné čo ma trápi celý čas, sú bolesti v podbrušku.

lyndus
20. máj 2009

dany tak to mas asik celkom fajn, ja ma blby zaludok aj bez tehu, tak to bude asi zbavne 🙂

deny3
20. máj 2009

zatiaľ som spokojná, keby som nebola na PN - pre istotu, a keby sa mi nezväčšila šunka na bruchu, tak ani neviem, že som v tom.

petronelka77
20. máj 2009

Ahojte 🙂 .
Jesperi, Lyndus, ja vobec nemam na nic chut, uz len navsteva kuchyne ma ubija 🙂 .Aj som zvracala, nevolnost, nechutenstvo, hlava ma uz neboli, ale beriem vsetko co pride 🙂
Maso vobec nemusim, aj ked som masozravec 😉
Zachranuju ma suchare a dru tycinky 🙂 .
Jesper, vcera som uz pisala, ale tyzden som bola nepojazdna 😉
Deny, tak to mas super priebeh tehotenstva, nech ti to vydrzi az do konca 🙂

kukulik30
20. máj 2009

Ahojte kocandy 🙂
tak co ziadne nove spravy, melisska a daliska sa este neozvali, ako citam 😕
katuska...jaj uz sa ti to ozaj krati , si sa prehupla na do 9 mesiaca...uz to teraz naozaj zleti 😉 ... vsetko nachystane? 🙂
baby sa dobre pozera na tie vase tyzdne vedla nicku 😵 same tehulky tu su 🙂 to som velmi rada, nech to tak pokracuje...

piskota80
20. máj 2009

ahojte,
prišla som sa len pozrieť, či tu už nebola dalida alebo melisska, ale vidím, že nie, tak idem ďalej študovať.
Majte sa zatiaľ

kukulik30
20. máj 2009
zajacik...
20. máj 2009

Dalidkaaa, Melisskaaaa, cakame na vase spravicky, dufam ze budu len pekne, velmi vam to prajem 😉

cavik
20. máj 2009

pekný deň

aj ja už čakám 😵 😵 😵 😵

zajacik...
20. máj 2009

Sme nedockavky 😀 xixi 😀

cavik
20. máj 2009

piškótka....čo sa učíš? 😕

dnes sme mali na záhrade malú škôlku, bola tu aj tvoja kolegyňa TP s malým 😵 😵

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre