Plnenie snov v splne 3

ixi
2. apr 2009

Takze dievcata sup do novej temicky robime nabor na tehulky 😀 😀 😀 😀 a mamicky ktore budu nanas plut tehu vyrusiky 😀 😀 😀

katy2
6. aug 2009

v ktorej nemocke chces rodit? 🙂

mimusa4
6. aug 2009

v novej, dnes osm tam bola aj na prietoky, lebo dr. mi povedala, že mi urobí, ale som obj. aj na masarykovu, tak neviem či môžem ísť aj tam..to som vtedy nevedela, že mi urobia v nemke

melisska
6. aug 2009

dafy aj mne sa zda ze tie kocky co mali menej vajicok, mali viac uspechu 🙂 asi su to kvalitnejsie vajka, ja som mala vela a nic

katy2
6. aug 2009

melisska, ahoj 🙂 uz je ti lepsie?
mimus, aj ja som rodila v novej... mas uz porodnika? s tymi prietokmi neviem... ako to potom hradi poistovna.... ale asi sa da ist na viac miest....

melisska
6. aug 2009

katy som ako vygrcaný rezanec ale je mi lepsie 😀 😝

mimusa4
6. aug 2009

katy je len preto, lebo v nemke som ani neplatila a nechcela ani dr. roš...(u nej by som chcela rodiť) výmenný lístok..
melisska hlavne nech ťa to už prejde

taella
6. aug 2009

mimusa aj ja som u nej rodila a je to podľa mňa najlepšia dr. a neskutočne sa zaujíma o svoje pacientky 😉

katy2
6. aug 2009

mimus, ja som tiez v neocnici nikdy neplatila a vsetky uzv aj prietoky aj monitor mi robil moj porodnik tam.... a bolo ich neurekom... dobre sa o nas staral.... 😉 dr. ros. je fajn, to budes mat dobre.... 🙂
melisska, hlavne, ze je lepsie 😉

mimusa4
6. aug 2009

ahoj taelka..aj kamarátky u nej rodili, ešte som nepočula nikoho aby niečo zlé povedal 🙂 , ale aj tak sa bojim 😅

mimusa4
6. aug 2009

taeli to fakt ti už kakajú na nočníku?

zajacik...
6. aug 2009

Caute babulky 😵
Dafy prosim nestresuj, ako napisala Katy, nie ej dolezita kvantita, ale kvalita. Bud rada aj za tych 5 co mas. Niekomu neostane na ET ani jedno. Ja som mala 2 embryjka a bola som stastna ze z tyh troch ostali aspon dve. A mam kamosku co mala len 2 vajka, tie sa oplodnili a uz ma doma krasne 3-mesacne dievcatka 😵 Takze hlavu hore a uz nechcem pocut ziadne pesimisticke reci, oki?

mimusa4
6. aug 2009

idem sa kus natiahnuť..
a ahoj zajkooo 🙂 ..

lillyanka.lillyankov
6. aug 2009

ale ste tu veľa popísali .... 😉

Meliss tak prajem rýchle zotavenie 🙂

Dafynka nebud smutná, určite to bude dobré uvidíš 😵 a všetko dobre opadnea a ni sa nenazdáš ab budeš tehu 😉

lyndus
6. aug 2009

Dafy len klud, ja som mala 14 vajok, 8 sa oplodnilo, secky zmrazili, lebo nemohol byt ET... 5 museli rozmrazit, aby mi dali 2 a este 3 ostali, tak gebulku hore moja, urcite to bude dobre... snad z tych 3 este nejake prezije rozmrazovanie, nech mame aj na surodenca o dva rocky 🙂

lillyanka.lillyankov
6. aug 2009

ahoj Zajko 😉

taella
6. aug 2009

ano už kakajú , ale sami ešte nesedia , takže len sa našou pomocou 😉 u nich sa dá vystihnúť , kedy idú kakať , takže vtedy sa rýchlo vyzliekajú a šup na nočník 😀

zajacik...
6. aug 2009

Taellka pozerala som albumcek, mas krasne deticky aj krasne fotky 🙂 A mate to dobre vymyslene s tymi nocnickami 😵
Lilly ahoj 😉
Katy blahozelam Hanke k 2 mesiacikom, riadne to leti 😅
Ahojte vsetky ostatne SPLNiecka 🙂

lillyanka.lillyankov
6. aug 2009

Dafy mol byť opadnea = dopadne 😖 😀

lillyanka.lillyankov
6. aug 2009

mol = malo 😠 ta čo neeviem písať :?

ako sa máte ostatné splniečka?

zajacik...
6. aug 2009

Lilly nejako ti tie pismenka skacu 😀 😀 😀 Ale aj ja tu robim vela preklepov 😅

lillyanka.lillyankov
6. aug 2009

Zajacik, ja nechapem čo to, píšem rýchlo a taketo preklepy ☹ 😀

vevericka80
6. aug 2009

lilly nevadi...to sa obcas stava 😉 ...mozno si unavena

dafy
6. aug 2009

dievcata nieco som tu klikla a vsetko sa mi zväcsilo na maximum a neviem to dat do povodneho stavu co mam spravit?poradte prosim 😀

lillyanka.lillyankov
6. aug 2009

veve skôr mi je nejako blbo, ale misím vydržať ešte ma cvičenie čaká 🙂

dafy klik mayškou na ľavé tlačítko myši podrž ho a kolieskom dole potoč sa ti zmenší inak neviem čo je vo veci

lyndus
6. aug 2009

dafy stlac shift na klavesnici a minus, kolko krat to stisnes, tolko krat to zmensi...pre zvacsenie shift a plus 😉

dafy
6. aug 2009

ja viem ze stresujem ,ale co uz som stresmenka ja si neviem predstavit ze ostanem len pri jednom .ja som stale chcela mat min.3deticky 🙂 sama si privolavam tie stresy az mam zaludocne krce 😀 uz nech je zajtra bo sa zblaznim 😀

vevericka80
6. aug 2009

lilly ake cvicenie ta caka?

lillyanka.lillyankov
6. aug 2009

ups to som ti dajaku blbosť poradila takže ešte raz: stisni ctrl+klik drž ľave tlačítko myšky a kolieskom dole potoč 🙂, ked to nepôjde tak neviem čo potom ☹

lyndus
6. aug 2009

juj babule som si nasadila salviu zo semiacok takeho velkeho krika, som ich zasadila vela, som sa bala ze nevyrasia a oni rastu jak dive hehehe... keby mal niekto zaujem o salviu, mozem poskytnut za par tyzdnou sadenicku 😀

lillyanka.lillyankov
6. aug 2009

my u našich máme tiež nasadenú šalviu v záhradke a je to super 🙂

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre