Plnenie snov v splne 3

ixi
2. apr 2009

Takze dievcata sup do novej temicky robime nabor na tehulky 😀 😀 😀 😀 a mamicky ktore budu nanas plut tehu vyrusiky 😀 😀 😀

piskota80
11. aug 2009

Ja utekám do práce, ešte raz Vám všetkým prajem krásny deň.
Katy, Hanka je nádherné bábätko 😵 😵 😵 😵
Čaute

jespera
11. aug 2009

Ahojte Splnacky,
tie ktore ste z Ke - neviete mi poradit, v ktorom obchodnom dome je najlepsi vyber vsetkych babatkovskych veci? Zajtra mam totiz 4 hodiny cas v Ke, tak by som to chcela vyuzit...

deny3
11. aug 2009

dobré ránko 🙂
zajko dala by som fotky, ale ešte stále sme nekúpili foťák, nevieme sa s mužom dohodnúť, on len také bárs drahé pozerá a ja hovorím, že na to naše fotenie stačí aj foťák za 100€, ale tento týždeň musíme kúpiť, má dovolenku a chcem pokúpiť všetky drahé veci teraz , t.j. aj kočík, a potom už len také prkotinky.

mimusa4
11. aug 2009

ahojte dnes je to smutno, už mi aj zvlhlo očko..
napriek tomu posielam..
ttttttttttttttttttttt
tt 😵 😵 😵 😵tt
tttttt 😵tttttttt
tttttt 😵tttttttt
tttttt 😵tttttttt
tttttt 😵tttttttt
tttttt 😵tttttttt
tttttt 😵ttttttt
tttttttttttttttt
melisska čo ti na to povedať, je to ťažké, ani neviem ako povzbudiť ☹ 😢 ale strašne mooooc ti prajem aby si sa dočkala..fakt z celého srdca.
jespera ja som bola všade možne aj v dargove aj drobček aj domaja..

mimusa4
11. aug 2009

a neviem či budeš v meste alebo niekde inde

lillyanka.lillyankov
11. aug 2009

Ahojte bambuľočky, slniečka SPLNiečka,

ako sa máte?

Mimuska4 idem popapať tvoje vírusiky, ham ham ham 😉 😎

lillyanka.lillyankov
11. aug 2009

Som zabudla .. prajem vám pekný deň 🙂

deny3
11. aug 2009

jesperka asi v žiadnom obchodnom dome. Ale v Barci hneď pri hlavnej je veľká Maderna, zhruba oproti Katastru, ak vieš kde je, potom ďalej von z mesta je Tégel, tam sa ešte len chystáme, oproti Baumaxu na Moldavskej von z mesta na pravej strane pred križovatkou je Bábetkovo. Ceny sú zhruba rovnaké všade, a aj porovnateľné s niektorými na nete, napr. zimný fusak, zavinovačky. Ja som si v Maderne vybrala kočík, len sme ho ešte neobjednali, vraj dodacia lehota je do dvoch týždňov, tak času dosť. Je to trojkombinácia volá sa Camarelo za 345 €, čo sa mi zdá super cena. Ale nakúpila som nejaké oblečenie v Optime, v HM a CA, ale to bol ešte letný výpredaj. V iných butikoch som nenašla bábetkovské veci.

zajko nevykúpiš všetko, to som si myslela aj ja, keď uvidíš tie ceny 😨

deny3
11. aug 2009

ahoj Mimus, v Dargove som bola aj ja, veľmi zlatá predavačka tam bola, ale kúpila som tam len ortopedické nohavičky. A inak ako ? už sa to kráti ? postielku, kočík máš?

mimusa4
11. aug 2009

deny, joj veru kráti...postielku aj kočík mám, len sú ešte u kamarátky, povedala, že mi kočík mi dá až sa malý narodí, lebo je poverčivá a postielku asi v septembri..a mne to tu aspoň nezavadzia, aj tak ešte musí mm svoj posil. stroj zložiť aby bolo miesto na postielku, musel sa s tým zmieriť 😀

dafy
11. aug 2009

ahojte 🙂
jespera ja stale chodim do TESCA aj kamosky co maju babätka chod na detske oddelenie a tam mas znacku SHEROKEE krasne vecicky kazdy tyzden vypredaj nejakych veci a kvalita dobra fakt

mimusa4
11. aug 2009

no aj tesco, tak ako vraví dafy

dafy
11. aug 2009

Meliska prosim ta ako sa prejavuje ta crevna chripka??ja som sa v noci prebudila ze mi je strasne zle na zvracanie a taky pocit aj v hlave ako keby som predtym chlastala palenku fuj.dufam ze som nic nelapila

dafy
11. aug 2009

mimusa bola si tam nakupovat??nadherne veci tam maju niekedy aj za dobry peniaz nie??

zajacik...
11. aug 2009

Mimusa dik za virusiky 🙂
Mne sa tiez v teascu pacia CHEROKEE vecicky, kupovali sme sesterkinmu malemu taku supravicku s macikami, no nadherna bola. Tak som vtedy obzerala vsetko co tam bolo a ozaj prekrasne veci a celkom prijatelne ceny 🙂
Dafy kolky den si po ET? Dufam ze to mas tehu-priznaky 😉

dafy
11. aug 2009

zajacik dnes 5den ale myslim ze to niesu tehu priznaky namna to prislo v noci a trvalo to asi 3hod.tehotnym je zle rano 😀 😀 ja len dufam ze som nic nechytila

dafy
11. aug 2009

vcera mi prisli z Ameriky svokrovci tak dufam ze odtial nedoniesli zo sebou nič prasačie 😀 😀

lyndus
11. aug 2009

juj dafy nestras s prasacim, uz len to by nam tu chybovalo 😀
Jespi ja sa chystam do Tesca na Cherokee tie kremove macikovske veci su absolutne uzasne 😀 😀 😀

dafy
11. aug 2009

Lyndus su to prekrasne vecicky ale traba tam chodit casto lebo stale menia ceny takze sa neunahli.ja som tam kupovala tie macikovske komplet supravy pre sestru za polovicne ceny 😉

lyndus
11. aug 2009

dafy samozrejme ze budem chodit casto, nech mam prehlad 🙂 manzel uz teraz rusi nervy 🙂 akurat papame, dojedam ten madarsky gulas, stale nemam brusnice, tak aspon slivkovi kompot som si k tomu otvorila 😀

lenuliatko
11. aug 2009

Ahojte splniečka 🙂 Prajem všetkým krásny deň.
Melisska, nedá mi nezareagovať mojka ☹ Ak si dobre pamätám, dávnejšie si písala, že si viackrát prirodzene otehotnela, ale bolo to mimomaternicové, alebo potrat. Už vtedy som rozmýšľala, že ja by som skúšala prirodzene aj naďalej, viem, že to je riziko, ale podstúpila by som ho. Na nič ťa nenahváram, ja len, že ako by som konala ja. Kým je šanca, asi by som pre bábo riskovala aj život. A minule si písala, že veštica ti povedala, že bude bábo a prirodzene. Takže to tak nakoniec možno aj bude. Viem, že si na dne, viem, že už pomaly neveríš, že sa to podarí a asi ťa nič na svete neuteší, ale skús to. Teraz sa vyplač, ponadávaj na celý svet a nespravodlivosť a pomaličky zas dostaneš chuť bojovať. Ja po troch rokoch občas strácam nádej na vlastné deti (ja viem, som smiešna, ale občas na mňa sadnú chmúrne myšlienky), takže si nedovolím povedať, že viem, ako sa cítiš, keď sa snažíte 13 rokov. Inak, aj ja rozmýšľam vážne nad tou bylinkárkou Kopáčovou, zaujalo ma to. Na tvojom mieste by som skúsila, čo sa dá. Drž sa, budeš mať vlastné detičky, som si istá 🙂
Ahojte snažilky, tehuľky, mamuľky.

katy2
11. aug 2009

ahojte,
dnes sme sa boli ukazat v SPLNe 😵 sestricka bola absolutne suprova, tolko sa malej tesila, pogagotali spolu.... zastavili sme sa aj u Dr. Pogratulovala som mu k Danielovi, on nam k Hanke, myslim, ze ho to celkom potesilo....

lyndus
11. aug 2009

katy, k Danielovi? sa mu syn narodil?

lyndus
11. aug 2009

a sestricka je tam vzdy suprova 😀

katy2
11. aug 2009

lyndus, daniel uz ma 6 a pol mesiaca 😉 tu na MK sme to vedeli hned, ako sa narodil.... 😀

zajacik...
11. aug 2009

Katy skoda ze ste neboli v SPLNe vcera, mozno by sme sa tam stretli 🙂 A viem si predstavit sestricku ako sa Hanke tesila 😵
Lenuliatko ahoj, co sa neukazes castejsie, hmm? Asi nestihas, ale mna to vzdy tak potesi ked ta tu vidim 🙂
Ahojte vsetky ostatne SPLNiecka 🙂

lyndus
11. aug 2009

katy vazne? ja som vobec netusila, ze ma synatora 😀 tak to je super, urcite sa potesil gratulacii, ako kazdy tatino 😉

lenuliatko
11. aug 2009

Ahoj zajko, je, aké je to milé, keď sa mi niekto poteší 😉 Ako sa máš? Ja dosť behám, vybavujem firemné veci, ale aj keď neprispievam, tak si vás aspoň prečítam.

Katy, verím, že sa malej potešili 😵 Doktorov malý už má 6 mesiacov? Keď sme tam boli asi pred 2tt tak mu akurát niekto volal, niesli mu domov zásielku a prehováral dotyčného, nech balík vynesie hore do bytu, že manželka s dvoj-trojmesačným dieťaťom nebude chodiť dole. Milé, že ani nevie, koľko má jeho syn vlastne mesiacov 😀 Keď je stále v robote,, no snáď si ho počas dovolenky užije 🙂

lyndus
11. aug 2009

lenuliatko mozno chcel len dotycneho obmakcit, aby sa zena nemusela s malym trepat dole a potom zas hore s balikom 🙂

lenuliatko
11. aug 2009

Lyndus, možno 😀 Ale bola sranda ho pozorovať, ako nalieha. Naprv povedal, že dvojmesačné dieťa, potom porozmýšľal, že trojmesačné..., možno keby ešte trošku rozmýšľal, doparcoval by sa aj k tým šiestim 😀 Dúfam, že po dovolenke príde dobre naladený, a bude úspešné jedno IVF-ko za druhým, adeptiek je nás tu dosť. Ako ti je dobre, že toto už riešiť nemusíš... 😉

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre