Plnenie snov v splne 3

ixi
2. apr 2009

Takze dievcata sup do novej temicky robime nabor na tehulky 😀 😀 😀 😀 a mamicky ktore budu nanas plut tehu vyrusiky 😀 😀 😀

ixi
autor
21. máj 2009

ved kazdy tuzi aby to vyslo na 1. krat 😵 😵 😵

lyndus
21. máj 2009

inac skoda ze nevyrabaju presne take ale v kombinacii s bledo zelenou, alebo oranzovou, to bby bolo uplne unisex 😀 😀 😀

melisska
21. máj 2009

Ako ste to vedeli? Oplodnilo sa 20 😵 takze cakame do pondelka, ze ostanu tie najlepsie 😉 juuuuuuuuj dievcata

piskota80
21. máj 2009

melisska, z úprimného srdiečka gratulujem a na pondelok strááááááááááááááááááááááášne silno držím palce. 😵 😵

lyndus
21. máj 2009

jasne, ze kazdy chce, aby to bolo na 1x...ja som tiez isla do toho s tym, ze to vyjde, ani som nad inym neuvazovala...este aj ked som si robila test, brala som ako samozrejmost, ze tam ta druha ciarka bude 😀 😝 😀 ale ruky sa mi klepali aj tak 😉

zajacik...
21. máj 2009

Melisska naaadhera 😵
Piskotka takze hlavku hore, vidis ze to ide aj v beznadejnejsich pripadoch, takze urcite raz maminami budeme, treba tomu verit 😵

lyndus
21. máj 2009

jeeeeeeeeeeeeeeeeej melisska ake super cislo 😀 😀 😀 blahozelaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaam, uspech riadny 🙂 a vsetky nechaju do pondelka, ci noektore aj zamrazia?

ixi
autor
21. máj 2009

vidis ja som povedala ze 20 no nemohla som povedat ze 27 😵 😵 😵 ja sa tak tesim huraaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

zajacik...
21. máj 2009

Ixi 😀 😀 😀

kukulik30
21. máj 2009

ahojte, uz som doma , Samuel haja a ja odpovedam 😀

Petronelka , zajtra zacinam pichat 150 jednotiek gonalu, a v stredu je kontrola 🙂

melisska 😵 😵 😵 jejej, to je krasne cislo, riadna kopa...tesiiiiiiiiiiim sa 🙂

ixi
autor
21. máj 2009

melisska tak to su teda iny bojovnici silaci riadny jeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵

zajacik...
21. máj 2009

Melisska a oplodnili sa sami alebo cez ICSI? 😵

lyndus
21. máj 2009

mno jaku si tu vlnu nadsenia rozputala, mohlo by byt kych pozitivnych spraviciek aj viac 🙂

melisska
21. máj 2009

dievcata az mam slzy v ociach 😵 nie nezmrazia, doki mi povedal ze iste vssetky neostanu, ale tie najsilnesie ano 😵

zajacik...
21. máj 2009

Melisska slzicky od stastia a dojatia su tu povolene, dokonca vitaneee 😵 😵 😵

lyndus
21. máj 2009

🙂 a preco transfer az v pondelok? si chcela PK?

melisska
21. máj 2009

zajacik urcite aj prirodzene aj ICSI, vzdy mi to robili pol na pol. som dojata teraz este pondelok, transfer bude 10:30

zajacik...
21. máj 2009

Lyndus ked je vela vajok, tak sa navrhuje PK aby sa vlozili ti najsilnejsi bojovnici 🙂

melisska
21. máj 2009

zajacik ti lyndus napisala, mne to navrhol doki, naco chodit na KETy a nic z nich

piskota80
21. máj 2009

melisska, a to sa dá kombinovať? 😕 😕

kukulik30
21. máj 2009

melisska, no to je dobry napad s tou PK, ja by som tiez tak chcela , ak bude vacsie mnozstvo embryjok...no ale nepredbieham, uvidime 😵

zajacik...
21. máj 2009

Melisska teraz to musi dopadnut podla tvojho motta v pase 😵

lyndus
21. máj 2009

zajacik super 🙂 mno nech len pekne rastu, bojovnici 😉

kukulik30
21. máj 2009

melisska, vies o tom , ze tehulkujeme spolu? to je jasne ako facka 😀 inak to nemoze byt 😉

piskota80
21. máj 2009

melisska, super - inak som písala, že cez víkend budem v Gelnici 😵 😵 😵

deny3
21. máj 2009

melliska úžasné 🙂 ako som písala, bude aj na druhé, tretie bábo 😉 kde sa ja hrabem s troma.

zajacik...
21. máj 2009

Kukulik no ty budes tehulkovat o dva tyzdne dlhsie ako Melisska, lebo kym ty sa este len budes chystat na porod, ona uz bude mat svoje babiky z porodnice doma 🙂 Dobre som to vymyslela, ze? Uz aby bol februar, co? 😀

lyndus
21. máj 2009

melisska ved jasne, ET ro isti, budu dvojky, naco sa piplat s kETom 😀 😀 javascript:addEmoticon('😀','vBody')

zajacik...
21. máj 2009

Lyndus zase carujes 😀 😀 😀

lyndus
21. máj 2009

zajacik jasnacka, som bosorka jak vysita, tak nech to ma Melisska jednym vrzom 😀 😀 😀 a kned za nou kukulik, ta bude mat vajok tiez na rozdavanie 😀 😀 😀

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre