Plnenie snov v splne 3

ixi
2. apr 2009

Takze dievcata sup do novej temicky robime nabor na tehulky 😀 😀 😀 😀 a mamicky ktore budu nanas plut tehu vyrusiky 😀 😀 😀

deny3
3. jún 2009

Katy držím palce, nech je maličká v poriadku, nech to už lekár nenaťahuje, veď malá už pekne veľká. Vieš si predstaviť, že už túto sobotu?

deny3
3. jún 2009

lyndus gratulujem ku knižke, isto ju furt omakávaš 😀

shaarka
3. jún 2009

ahojte kocky,
prosim vas - mohli by ste mi napisat, ake su rozdiely medzo SPLNom a GYNCAREom? (prosim do IP)
pripadne ci je nejake dalsie centrum, napr. CAR v starej nemocnici?
pomaly sa rozhodujem, kam ist, a naozaj neviem, ake pozitiva ci negativa mam brat do uvahy. vzdialenost od bydliska je to posledne, co ma zaujima.
dakujem pekne za nazory.

mate pekne ciselka za nickmi 😀 aj ja chcem 😉

zuzana.dry
3. jún 2009

Ahojte , tak ja som dnes absolvovala hnusny gluko test...som rada, ze to mam za sebou 🙂
Vitam nove prispievatelky 😉

shaarka
3. jún 2009

cau zuz, aj ja pojdem, chystam sa zajtra. je to az take hnusne?

jespera
3. jún 2009

Ahojte,
Katy - uff, tak to uz mas za chvilu, silno drzim palce
Zdravim aj nove tvare a prajem hlavne co najmenej strachu a obav, hor sa do boja!!
Tina - oddychuj
Lyndus - ty uz mas knizku, no toto, ja az 25.6 ☹ ☹ aj ja uz chcem..

petronelka77
3. jún 2009

Ahojte,
Kukulik, myslime na Teba 🙂
Katy, tak uz sa Ti to krati, prajem, aby si to mala cim skor uspesne za sebou a tesila sa z Hanky 🙂 .
Lyndus, blahozelam k tehu knizke, ja este nemam, idem az buduci tyzden k lekarovi 😉 .
Meliss, ako sa citis?
Lyndus, Jespera, este mate tehu nevolnosti? 😉
Ostatne pozdravujem 🙂

jespera
3. jún 2009

Peti cau,
ja mam - su len mierne ale su, natahuje ma ako zabu, a najnovsie uz ani nie tak rano, ale vecer...ale da sa, nie je to nic hrozne.
A ty ako,?

petronelka77
3. jún 2009

Ahoj Jesper, ja chodim do prace, ale blbo mi byva, hlavne rano, dost nevolno, vracat som uz prestala a niekedy aj vecer, ale uz je to lepsie ako predtym 🙂 .
Ides pre tehu knizku az 25.6. a dovtedy nemusis ist k ziadnemu lekarovi? Mas aj fotecku baby? Chodis do prace alebo vegetis 😉 ?

melisska
3. jún 2009

Lyndus blahozelaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaam 😀 k tehu knizke 😵

melisska
3. jún 2009

Peti citim sa dobre 😎 ale velmi sa bojim ci sa to podarilo 😉

dafy
3. jún 2009

ahojte čakatelky 😀 😀

melisska
3. jún 2009

dafy ahoooooooooj cakatelka 😀

dafy
3. jún 2009

meliska ahoj tak ako si na tom??nejake pocity alebo nieco take mas???

ja vobec nic 😒 akurat v podbrusku ma kus boli ale aj to len vtedy ked nieco robm 😕

jespera
3. jún 2009

Peti - ja som doma na pn, 28. maja ma vypisal Hredzak, s tou spravou som hned isla k mojej gyn. a ona mi len predlzila marodku,a ze vsetko urobime ked pridem o mesiac, aj knizku mi vtedy da a kedze ma pozeral Hredzak , tak je zbytocne robit teraz ultraz....takze teraz az toho 25 . 6. - podstate uz bude koniec tretieho mesiaca...takze tak.
foto nemam .
Tak to ti nezavidim chodit do prace - uff, neviem si to predstavit, ja sa doma sem tam nudim, ale do roboty by som nesla ani za svet..

Dafy, Melisska - ahojte.
Melisska ktory den si po prenose? testy ta este nelakaju? asi blba otazka ze...

lyndus
3. jún 2009

jeeeeeeeeeeeeeeej mno konecne tu niekto je 🙂
Katy mocnoooooooooooooooooo drzkame palceky, nech to moc nenatahuju, sak s uz v 38 TT, mala moze ist kludne von, tak sup sup 😀
deny, uz je cela omackana hehehe, tesim sa z nej tesim 🙂
jespi preco az tak neskoro ides k dokimu? sak Hredzi mi hovoril, ze si uz mam dat vypisat tehu knizku, tak som si ju hned vypitala od sestricky, ked som dosla, sa smiala zo mna 😀
Peti este mi je kade jako, ale zatial som blula len 3x ak ratam aj tu Optimu predvcerom 😖 katastrofa hehehe, ale som zistila, ze ked nejem po osmej vecer, tak neblujem, aj ked som hladna jak vlk, nemozem 🙂 a ked sa zohnem, tak ma nadrapuje riadne, tak sa tomu snazim vyhnut 😀
melisska dakujeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeem, ako tvoje 3-ky? 😀 😝
dafy ahooooooooooooooooooj, oki mas?

lyndus
3. jún 2009

jespi, ja som objednana na dalsiu kontrolu az 1.7. a to som sa zabudla pytat na utz 😠 doki ho nema, bude ma musiet objednat, tak to zas bude trvat 😠

jespera
3. jún 2009

lyndus, tak to je potom to iste - len ty uz mas knizku, aj odbery...a ja figu borovu...hehe

jespera
3. jún 2009

Lyndus - a lieky ako ti kazal Hredzi brat?

takyna
3. jún 2009

Katy držím palce , nech je všetko v poriadku, a čim skor mas malu Hanicku pri sebe a pôrod nech je čo najmenej bolestivý 😵 😵 😵 😵 😵 😵
pozdravujem vás všetky a želám pekný den 🙂

melisska
3. jún 2009

katy moja drzim palceky juj ...sobota tak este mozem hanicke posielat pusinky v brusku 😀 cmucik 😵
jespi testy ma aj aj ale prevlada jednoznacne nie 😉
dafy nieco cpocitujem, ale nejdem to pisat, velakrat som sa sklamala 😉

tina1
3. jún 2009

ahojte baby, melisska a dafy, vôbec nič necítite? Ja som mala včera transfer po KET a teraz som si našla na toaletnom papieri niečo ružové. Dosť cítim podbruško. Ale nejako mi to nevychádza, lebo je to ešte len 1 deň po ET. Môže sa už tak skoro zahryzkávať?

lyndus
3. jún 2009

jespi, mno, aspon tie odbery mam z krku, toklo ma pumpli ze az 😕 😀 nebojaj, secko bude oki doki 😀 Hredzi mi Estrimax vysadil este minuly tyzden, takze uz beriem len utros 2x2, do 12 tt, potom v 13tt 2x1 a v 14 tt vysadit, ne to sa uz tesim 😀 tak som si dala predpisat 4 balenia, to by malo akurat vyjst a dala som si predpisat aj kyselinu listovu na predpis, lebo cistu neviem nikde zohnat a na predpis stoji menej, tak uz ju mama doma... beriem aj tehu vytaminy a citala som, ze ked je jej vela, tak sa vyplavi mocom, tak radsej, nech ho ma fazulka iac ako malo 😀

lyndus
3. jún 2009

tina jasne ze moze, ja som nasla take ruzove na toaletaku este v den transferu vecer a to sa zjavne nasa fazulka zahryzkala 😀 takze nebojaj, dobre bude 🙂
melisska ta obdivujem, ja by som uz testovala odusu 😀

melisska
3. jún 2009

tini mozeeeeeeeeeee 😀 ja citim ale o tom nepisem 😉 🤐
lyndus 🙂 mna napadlo, nemoze ten estrimax ublizit babetku, 😕 ved ja som ho brala stale, este tri tyzdne po srdiecku 😕

jespera
3. jún 2009

Ja podstate to iste - + ten duphaston, ale ty ho nemas..
A vitaminy - ja beriem len to calibrum baby plan, dufam ze to je dost..

lienka2
3. jún 2009

baby, v piatok ma caka OPU, a zaciatkom buduceho tyzdna ET, je lepsie ostat tie dva tyzdne do testu doma ci chodit normalne do roboty? pracujem v kancelarii ale obcas mi treba aj nieco tazsie dvihnut.. 😖

lyndus
3. jún 2009

jespi, urcite ano, ja len pre istotu 🙂
lienka, my sme tusim secky boli doma, mas istotu, ze sa mozes setrit

jespera
3. jún 2009

Lienka - ako myslis, ale moja skusenost je ze po odbere som bola dost rozbita - bolesti podbruska, unava - jedno s druhym, a predsa doma je stale vacsi klud a pokoj ako v robote, ja som za doma....(inac ja tiez robim za pc a telefonujem...)

dafy
3. jún 2009

tina ja vobec nic 😒

meliska ja keby som bola tolko dni po tak uz testujem o dusu ale ja este 3dni musim vydrzat pri Emmke som testovala na 7den a uz tam boli ciarocky .takze ja budem testovat urcite 😀 😀 😀 zbytocne sa nebudem stresovat dva tyzdne.

lyndus tesim sa s tebou 😀 😀 😀 knizocka super strazis jak oko v hlave nie? 😀

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre