Plnenie snov v splne 3

ixi
2. apr 2009

Takze dievcata sup do novej temicky robime nabor na tehulky 😀 😀 😀 😀 a mamicky ktore budu nanas plut tehu vyrusiky 😀 😀 😀

katy2
6. aug 2009

deny, ona sa najnovsie stale nadranom puci, prevaluje, ochka.... tie zvuky sa oplati nahrat... ona sa vyspi v noci a po rannom papani.... ale nadranom zasadne nie.... 😉
dnes mame 2 mesiace 🙂

vevericka80
6. aug 2009

jej katy blahozelam k 2 mesiacom 🙂 🙂

lillyanka.lillyankov
6. aug 2009

vevve máš pravdu, aspoň nie je tak horúco 🙂

katy blahoželám k 2 mesiačikom 😉

melisska
6. aug 2009

Dakujem vam kocky, ale uz mi je lepsie, len som slaba, pijem iba caj, malo to aj pozitivnu stranku, mam ovecera 2kg menej 😀 teraz ma bolia krize 😅
ja keby som cakal trojicky nejdem na redukciu, bola by som statna, ze ich maaaaaaaam aj ked je to velmi rizikove 😖

deny to niej od jedla, ako pisala lynduska, niejaky virus, mali to u nas viaceri a trva dva dni, nastastie ten prvy mam za sebou, to som este nezazila 😔 sedela som na vecku a v tom ma naplo a islo to zomna aj zvrchu aj zo spodu 😕

katy naozaj ste ranné vtacatka 😀 😵

naobed si dam asi len zemiaciky s cucoriedkami 😀

katy2
6. aug 2009

dakujeme 😵

lillyanka.lillyankov
6. aug 2009

meliss keby aj mňa niečo take chytilo bola by som rada, keby som zpár kielečiek zhodila 😉

lyndus
6. aug 2009

mno praveze drobcovi tie jablcka velmi chutili, preto som ich zjedla tak vela... to len ten moj zaludok nespolupracuje paskudnik... teraz sa mu nepacia piskotky, ozyva sa hnusak... tak zas len varene zemiaciky... akurat ho ukludnujem mliekom...

lillyanka.lillyankov
6. aug 2009

Lynduska tak nech ťa to čím skôr prejde 🙂

deny3
6. aug 2009

meliska tie stavy z každej diery niečo iné poznám 😀 nepríjemné 😝

katy to ani nie je pravda, ten čas strašne letí 🙂

lyndus
6. aug 2009

jeeeeeeeeeeeeeeeeeezis babule kovbojka, som hladala vysledky tripple testov
moj gyndos sedi v zeleznicnej nemocnici a ich labak to posiela do Ria laboratoria, tak som volala najprv Ria laboratorium, tam moja krv nedosla...tak som volala biochemiu v zeleznicnej, ze kde sa stratila moja krv, tak ze kvoly mojej poistovni to museli poslat do Lab Medu...tak volam tam, ci ich nemaju... oni to vraj nerobia, vraj to posielaju do Ria... ale ze to je labak na Rastislavke... tak mi zhanali cislo na nich, volala som tam, si predstavte ze ta moja krv im dosla az vcera, ako to putovalo medzi labakmi, tetuska uz mala vysledok a je to negativne, huraaaaaaaaaa 😀 😀 😀
to sa vazne moze stat len mne hehehe

mimusa4
6. aug 2009

ahojte.. obedík hamky..
tttttttttttttttttttttttt
tt 😀 😀 😀 😀 😀 tt
ttttttttt 😀 tttttttttt
ttttttttt 😀 tttttttttt
ttttttttt 😀 ttttttttt
ttttttttt 😀 tttttttt
ttttttttt 😀 tttttttt
ttttttttt 😀 tttttttt
ttttttttttttttttttttttt

ešte si prečítam čo ste popísali..zdravím všetky 🙂

mimusa4
6. aug 2009

dafy držím palce.. 😵
melisska, lyndus ta čo to? sa nudíte, že navštevujete wecko? 😝 nech ste čím skôr fit 🙂
katy to uuuuž 2 mesiace prešli? páni ale to letí, a gratulkujemeee 😵

dnes som bola na prietoky v nemke 🙂 , vážime 1600g máme aj foto, ale som myslela, že zo bude 3D 😒 , ale som obj. aj na masarykovu tak neviem či môžem...a samozrejme všetko ukazuje ten náš pinďúrik, len tvár ltt, strašné, to je večný problém..a sme dole hlavou stále, nie ako som si myslela ja 😅

melisska
6. aug 2009

lyndus supeeeeeeer, tesim sa stebou 😉 😀
ahoj mimuska 😀 😝
lily 😀 lenze bolo by to treba zopakovať aspon 5-krat a to by som nevydrzala 😀 😀 😀
deny 😀 😀 😀 😝

kukulik30
6. aug 2009

lyndus, parada 😵 aspon si sa nasmiala..veruze kovbojka 😀

mimusa4
6. aug 2009

deny tie stavy som mala naposledy ako som mala ms, no samoška aj z veľmi príjemnými bolesťami 😠 🙄 , som rada, že už ich nemám, možno sa to aj po pôrode upraví, ako ma presviedčala moja dr., i okolie..

melisska
6. aug 2009

dafy v piatooooooooooook 🤐 😵 😵 😵 a co sa tyk amojich mrazacikov vies ze ja som nemala uspesny ani jedenKET 😔

mimusa4
6. aug 2009

melisska nikdy nevieš, pokiaľ pamätám tak ideš na ketko v septembri? čo vieš, čo ak motyka dá 🙂 a ja viem, že si veríš...

dafy
6. aug 2009

mimusa dakujem 🙂
tak ja som to nevydrzala a zavolala som Lyndus si ma vyhecovala 😀 tak zatial ich tam je 5

mimusa4
6. aug 2009

no pekne dafy..len tak dalej

dafy
6. aug 2009

meliska to neznamena ze ani teraz sa neujmu tak šup na to cim dlhsie budes cakat tym mensia sanca 😕 niezeby som ta chcela zdeptat ale praveze navnadit 😀

dafy
6. aug 2009

tentokrat ked by mi nahodou ostali aspon 3 v co dufam tak urcite si budem ziadat aby mi vlozil 3 urcite sa nedam odradit som pevne rozhodnuta je to moja posledna sanca 😎

lyndus
6. aug 2009

dakujem babulky, velmi sa tesim... chudatko male, teraz to tam ma asi vesele, riadnu simfoniu musi mat v brusku...

dafy
6. aug 2009

s takym malym mnozstvom vajicok tu ani jedna z vas nebola vsak?? 😒

mimusa4
6. aug 2009

dafy ja som mala 8 a ostali 3, tie vložili a jedno z toho bolo aj tak slabé, takže sa neoplatilo mraziť

katy2
6. aug 2009

ahojte 😉
dafy, preco si taka sklamana? nie je dolezity pocet ale kvalita... ja som mala pri OPU 8 vajicok a oplodnilo sa 6.... vlozili mi 3 a je z toho Hanka.... este mam tri pre surodenca.... ved na tehu nepotrebujes kvantum embryi... treba verit, ze preziju tie najsilnejsie..... a hlavne mysliet pozitivne... ved jeden zazrak uz doma mas 😵 😵 😵 😵 preco by prave teraz nepribudol dalsi (dalsie) 😵 😵 😵

dafy
6. aug 2009

katy sklamana som preto lebo keby ich bolo viac tak mam aj viac sanci keby to ET teraz nevyslo chapes?a takto mam iba jednu sancu som si toho vedoma .ale v kutiku duse dufam ze viac sanci nebidem potrebovat 😀 😀

dafy
6. aug 2009

idem do obchodu kupit malej nanuk bo mi neda pokoj uz od rana 😎

katy2
6. aug 2009

dafy, ja mam 39 rokov, ak mi nevyjde jeden z dvoch KETov, tak hanicka uz nebude mat surodenca 😔 ja ti len chcem povedat, ze nie je rozhodujuci pocet ale ich kvalita... boli tu babenky, co mali aj okolo 20 vajicok a nakoniec ostalo sotva na ET..... a inak ET je vzdy vyssia sanca ako KET.... takze hlavu hore.... 😉

katy2
6. aug 2009

mimusa, pekne brusko 😉 uz sa ti to strasne krati 😵 😵 😵

mimusa4
6. aug 2009

dakujem katy..kráti veru tak 😵

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre