Plnenie snov v splne 3

ixi
2. apr 2009

Takze dievcata sup do novej temicky robime nabor na tehulky 😀 😀 😀 😀 a mamicky ktore budu nanas plut tehu vyrusiky 😀 😀 😀

zajacik...
18. aug 2009

...zlate... 😀

zajacik...
18. aug 2009

Babulky chcela som sa uistit - na krv na HP netreba chodit nalacno, ze? Aspon tak sa mi zda ze nasa sestricka v SPLNe mi to tak vravela. Lebo teraz chodim k mojmu gyndosovi a tato sestricka sa ma minule pytala ze ci som nalacno, a ja ze na hormony nemusim 😀 Tak dufam ze som nic nepoplietla. A zajtra idem zas na krv, tak aby som neurobila nieco zle 😅

kukulik30
18. aug 2009

zajko nie netreba na lacno 🙂

zajacik...
18. aug 2009

Kukulik dik 😵

lyndus
18. aug 2009

zajko nebojaj, isto netreba hormony na lacno 🙂
Dafy ja ti ani neviem, zatial sa mi ani nezda 🙂 a ake veci ti poslala svokra? myslis oblecko pre teba? ja mam dost problem nieco tehu na mna kupit, vo vsetkom vyzeram jak od starsej sestry 😠 siju tie gate jak keby kazda tehulka mala n kil a moje pavucie nozicky v tom vyzeraju fakt smiesne... brusko ok, len tie nohy, hroza 😖

dafy
18. aug 2009

lyndus ale nie teraz ked som bola tehu s Emmkou 😉

lyndus
18. aug 2009

hej hej ja som to pochopila, ze vtedy...tak snad ich este vyuzijes pri dalsom tehu 😉

dafy
18. aug 2009

praveze by som povedala ze pre chude tehulky maju nadherne veci ale si aj zacvakas za ne poriadne.napr skus ist do Dargova rifle maju pekne aspon teda mali

dafy
18. aug 2009

lyndus asi nie 😒 a ani ich uz nemam širom šarom som ich popoziciavala a teraz ani neviem kde su a uz by ani neboli IN 😀

lyndus
18. aug 2009

mno popravde mi je srdecne jedno, ci to bude in, len nech sa do toho smestim 😀 mam dvoje gate, jedny menzestrove, tie maju priserne siroke gate a jedny na traky rifle, tie su v pohodke, len mi je nich este horuco... v zime ich snad vyuzijem 😀 a fakt je ze tehulkovske veci su priserne drahe, staci ze na tricko napisu ze tehotenske a stoji 2x tolko co normalne 😖

dafy
18. aug 2009

ved prave 🙂 ty s tym problem nebudes mat ani nemusis tricka kupovat v tehotenskom obchode akurat gate 😀

lyndus
18. aug 2009

mno neviem, uz nevojdem do ziadneho tricka skoro, narastli mi riadne didi a aj brusko uz rastie 😀 inac som sa ta chcela opytat, a stale na to zabudnem... aj ty si bola protestovat s tym salenym Mojsejom proti vystavbe v Lorinciku, co chodia auta cez Peres? 😀

dafy
18. aug 2009

lyndus protestovat 😀 ved ja ani o nicom neviem ze daco take sa tu dialo 😀 😀

lyndus
18. aug 2009

ja si ta len trochen doberam 🙂 dnes som presadzala tu salviu, som zvedava, ci nejaka prezije, slabucka je daka 😕 na jar to poriedim asik inac, ak by neprezila...

dafy
18. aug 2009

no nato ze si ma len doberas vies velmi dobre co sa tu deje ,,vystavba Atd........

ixi
autor
18. aug 2009

ahojte splniecka ako sa mi tu mate? moja laska oliverko uz odisiel domko tak uz sa vam mozem venovat 😀 😀 😀

dafy
18. aug 2009

ahoj ixi tak co uz si sa ozvala tej Pani Kopacovej ?urcite ti pomoze 😉

melisska
18. aug 2009

ahojte babulky, moje, nemozm ku vam chodit kym sa nezmierim s mojim osudom, lebo ked som tu placem ako dast 😔 mam vas velmi rada aj mi chybate, ale ta bolest v hrudi ked som na tychto strankach

ixi
autor
18. aug 2009

meliska akej pani kopacovej?melissecka stale na teba myslim 😔

ixi
autor
18. aug 2009

nie meliska ale dafy ku akej pani kopacovej 😀

dafy
18. aug 2009

ixi je tu aj taka tema Bylinkarka Kopacova uz som ti to pisala pomaha zenam otehotniet.davali ju na Jojke ty nevies?si vravela ze mas tie problemy špinenie a tak.ja na tvojom mieste nevaham a volam jej 😉

dafy
18. aug 2009

Meliska moja zlata viem si predstavit ako sa trapis 😔

skus ist este na to dalsie KET ved nic tym nestratis mozno to teraz vyjde

september oktober mozno vam to teraz vyjde vsetkym co sa chystate 😉

ja uz som zacala rozmyslat aj nad adopciou dietatka ale tiez to nie je jednoduche a mozno by som to ani nedokazala no uvidime 🙂

mimusa4
19. aug 2009

ahojte.
melisska musím 😢 😢 ..odreaguj sa ako sa len dá a potom, až sa budeš cítiť prídeš nás pozrieť..

raňajky tie čo chcú.. ☹ ..som smutná kvôli melisske..
ttttttttttttttttttttttttttttttttttt
tt 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 tt
ttttttttttttt 😵 😵 tttttttttttt
ttttttttttttt 😵 😵 tttttttttt
ttttttttttttt 😵 😵 ttttttt
ttttttttttttt 😵 😵 tttttt
ttttttttttttt 😵 😵 ttttt
ttttttttttttt 😵 😵 ttttt
ttttttttttttt 😵 😵 tttttt
ttttttttttttt 😵 😵 tttttt
ttttttttttttt 😵 😵 tttttt
tttttttttttttttttttttttttttttt

zajacik...
19. aug 2009

Melisska mojko zelam ti aby si sa prestala trapit a aby si sa co najskor vyrovnala so vsetkym co ti zivot priniesol.... a potom ked budes v dusevnej pohode, stastna a nie uplakana, tak nech sa stane Bozi zazrak a nech ti prinesie cim skor to vytuzene babatko. Mozno naozaj nema vyznam tolko skusat umele, ja neviem... ale vies co ti predpovedala vestica? Ze sa to podari buduci rok prirodzene, a ten rok rychlo ubehne, uvidis, teraz sa venuj niecomu inemu a nemysli na babatko, ajked asi sa to lahko pise, ale tazsie preziva... Verim ze jedneho dna budes neskonale stastna a budes v naruci drzat svoj vysnivany uzlicek stastia, svoje milovane babatko a potom razom zabudnes na vsetky tie trapenia, ktorymi si musela prejst. Mam ta velmi rada a budes mi tu chybat, ale ja verim ze sa coskoro znovu ukazes 😉 Cmuk 😵

zajacik...
19. aug 2009

Pozdravujem aj ostatne SPLNiecka, prajem pekny dnik a trosku si uchmatnem z Mimuskinych virusikov 😎

lyndus
19. aug 2009

Krasny dnik babulky...
Dafynka, ja som to len nahodou uvidela vtelke, ja spravy moc nepozeram, ale Mojsej ma pobavil tak jak vzdy(ak nieje trapny, je celkom zabavny 😀 ), tak som si na teba spomenula, ze ty byvas na Peresi 😉
Melisska moja zlata, je mi strasne luto, ze sa tolko trapis a nie a nie sa k babatku dopracovat 😢 ale tak ako pisala zajacik, vestica to isti, vravela buduci rok a prirodzene, tak budem na teba velmo silno mysliet, aby mala 100% pravdu 😉
Prave som sa vratila z poradne, pribrala som 2,5 kg, tak sa tesim, konecne sa to rozbehlo 😀 mam nizky tlak, 100/60, celkom dost pijem tekutin, tak uz neviem, co ine by som este mohla robit... neviete mi poradit? Buduci tyzden mame ultrazvuk a o 3 tyzdne glukozovy test, uz sa tesim 😖
a obediiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiik 😀 😀 😀
😀 😀 😀 TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT 😀 😀 😀
😀 😀 😀 TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT 😀 😀 😀
😀 😀 😀 TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT 😀 😀 😀

mimusa4
19. aug 2009

lyndus ja mám stále taký tlak a je mi fajn..a ten cukor sa dá vypiť, už nie je taký ako kedysi, nie je to fajnotka, ale lepšie no..a ak chceš vyšší tlak tak si daj častejšie prechádzky a veeeeeeeľa vodyyyyyyyyyyyyyyyyy 😀

lyndus
19. aug 2009

mno prechadzky mam kazdy den a vela vody pijem, tak neviem, co s tym... sak aj mne je fajn a bezne mam nizsi tlak, ja len ze sestricka sa divne tvarila 😀 ale som rada, ze je male oki a buduci tyzden ho uvidime, jupiiiiiiiiiiiiii 😀 😀 😀

lyndus
19. aug 2009

a co dnes varite?

mimusa4
19. aug 2009

hmmmm mne akurát prihorela ryža 😲 😀 😀 😠 a to sa mi ešte nestalo, doposiaľ len mm 😝

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre