Plnenie snov v splne 3

ixi
2. apr 2009

Takze dievcata sup do novej temicky robime nabor na tehulky 😀 😀 😀 😀 a mamicky ktore budu nanas plut tehu vyrusiky 😀 😀 😀

melisska
5. jún 2009

ahojte, nehnevajte sa ale som nestastna, test je jednokedy si robite, ak je zena tehotna aj vecer ukazu// a ja som mala PK ☹ este ze vas mam lebo len vy ma chapete, manzel ma hladkal v noci aby som sa netrapila, nechcel omu uverit, ze troch krasnych blstocyst ani jedna, ale realita je taka, smutna, vidis lyndus radsej si mi mala na ten test cikat ty 😀 boli ma hlava ale uz neverim, nevadi, nezabijem sa za to 😉

katy2
5. jún 2009

lyndus, ty uz len 30tt a budes tam, kde ja 😉
melisska, nech to dopadne akokolvek, nesmies stracat nadej.... pozri na lenku v teme IVF.... strasne ti prajem, aby ste s manzelom boli stastni z babenka..... nemam slov..... len v tichu na teba myslim a posielam pozitivnu energiu...

kukulik30
5. jún 2009

katy neviem, este som o tom nepocula 😒 ...hmm...tak ti nepomozem
katy co myslis, moze sa to moje brusko do pondelka upravit, starsne sa bojim toho, ze v pondelok, ked mi vlozia drobcov sa to rapidne zhorsi ☹ normalne ma az pot oblieva, ked si spomeniem 😒

melissecka, tak by som ti chcela pomoct.. 😔 ale neviem ako 😢

katy2
5. jún 2009

kukulik, ono sa to zvykne po ET zhorsit, ale pokial to nie je az take zle uz po choragone a OPU, tak by to nemalo byt az take tragicke.... a slaby OHSS len pomoze.....
drzim palce, aby ta to najhorsie obislo.....

cavik
5. jún 2009

dobré ránko

ešte som vás neprečítala, len som si všimla otázku Katy

moja sestra mala záťažový test.......už sa moc nepamätám, bolo to pred 8 rokmi, ale tuším stúpala akokeby na stepper, hore dolu akokeby po schodoch a zisťovali reakcie bábetka na záťaž.....sestra vtedy prenášala ....môžem sa jej opýtať...

kukulik30
5. jún 2009

ja len preto, ze zatial je to presne take ako pri 1. IVF,ale je pravda, ze pri 1. mi vkladali embryjka po dvoch dnoch po odbere, PK som nemala a po vlozeni sa to zhorsilo uz den po 😒z hodiny na hodinu to bolo horsie ..tak dufam, ze do pondelka sa to troska ukludni ☹

katy2
5. jún 2009

cavik, ahoj 🙂
vdaka.... mylsela som si, ze to bude nieco take..... dufam, ze dobre dopadne.... malej strasne rychlo tlcie srdiecko aj ked je v pokoji..... je na hornej hranici...... tak dufam, ze bude vsetko v poriadku....

kukulik30
5. jún 2009

zatila to pocitujem ako taku riadnu svalovku a napnutie a pichanie..nech to tak aj ostane alebo nech to troska ustupi .... asi som narocna, ze 😀 vela by som chcela

katy2
5. jún 2009

kukulik, vela pi, setri sa a drzim palce, aby to dobre skoncilo..... 😉

kukulik30
5. jún 2009

katy, oni asi nebudu cakat a tu sekciu urobia asi co najskor 😕 ...no silno budem na vas obe mysliet, nech uz to mate za sebou 🙂

lyndus
5. jún 2009

melisska moja, verim ze si z toho nestastna, ja ti kludne nacikam, ak to pomoze 😉
katy, pekne povedane, ze uz len hehehe 😀
kukulik, budeme velmo drzat palceky, aby to nebolo take zle po ET, pfuj pfuj moja
ahojky cavik 😀

cavik
5. jún 2009

aj Miškovi rýchlo tĺklo, ale bolo to z toho, že ho merali, keď som ležala na chrbte, vtedy bol ako v panike....aj dr. sa zľakla, ale akonáhle som sa otočila na bok, krásne sa ukľudnil....všetko bude dobré 😉

melisska....nebuď smutná, veď pozri, akého máš zlatého chlapa, oni to úplne inak prežívajú, ale aj tak sa snažil vcítiť do Tvojích pocitov.....a hlavne, ešte nič nieje stratené 😉 🙂 ....hlavu hore 🙂

kukulik30
5. jún 2009

cavik cavino 🙂

katy2
5. jún 2009

cavik, ale u nas sa to nezmenilo aj ked som sa otocila nabok..... stale to bolo na 160..... ale lekar z toho paniku nerobi, len to berie ako signal, ze to treba sledovat.....

cavik
5. jún 2009

cavík kukino 🙂

kukulik30
5. jún 2009

jaj Katy , tak si troska pochodis na stepperi a potom uvidia..ved hanka uz ma pekn u vahu, tak uz moze ist na svetlo sveta 😵

lyndus
5. jún 2009

juuuuuuuuuuuj babule, zas netusim co na obed, co varite vy?

kukulik30
5. jún 2009

rezance s makom mam uz navarene 🙂

kukulik30
5. jún 2009

aby sme dobre spali 😀

lyndus
5. jún 2009

hmmmmmmmmm, tak mi mc maove rezance nemusime 🙂 nejaky iny navrh? 😀

kukulik30
5. jún 2009

nemaaaaaaaaaaaaaam 😀 kedze mamnavarene, hlava prazdna....ale porozmyslam...aha....co tak granatiersky pochod 😉

lyndus
5. jún 2009

eeeeeeeeeeeeeeeeee, to mi terz vobec nejde na chut...juuuuuuuuuj, mas to somnou tazke 🙂

kukulik30
5. jún 2009

no este budes aj vymyslat..tak potom neviem...urob si palacinky 😝

melisska
5. jún 2009

Ja idem uvarit kuriatko 😉 a zemiaciky 😉
ale idem si vycistit krb lebo mi je zimka 😝

cavik
5. jún 2009

katy.....tak teraz mi sestra písala....a jasom si z toho záťažového testu zapamňtala asi to najmenej podstatné 😅 😅 😅 ......ešte pred tým chodením Ti pichnú malú dávku oxytocínu, na vyvolanie miernych kontrakcíí a bude sa sledovať bábetko....to chodenie môže ale nemusí byť...moja sestra chodila, pretože prenášala a chcela si už spustiť pôrod 😉 😉

my máme kuracie prsia na smotane a cestovinky 🙂 🙂

cavik
5. jún 2009

ja idem vysávať a zotierať zem a prach 😒 , kým je Miško s dedkom

lyndus
5. jún 2009

zienky, som si vymyslela zeleninkovu polievku, uvidim, co na to zaludok moj 🙂 same fajnoty varite 🙂
kukulik kym mozem 😀
melisska a ko ides robit to kuriatko?

melisska
5. jún 2009

lyndus ako perkeltik nie v rure 😉

lyndus
5. jún 2009

jaaaaaaaaaaaaaj 🙂 to znie celkom dobre 😀

katy2
5. jún 2009

cavik, vdaka za info.... som zvedava, co ma zajtra caka..... 😉

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre