Plnenie snov v splne 3

ixi
2. apr 2009

Takze dievcata sup do novej temicky robime nabor na tehulky 😀 😀 😀 😀 a mamicky ktore budu nanas plut tehu vyrusiky 😀 😀 😀

dalida
8. jún 2009

Melisska, tesim sa, ze si ok. 😉 Prednison som brala aj ja, ale to uz bolo davno.... Este, ked sme skusali prirodzenou cestou, stimulkou s clostilbegytom... Prednison sa vacsinou berie na znizenie prolaktinu. Prolaktin je hromon, ktory vo vacsich davkach produkuju zeny, ktore koja. Jeho vysoka hladinu brani pocatiu vobec, pretoze "zabranuje" ovulacii, uhniezdeniu... funguje ako akasi prirodzena ci "prirodna" antikoncepcia. Dufam, ze som to napisala spravne. 😉 Ak nie, opravte ma. 🙂

cavik
8. jún 2009

Pekný večer

melisska....mrzí ma to, ale nabudúce to iste vyjde, uvidíš 🙂 🙂

podľa mňa je Prednison na zníženie imunity....väčšinou ho predpisujú v Prahe, keď na základe výsledkov zistia protilátky proti uhniezdeniu, alebo manželovým spermiám a pod.....je to dosť "ostrý" liek, ale vykazujú sa pekné výsledky....

melisska
8. jún 2009

Cavik ano, znizenie imunity-protilatok proti uhniezdneniu, ale je to u mna, ked som bola tehu?lieky, lieky,lieky 😝 😝 😝
papapa

cavik
8. jún 2009

melisska....no veď áno, Ty si už bola tehoška.....ale posledné 2 či 3 nevyšli....možno už skúšajú všeličo, aby pomohlo....aj keď ani ja by som sa nepotešila ďalšiemu "svinstvu" 😉 😒

lulocka
8. jún 2009

Tak to som rada mimka že si sa tak rozhodla.Ja som si včera pichla prvú inj. a v noci som vôbec nemohla spať a dnes ma celý deň boli brucho.Je to normálne?

jespera
8. jún 2009

Ahojte,
Katy - blahozelam, a skore zotavenie..
Luly - mozno si zle pichla, myslim tym ze si natrafila na nejaky citlivejsi sval alebo nieco, verim ze to prekonas - motivacia je silna..
Prajem vsetkym dobru noc...

mima263
8. jún 2009

lulocka: možno už tá druhá bude lepšia. Ja som dnes mala návaly horúčavy a sucho v ústach.Hmm tak neviem, či to bolo tým počasím alebo injekciou.

melisska
9. jún 2009

Dobre ranko 😵
cavik za tie lieky sa este porozpravam s Dr.

kukulik30
9. jún 2009

dobre ranko 😵 mame tu krasny den 😵

melisska
9. jún 2009

ahoj kukulik ako sa mas 🙂

kukulik30
9. jún 2009

melisska...dooobre, ani neviem, ze mam bublinky v brusku,...dnes rano som mala troska take neprijemne krce, ale to len par seknud a inak nic a to brusko nafuknute iba trosku

kukulik30
9. jún 2009

a ty mas este volno, alebo uz ides do prace?

kukulik30
9. jún 2009

este stale tomu nemozem uverit 😵 , ze uz mam v sbe drobcekov 😅

kukulik30
9. jún 2009

v sebe 😀

lyndus
9. jún 2009

bre ranecko babulky 🙂 juuuuuuuuuuuj sa tesim, ze mame slniecko 🙂 kukulik, opatrul fazulky 😀

piskota80
9. jún 2009

ahojte bambuľky.
melisska, je mi to veľmi ľúto, no som rada, ako hrdinsky to berieš - určite sa to čoskoro podarí 😵 😵
kukulik, pekne oddychuj, nech sa bublinky poriadne uchytia 🙂 🙂 🙂
všetkým tehuľkám, čakateľkám, stimulantkám a všetkým nám ostastným prajem krásny deň 🙂

kukulik30
9. jún 2009

ahojte lyndus,piskotka 🙂
ako sa dnes mame? 😉

lyndus
9. jún 2009

celkom fajn, velmi ma tesi to slniecko... a co ty a bambulky v brusku? uz pocuvaju? 😉

piskota80
9. jún 2009

ja - keď odmyslím tú moju robotu 😠 😠 😠 😠 tak fajn, mala som super víkend a s manželom prežívame krásne chvíle - je neskutočne milý, zdvorilý, no proste je to super - len aby som to nezariekla 🤐 🤐
idem o chvíľu do solarka, nech som v sobotu aspoň trošku k svetu, lebo som bledá ako stena.
Ty sa pochváľ, ako sa máš?

piskota80
9. jún 2009

Tak ja idem do toho solarka 🙂 🙂 🙂 prajem ešte raz krásny deň. Ahojte

kukulik30
9. jún 2009

piskotka ja sa mam super..napodobne, ako ty 😵 ...bez tej roboty, teda 😀 ...slniecko ma nabija energiou, mam jej na rozdavanie 🙂
tak sa pekne solarkuj, len to neprezen 😀

lyndus, a ja ti viem, ci pocuvaju, snad ano a neopustia ma 🙂 verim im 😵 zatial nic necitim..ale este je aj skoro

lyndus
9. jún 2009

ved jasne, urcite sa drzia ako kliestiky 🙂 budes aj testovat?

ixi
autor
9. jún 2009

ahojte kocky 😵 😵 😵 😵
piskotka fajne sa vysolarkuj 😉 😎 😎 😎
kukulik ako? babulky sa uz isto zakuskali 😵 😵 😵
lyndus ako sa ti tehulkuje? 😉

lyndus
9. jún 2009

ahoj ixinka, momentalne nejako nevolno, nevonia mi moc maslo, na ktorom sa dusila zeleninka na cestoviny, tak som toho vela nezjedla 😒 mno co uz, skusim zas neskor 😀 a tebe sa ako dari moja?

melisska
9. jún 2009

kukulik este som doma, volam mojej dr. ze sa dohodneme kedy za nou pridem, ale dnes je operacny den tak az poobede, a myslim si ze financne je dobre byt doma mesiac tak to do piatku potiahnem a v pondelok ma caka kopec roboty,to mi nevadi, ale nevim ci ma ta robota este bavi, a to je horsie 😝
lyndus, ixi, piskotka ahojte moje 😵
piskotka mne je to uz jedno akonahla natupim do prace kaslem na to, chcem zacat konecne zit ako dusevne slobodna, nie sputana zena, ktoru nic na tomto svete nepotesi, uz nie , chcem si uzit zivot, ktori mam este pred sebou, a dam pauzu, ked budem v praci aj od netu, ale myslou budem s vami 😉

ixi
autor
9. jún 2009

ahoj lyndus tak skus neskor 😉 ja momentalne cakam na mrchu 😠 ale inak pohoda snazim sa zit 😉
melissecka ahoj uplne ta chapem 😉

ixi
autor
9. jún 2009

zacina burka 😝

kukulik30
9. jún 2009

😕 kde ste kto...ordinujete v ruzovej zahrade? 😀 posuvam nas na prvu stranu 😉

mima263
9. jún 2009

ahoj, ja neordinujem. Ale zmrzlo to tu už poobede.
Asi tou zmenou počasia ...
Ako sa dnes máš?

lulocka
9. jún 2009

Ahojte všetky a pekný večer vám prajem.Kukulik chcem sa ťa spýtať aj ty si hned na začiatku stymul. cítila vaječníky mňa celý deň ako si zlostia.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre