Plnenie snov v splne 3

ixi
2. apr 2009

Takze dievcata sup do novej temicky robime nabor na tehulky 😀 😀 😀 😀 a mamicky ktore budu nanas plut tehu vyrusiky 😀 😀 😀

kukulik30
21. máj 2009

Krasny dnik 🙂
Mimuska, takze to bude chalan 😀 parada, vitaj v klube 😵
marcelka, vraj je dobre ist hned z jedneho IVF do druheho, pretoze telo je nastimulovane a je vyssia sanca, tak ja si mylim, ze teraz by to uz mohlo vyjst...ved zavolaj a dr ti povie 😉
petronelka tu som...na chvilocku, ideme onedlho von 🙂

kukulik30
21. máj 2009

melisska, neboj, urcite bude koooooopec deticiek 😉

piskotka ☹ tak predsa iba jedna ciarka..ale vy este mate mrazacikov, ci nie? 😕

lyndus
21. máj 2009

melisska dakujem moja, bola som hned rano, popravde som bola v takom strese, ze som ani moc nevnimala ludi kolo seba a potom som padila, svokor musel ist do prace 🙂 urcite budete mat vela silnych embriok 🙂 ahoj petronelka, ako tvoje debaty s WC miestom? mne bolo vcera vecer tak zle, ze hruza, ale aspon som neblula...ja to mam nejake obratene, nie ranna, ale od obednajsia a vecerna nevolnost 😒 kukulik ahoj, pekna fotocka, taka optimisticka 😉

petronelka77
21. máj 2009

Lyndus, u mna su rana najhorsie, ale aj cez den mi je chvilami na kočku 🙂 ...ale pre ten maly zazrak zvladneme vsetko 🙂 .
A ako ti je zle? Nevolnost alebo napinanie na vracanie? Vies, u niekoho su kriticke vecery, u niekoho rana.
Dnes som nevracala, takze je to lepsie, ale doobeda sa neviem nikdy nastartovat 😉 .

piskota80
21. máj 2009

ahojte,
máme 4 mraziačikov, no popravde sa mi do toho nechce a aj chce ísť. Bojím sa, že keď to nevyjde, budem musieť ísť na 2 IVF a pri prvom som skončila v nemocnici, preto sa veľmi bojím. Myslela som si, že skončím v robote a pôjdem na materskú. U nás sa v práci toho veľa zmenilo, mám ju rada, no už ma tak nenapĺňa ako kedysi a už mám pocit, že potrebujem niečo iné - materskú !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Ale človek mieni, Pán Boh mení 😔

marcela24
21. máj 2009

takze volala som , kukulit - sestricka potvrdila presne tvoje slova 😉 strasne sa tesiiiiiiiiiim. zajtra si idem pre inekciu a ideme do tohoooooo. 😵 tak som dobre naladena a verim tomu, ze to teraz bude uspesne. ked som isla na 1.ivf do poslednej chvile som si nebola ista ci sa vobec do toho pustit. co v tomto pripade je to uplne inac.
najhorsie je u nas, ze sme obaja OK, takze patrim do medzi nevysvetlitelnu neplodnost.
trosku ma prekvapilo, ze dr. odporucil ICSI aj ked ma manzel spg.OK

zajacik...
21. máj 2009

Caute SPLNiecka 🙂
Piskotka 😒 No ale pockame radsej na krvicku, dobre? Ajked viem ze to zatial pozitivne nevyzera... 😨
Marcelak no ja som zvedava co ti povedia, jasom mala 1.ivf v januari, teda asi 2 tyzdne pred tebou. Lenze mne sa do toho druhykrat ist nechce 😖 A vy ste nemali mrazacikov, neboli ste na KET?
Melisska drzkam palce aby sa oplodnilo co najviac vajok a hlavne aby boli kvalitne embryjka 🙂
Kukulik si zlata na tej fotke, smejko 😵

melisska
21. máj 2009

😉 Kukulik super fotka 😵 ked ju vidim aj ja sa usmievam 😀
Mimuska joooooooj, ja zabudlivec blahozelam k chlapcekovi 😵
Lyndus,nevadi ze sme sa nevideli, hlavne ze ste vporiadku 😉
Piskotka, ved nebooooooooooj, este mas zmrzliky4 😵 a druhe IVF je najuspesnejsie 😉 ved aj kukulik tak mala po prvom a teraz je v druhom 😉

melisska
21. máj 2009

Idem vyvesit pradlo 😉

katy2
21. máj 2009

Ahojte 🙂
piskotka, ten testik ma mrzi 😔 ale treba mysliet pozitivne... ked nie teraz, tak nabuduce.... a ty si jasnym prikladom, ze u teba vychadza aj KET.... ale mozno kazdy druhy 😉 takze, nestracaj nadej.... a aj tak je krv dolezita.....
marcelka, ahoj 🙂 tesim sa, ze si v dobrej forme a ze idete do toho... 2.IVF to isti 😵 😵 😵 my sme tiez mali prve v januari a druhe v septembri.... 😉
mimus, gratulujem k chlapcekovi a dobrym vysledkom z uzv 😵

marcela24
21. máj 2009

zajacik, mali sme oplodnenych 12 vajicok, z toho 11 prezilo 1 vlozili a 9 ostalo. ked som prisla na kontrolnu krv dr. mi oznamil, ze ani jedno sa nepodarilo zmrazit. normalne som sa tam rozplakala, nechapala som. prestali sa vyvijat, cize bol predpoklad, ze aj to co som mala v sebe sa prestalo vyvijat. neviem preco 😒
teraz som zmenila centrum a hredzak mi odporucil ICSI, ze to je lepsie. mozno aj preto, aj tam tomu velmi nerozumiem, ked spermie ich dokazu oplodnit same bezproblemov. no urcite vie co robi.

piskota80
21. máj 2009

katy, ale momentálne mám pocit, že už nevládzem, mám pocit že pre to robím všetko, a aj tak zbytočne .......

lyndus
21. máj 2009

petronelke cez den nevolno, sem tam ma napne ked sa prudko postavim alebo tak, vecer keby som si este aj do postele nevzala tic tak, tak sa urcite zblujem 🙂 ale jasne ze secko vydrzime, sa stavim, ze to bude zenska, tvrdohlava od krpata hehe

marcela24
21. máj 2009

a tebe zajacik , neodporucil ist na 2.ivf co najskor alebo ste sa na tuto temu ani nebavili este ? a KET ?

lyndus
21. máj 2009

marcelka pri ICSI dopravia zivotaschopnu spermiu do vajka, takze urcite dojde k oplodneniu, aspon tak som to pochopila, ked mi to doki vysvetloval...s tymi drobcekmi mi to je luto, netusila som, ze sa moze stat, ze sa nezmrazia, aj ked sa oplodnia...robili im predlzenu kultivaciu, ze sa prestali vyvijat?

katy2
21. máj 2009

piskotka, nevzdavaj to... neviem, nakolko si pamatas nasu situaciu..... uplne od zaciatku... co som si prezila.... ked manzelovi nenasli spermie, potom jeho operacia, ja sama pri OPU, lebo on lezal v saci, aby mu odobrali spermie...., potom ked som sla na ET po IVF a hredzi sa do mna nedostal pre blby krcok, potom dilatacia, potom neuspesne KETy.... a predsa sme bojovali a stoji to za to.... Nie kazdemu to vyjde na 1.x. Ale sanca stale je.... Nevzdavaj to, prosim.... A vam uz raz KET vysiel.... Viem, nedopadlo to, ale uz mozno poznas pricinu, da sa tomu predist.... drz sa... myslim na teba.....

ixi
autor
21. máj 2009

savana zeny 😵 😵 😵 😵

ixi
autor
21. máj 2009

piskotka moja mrzi ma ten testik a ver ze viem ako ti je...........ale pockaj na krvicku........ 😉

lyndus
21. máj 2009

piskot moja, gebulku hore, urcite sa to podari, velmi drzime palceky...
katy, ako ti robili tu dilataciu krcka? do mna sa tiez Hredzi nemohol dostat, ale on mi nieco urobil s krckom priamo tam, strasne to bolelo, ale prezila som 🙂

marcela24
21. máj 2009

lyndus ,akoze som mala PK , ale vklad bol uz po 3,5 dni, takze som zaplatila za PK aj za zmrazenie, co sa mi tak az nepozdavalo, ked PK ma byt aspon po 5 dnoch, nie ? aj to bolo jeden z dovodov zmenit centrum. ako pises ICSI je dopravenie zivotaschopnej spermie do vajka, ale u nas problem z oplodnenim nebol, lebo sa oplodnilo 11. no cely ten proces bol divny. ja si myslim, ze sa tam niekde asi stala chyba ☹

petronelka77
21. máj 2009

Lyndus, presne, ked sa posadim alebo postavim, vtedy ma napne. Musis pravidelne papat, akonahle citis, ze zacina nevolnost, tak nasilu musis nieco zjest,aj ked nemas vobecchut, aby ti nebolo zle. Mna zachranuju piskoty a tycinky 🙂 . No mohli by to byt dievcatka, moj manzel sniva len o zenskej 🙂 .

Piskotka, uvidis, co ukaze krvicka. Viem, je to tazke. Ak budes citit, ze potrebujes prestavku, tak si ju sprav, aj niekolko mesacnu. Je to velka zataz na psychiku, aj ked sa to nezda. Podvedomie stale funguje.
Ale podari sa to, uvidis 🙂 .

Kukulik, perfektna fotka 🙂 . Uz si zacala pichat?
Ahoj Katy 🙂 .

lyndus
21. máj 2009

sevas ixi, ze savana, srandistka 😀 😀 😀

ixi
autor
21. máj 2009

marcelka aj na ket aj na ivf doki odporuca ist cim najskor 😉

ixi
autor
21. máj 2009

lyndus 😀 😀 😀 😀 no a jak? 😀 😀 😀 😀 sranda musi byt 😀 😀 😀

viete preco nevyrabaju kondom ciernej farby?.............lebo zostihluje 😀 😀 😀 😀

marcela24
21. máj 2009

ixi dakujem pekne. uz sa velmi tesim od zajtra zacinam. tento raz si dam vlozit urcite 2 🙂 daval niekomu hredzi lepidlo? lebo mne povedal, ze nevidi v tom nejaky rozdiel.

ixi
autor
21. máj 2009

marcelka no PK je vecsinou 5 dni tak neviem? na icsi vyberu tie najkvalitnejsie spermie tak asi preto ked sa predtym prestali vyvijat 😉 neboj teraz to vinde

ixi
autor
21. máj 2009

ńeviem ci mal dakto lepidlo to vlastne len narusia obal embria....takze od zajtra to je super 😵 😵 😵 a ake si mala predtym lieky a teraz?

ixi
autor
21. máj 2009

marcelik daj si isto 2 je to lepsie doki ani 1 velmi nechce vkladat je lepsie 2 ja by som si dala aj 3 😀

marcela24
21. máj 2009

predtym som mala gonal, duphaston, estrimax - teraz povedal, ze vyskusame puregon ? myslim, ze tak sa vola

ixi
autor
21. máj 2009

melisska kedy volas do jasliciek ako sa staraju od deticky? 😵 😵 😵

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre