Plnenie snov v splne 3

ixi
2. apr 2009

Takze dievcata sup do novej temicky robime nabor na tehulky 😀 😀 😀 😀 a mamicky ktore budu nanas plut tehu vyrusiky 😀 😀 😀

kukulik30
20. aug 2009

dafy , kedy dnes? 😕 ako uz vies vysledok? 😕

dafy
20. aug 2009

ano u svojej gynek.kedze v Splne maju dovolenku

zajacik...
20. aug 2009

Dafy ☹ ☹ ☹

lyndus
20. aug 2009

Dafynka to vazne? ☹ juuuuuuuuuuuuuuuuuuj mojko 😢 😢 😢
ixinka este nevieme, co to bude, buduci tyzden ideme ku Dankovcikovi, tak snad 🙂 ak sa betar nezataji a neotrci nam zadok hehe

ixi
autor
20. aug 2009

dafynka to mi je luto ☹

kukulik30
20. aug 2009

aha... 😔 😔 😔 ☹ nedari sa nam nejako 😖

katy2
20. aug 2009

dafy, je mi to luto 😔 prajem vela sily

lyndus
20. aug 2009

mno uz by ta smola mohla prejst... skoda ze sem nechodia secky babulky zo SPLNu, aspon by sme mali prehlad, ci sa vseobecne nedari, alebo len pisatelkam 😔 ☹

katy2
20. aug 2009

ixi, ano, chodime s hankou plavat.... je velmi sikovna, rehabilitacna je z nej unesena.... je to super.... trochu plavame aj doma...

lyndus
20. aug 2009

jeeeeeeeeeeeeeeeej katy to je super a kam chodite?

katy2
20. aug 2009

lyndus, do novej nemocnice... mame to v ramci rehabilitacie, cvicime vojtovku 4x denne, a 2x do tyzdny chodime plavat.... je to fajn, lebo ma sama pre seba obrovsku vanu..... voda je cista, len pre nas.... mala sa tam citi ako ryba vo vode... uz sa aj potapala.... a na vodicke lezi ako nic.... 😉

lyndus
20. aug 2009

sikovnica 😉 a preco vam kazali cvicit vojtovku? myslela som, ze to musia iba predcasne narodene babatka 😕

ixi
autor
20. aug 2009

........................... 😀 😀 😀 😀 ....................................................
....................... 😀 😀................................................
....................... 😀 😎 😎 😀 ..............................................
....................... 😀 😉 😉 😀 ..............................................
........................😀 😉 😉 😀 ..............................................
............................ 😀 😀 😀 😀 ..................................................

ixi
autor
20. aug 2009

tak to sa mi cele posunulo 😀 😀 😀

ixi
autor
20. aug 2009

........................... 😀 😀 😀 😀 ....................................................
....................... 😀 ...................😀................................................
....................... 😀 .... 😎... 😎...😀 ..............................................
....................... 😀 ....😉 .... 😉...😀 ..............................................
........................😀........😉 😉.... 😀 ..............................................
............................ 😀 😀 😀 😀 ..................................................

ixi
autor
20. aug 2009

ajtak mi to nejde 😀 😀 😀 😀

mima263
20. aug 2009

ahojte žienky 🙂
je mi smutno z toho, keď čítam, že aj dafy .... 😖
Ale blíži sa september a znovu sa to rozbehne. Verím, že to bude úspešnejšie
2 ms po ET mi vychádza na začiatok septembra - takže stále mám dilemu, či to skúsiť už teraz alebo počkať ešte cyklus. Raz chcem, raz nie, dôvody sa menia .... 😎 - možno to aj vy poznáte.

ixi
autor
20. aug 2009

mima ahoj veru pozname ja mam tiez dilemu ci ist v septembri ci az o mesiac neviem

katy2
21. aug 2009

Dobre ranko 😵
My zasa ideme cvicit....
vsetky vas pozdravujem 🙂

kukulik30
21. aug 2009

krasne ranko 🙂
Katy hanulke prijemne cvicenie 😉

lenuliatko
21. aug 2009

Ahojte babulky, zas po čase nakukujem, boli sme na vílete. Užívam si ešte leto, kým sa dá. Trošku som vás spätne prečítala.
Dafy, je mi to ľúto moja, drž sa.
Zajačik, s tebou v tej poisťovni pekne cvičia, mňa by to teda riadne vytočilo 😠 Inak, ja som nejak tak počítala s tým, že lieky na IVF budú postupne lacnejšie a verím, že postupne sa zvýši aj veková hranica, aj množstvo hradených pokusov. Len dokelu, škoda, že lieky nezlacnejú už od 1.9! Už mám schválenú žiadosť a urobilo to so mnou divy. Začala som sa na to veľmi tešiť, ako sa to blíži. Už by som si asi nevedela odoprieť ďalší mesiac 😅 .
Zajačik, tebe to ako vychádza so stimulkou, september, či október?

Poraďte mi skúsené stimulantky. Doki začína ordinovať 7.9, mne vychádza 10.9 pichnutie decapeptylu. To budem 18.DC. Môžem si to naplánovať tak, že prídem rovno 10.9, doki predpíše lieky, ja ich vedľa vyberiem, vrátim sa, nech mi sestrička pichne dekáč a mám to vybavené? Ja tam dochádzam z Michaloviec a rada by som si ušetrila jednu cestu. A ešte, doki predpisuje všetky lieky naraz? Teda aj utrogestan, estrimax, čo čo všetko sa to berie? Na žiadosti na IVF som mala napísane lieky Puregon600, k tomu sa myslím dáva pero, nie? Oni ho požičajú zadarmo, alebo sa niečo platí? A čo ihly k nemu, tie sa asi dokupujú? To sú také technické otázky, rada som vpred pripravená 😀 Inak, teraz by som asi uprodnostnila injekcie ako pero, s nimi to už viem. Si pamätám, ako Kukulik niečo s prvou injekciou zbabrala. Už vidím, ako pri tom budem maturovať 😅

deny3
21. aug 2009

ahojte, dnes ešte nebolo papaníčko :

tttttttttttttttt 😀 😀 😀 ttttttttttttttttt 😀 😀 😀 ttttttttttttttttttt 😀 😀 😀 tttttttttttttttttt
tttttttttttttttt 😀 😀 😀 ttttttttttttttttt 😀 😀 😀 ttttttttttttttttttt 😀 😀 😀 tttttttttttttttttt
tttttttttttttttt 😀 😀 😀 ttttttttttttttttt 😀 😀 😀 ttttttttttttttttttt 😀 😀 😀 tttttttttttttttttt
tttttttttttttttt 😀 😀 😀 ttttttttttttttttt 😀 😀 😀 ttttttttttttttttttt 😀 😀 😀 tttttttttttttttttt
tttttttttttttttt 😀 😀 😀 ttttttttttttttttt 😀 😀 😀 ttttttttttttttttttt 😀 😀 😀 tttttttttttttttttt
tttttttttttttttt 😀 😀 😀 ttttttttttttttttt 😀 😀 😀 ttttttttttttttttttt 😀 😀 😀 tttttttttttttttttt
tttttttttttttttt 😀 😀 😀 ttttttttttttttttt 😀 😀 😀 ttttttttttttttttttt 😀 😀 😀 tttttttttttttttttt
tttttttttttttttt 😀 😀 😀 ttttttttttttttttt 😀 😀 😀 ttttttttttttttttttt 😀 😀 😀 tttttttttttttttttt
tttttttttttttttt 😀 😀 😀 ttttttttttttttttt 😀 😀 😀 ttttttttttttttttttt 😀 😀 😀 tttttttttttttttttt
tttttttttttttttt 😀 😀 😀 ttttttttttttttttt 😀 😀 😀 ttttttttttttttttttt 😀 😀 😀 tttttttttttttttttt

lenuliatko je pokiaľ si pamätám prišla som ráno na pol ôsmu na 18 DC, bez objednania, len som to povedala sestričke pri príchode, šla som k Hredzákovi, vypísal recepty, išla som vedľa do lekárne vybrať, naspäť, sestrička mi pichla a zároveň ukázala, ako sa používa pero. Pero ti ostáva, mám ho tiež, na pamiatku. Pichanie s perom je super, ihla je tenučká a maličká, ani modrinky som nemala, v pohode sama. Pero mi dal Hredzák, náhradné ihly do pera v lekárni, budeš ich mať dosť,mne asi polovica ostala. Pichanie nie je komplikované, len čo mne nesedelo bolo, že dávka v ampulke bola 600, ja som si mala pichať teraz neviem asi 225 a vyšli mi tri dávky z jednej ampulky. Ale asi je tam toho viac.
A kde ste všetky?

lenuliatko
21. aug 2009

Deny, ďakujem za vyčerpávajúcu odpoveď 😉 Tak nejak som si to predstavovala. Veru, dnes je tu pusto. A ďakujem aj za raňajky 😀 Už sa na mňa musí niečo nalepiť...

lyndus
21. aug 2009

ahojte babulky, dnes nikde nikoho 😀 😀 😀 obediiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiik 🙂
😀 😀 😀 TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT 😀 😀 😀
😀 😀 😀 TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT 😀 😀 😀
😀 😀 😀 TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT 😀 😀 😀

zajacik...
21. aug 2009

Babulky tak ziadost je uz poslana, sice bez HP, ale ten si este pre istotu bud. tyzden dokoncim a keby bolo treba, tak ho dodatocne poslem do poistovne...
Lenuliatko ako pisala Deny, prides rovno 18-22.DC, doki urobi UZV, predpise recept, pojdes do lekarne vedla (zober si so sebou aj peniazky) a vratis sa na pichnutie decapeptylu k sestricke. No a potom po MS zavolas do centra, resp. prides na UZV 1-3. DC a asi aj na krv, uz si nepamatam, a potom ti povedia odkedy zacnes stimulovat. Ja mam tiez Puregon600 a vyjdu z neho 3 davky po 225IU, hoci matematicky to nesedi 😀 S perom je to velmi jednoduche, nemas co pokazit. Pero ti pozicaju ale neostava na pamiatku (Deny je asi vynimka 😀 ), potom ho musis vratit do SPLNu. Ihly kupovat v lekarni nemusis, lebo su priamo v baleni Puregonu a je ich tam dostatok. Mne to vychadza cca o tyzden neskor ako tebe, takze pocitam ze ked by som sla na decapeptyl asi 18.9., mrcha moze prist okolo 29.9., takze stimulovat zacnem az v oktobri, za lacnejsie lieky. Inak tebe staci podla mna vybrat v lekarni najprv ten decapeptyl (ten je zadarmo), a ostatne lieky mozes aj neskor (ved co ked ti povedia ze stimulovat zacnes napr. 2.10., tak potom by si si ich uz kupila za lacnejsiu cenu) 😉
Ahojte ostatne SPLNiecka 😵

zajacik...
21. aug 2009

...chrumky, chrumky... mnamky, mnamky... 😀 😀 😀

mimusa4
21. aug 2009

ahojte..tak nejaký ten dezert ešte zvládnete neeee???? 😉

ttttttttttttttttttttttttttttt
tt 😵 😵 😵 😵 😵 😵 tt
ttttttttttt 😵 ttttttttttttt
ttttttttttt 😵 ttttttttt
ttttttttttt 😵 tttttt
ttttttttttt 😵 ttt
ttttttttttt 😵 ttt
ttttttttttt 😵 ttt
ttttttttttt 😵 ttt
ttttttttttt 😵 ttt
tttttttttttttttttt

a nemám čo dodať dievky už napísali 🙂 aj ja som vrátila pero, ale keby som sa neozvala, možno by mi ostalo, ale ta načo... 😝

zajacik...
21. aug 2009

Mimusa ta pero by si mala na druhe babo, ne? 😀 😀 😀
No a dezertik si faaajnyyyy urobila 😵

mimusa4
21. aug 2009

zajko ja sa spolieham že sa podarí aj samo 😀 , mrazák sa nenaplnil tak neviem..uvidíme..

zajacik...
21. aug 2009

Lenuliatko ako dlho ti schvalovali ziadost? A ktora si ty poistovna? (uz som sa ta to mozno pytala, ale clovek je tvor zabudlivy 😅 a ja som v skutocnosti clovek, nie zajacik 😀 😀 😀 )

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre