Plnenie snov v splne 3

ixi
2. apr 2009

Takze dievcata sup do novej temicky robime nabor na tehulky 😀 😀 😀 😀 a mamicky ktore budu nanas plut tehu vyrusiky 😀 😀 😀

lyndus
3. jún 2009

dafy jasneeeeeeeeeeeeeeeee 🙂 tesime sa na tvoje testiky pozitivne 😀

tina1
3. jún 2009

dafy a ty si koľký deň po KET?

dafy
3. jún 2009

tina ked den vkladu nepocitam tak som 6 den 😕

dafy
3. jún 2009

lyndus keby 😝 tak budem štastna jak opica.ale nieco mi hovori ze asi nie 😨

dafy
3. jún 2009

testovat budem asi v sobotu 😎

dafy
3. jún 2009

tina a tebe kolko vkladali?? 🙂

dafy
3. jún 2009

kde ste vsetky zdrhli ved vonku leje 😀

lyndus
3. jún 2009

dafy preco myslis? veru leje, normalne burka

tina1
3. jún 2009

dafy, mne vkladali len 1 embryjko, to druhé sa prestalo vyvíjať. A koľko bunkové ti vkladali?

dafy
3. jún 2009

tina 6 až 8 bunkove. 😅 a tebe??

dafy
3. jún 2009

lyndus hej ved teraz mi volal mm ze mam vsetko vytiahnut zo zasuvky 😀 😀 totizto nemame hromozvod 🤐

dafy
3. jún 2009

lyndus neviem proste nic ani prsia a tak.

kukulik30
3. jún 2009

Ahojte 🙂
uz som doma,uroda 26 vajok/ presne ako pri 1. IVF/, takze dr odporucil predlzenu kultivaciu, ak sa dobre oplodnia, mam si zavolat zajtra okolo obeda a rozhodne sa ....ak bude vsetko dobre, tak cast zamrazia a zvysok do pondelka na mna pocka 😵
hrozne ma boli brusko ☹ , tak si idem dat tabletku , nakupila som si chipsy, tak konecne budem papat bez vycitiek svedomia tolko slaneho 😀 manzel este odbehol do roboty, ale prise o chvilku domov, takze mozem dnes oddychovat....neviem ako bude zajtra, ak bude este boliet..ale to neriesim zatial

petronelka77
3. jún 2009

Ahoj Kukulicek 🙂 .
Blahozelam ku krasnej urodicke, uz nech sa len pekne delia a v pondelok sup pre babenka 🙂 .
Hlavne pi vela nesytenej mineralky a tekutin.

lyndus
3. jún 2009

dafy ja nemam ziadne zmeny na prsiach do teraz, tak nestresuj dopredu, jo? 😉
kukuliiiiiiiiiiiiiiiiiiiiik, super urodicka, blahozelaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaam, to mas riadne mnozstvo 😀 budem edrzat palceky, aby brusko preslo, mna tiez bolelo v ten den, vzala som ibalgin a na druhy den to uz bolo ok, tak snad aj u teba to bude tak 🙂

dafy
3. jún 2009

kukulik super tolko vajok 😀 😀

melisska
3. jún 2009

kukulik 😀 to sa mi lubi 😵 tak lezkaj aby brusko prestalo cim skor boliet 😉
dafy ked ja nema dobre skusenosti s testymi, ked robim nic, ked nerobim nieco 😀 v auguste som urobila len preto lebo vysla krv neg. a nezdalo sa mo to 😀 ale az po krvi 😅

dafy
3. jún 2009

meliska jasne ved je to na tebe 🙂 🙂

ja sa takto tryzdnit nebudem,ked mam vediet aj ked zly vysledok chcem ho vediet cim skor a nie cakat az do krvicky aj tak si teraz na ihlach no nie??tak je to jedno ci teraz som zufala alebo ci budem este aj o dva tyzdne zufala a tak uz to budem vediet v sobotu uz

dafy
3. jún 2009

napisala som to ako hotentot ale hadam budes vediet co som tym myslela 😎

dafy
3. jún 2009

a uz ma zase boli brucho kus 😒

dafy
3. jún 2009

lyndus no nemam pravdu??? 😀 😀 😀

kde si tehulka 😀 😀

dafy
3. jún 2009

meliska ty estrofem beries pravidelne v urcitu hodinu??lebo ja nie 😕 dufam ze to nevadi

melisska
3. jún 2009

😉 dafy mas pravu 😀

dafy
3. jún 2009

meliska tebe krv vysla negativna a predsa si bola tehu??? 😕

dafy
3. jún 2009

meliska som ta odhalila 😎 😎 a vies kde??? 😀 😀

melisska
3. jún 2009

rano , obed a vecer po 20:00 😎

melisska
3. jún 2009

ale iste to nevadi 😀

melisska
3. jún 2009

ano a kde si ma odhalila 😀

petronelka77
3. jún 2009

Dafy, ja som bola tiez taka testovatelka 🙂 , uz od 6-eho dna a bolo to pozitivne. Nevydrzala by som to az do krvi, chcela som byt na vsetko pripravena...asi by som sa zblaznila bez testikov 😉 .
Ale je to na kazdom, ako sa citi a ci je pripraveny na kazdy vysledok.
Ja som to proste chcela vediet dopredu a na krv som isla pripravena, aj ked viem, ze krv je najistejsia.
Ked je to poztitivne a ciarocka kazdym dnom silnie, nie je vacsej radosti 🙂 .
Drzim Vam palce, nech su tam len // 🙂 .

dafy
3. jún 2009

tak toto som este nepocula ze krv negat.a predsa tehu 😒 😒 😒 tak to je uz na zamyslenie 😝 😝 tak sa ani necudujem ze nechces testovat 😲 😲

odhalila v inej teme cakanie po transfere aj ja som tam chodila po IVF pred 3 mesiacmi 😀 😀

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre