Plnenie snov v splne 3

ixi
2. apr 2009

Takze dievcata sup do novej temicky robime nabor na tehulky 😀 😀 😀 😀 a mamicky ktore budu nanas plut tehu vyrusiky 😀 😀 😀

cavik
25. aug 2009

Kukulik...s vami sa stretnem kedykoľvek, prisámpačku 😉 😵 😵 😵 😵 😵 , žeby som len tak zašla do SPLN-u ? 😉 🙂 🙂

piskota80
25. aug 2009

Ahojte,
tak ja sa opäť hlásim.
Cavik, neboj, nikomu ani slovo a ak môžem odporučiť, ak môžeš ešte zostať doma, tak to radšej zostaň, aby na teba stres nemal negatívny vplyv.
Ja som momentálne vypísaná, od minulého týždňa teplotujem, včera som mala 38,1 a už som to v robote nezvládala, potila sa ako tchorík 🙂 a mám pocit, že ruky mi vážia minimálne 100 kíl. Je to vraj nejaký vírus, mám zapálené hrdlo a aj močové cesty, jednoducho nejaký zápal v tele.
Inak moja sesterka, ktorá mala PCO, zistili jej, že má ureoplazmu a po vybratí liekov hneď nasledujúci mesiac otehotnela - teraz je v piatom týždni 🙂. Aj ja asi ket odložim, dám si urobiť aj tieto vyšetrenia, lebo sa vraj normálne mi histológii nerobia, a uvidíme.
Inak cavik, chodíš k MUDr. Muránskej ? Je dobrá?
zdravím všetky tehuľky, čakateľky a maminky 🙂

mimusa4
25. aug 2009

lyndus myslela som to tak že to bolo dobré, len ak by som natrela veci a nechala niekde ten chlieb, starého by porazilo skôr ako by bol malý na svete 😀
a idem už variť bo ja dietu nebudem držať

zajacik...
25. aug 2009

Piskotka skore uzdravenie 🙂

petronelka77
25. aug 2009

Lynduuuuus, uz len 2 dni 😉 .
Dufajme, ze vo stvrtok bude vsetko ok....ty si das spravit len fotky alebo sa da aj cd-cko alebo to az neskor?
Vcera som bola na poradni, vsetko v poriadku, aj vysledky z krvi, tak som rada.
Uz som zvedava na drobceka, mozno sa konecne ukaze, kto sa v brusku hra na schovku 😉 ...dnes kopka cely den 😉 .
Piskotka, skore uzdravenie a hlavne vela tekutin.

cavik
25. aug 2009

Piškótka....áno, chodím k Muránskej, mne sa zdá byť dobrá....viem, že si zakladá na tom, že je "súkromná" a preto sa snaží klientkám=pacientkám pomôcť všemožne......na nejakej tunajšej téme som čítala,ako jej niekto vyčítal, že len hľadá diagnózy....ale podľa mňa je to pri gynekológii len jej veľké +.....keby nehľadala príčiny mojich neúspešných KET neurobí mi ani HP ani sono prsníkov ani cytológiu, ani ureaplazmu, chlamýdie a mykoplazmu a ani ma nepošle na hematológiu.......všetko navrhla ona, ja som tam prišla len kvôli HP, že plánujem ísť do ďalšieho IVF 😉 .....má objednávkový systém, 2 dni pracuje do 18.00, má dobrý UTZ.....čo viac si môžem priať ? 😀 😀 😀

idem Ti písnuť IP o tej mojej práci 😉

piskota80
25. aug 2009

A viete mi poradiť, ako rýchlo sa dá zmeniť gynekológ a či teraz nebudem môcť byť vyšetrená u nového lekára?
Lebo tá moja si robí teraz druhú atestáciu a zastupuje ju taká stará lekárka, ktorá vraj rodila deti našej sestričke v splne - a tiež na ňu nemá dobré spomienky 😠 😠

piskota80
25. aug 2009

čakám na donášku pizze a tvoje IP 😀 😀

kukulik30
25. aug 2009

piskotka, cauko , rada ta tu opat vidim... 😵 ..tak sa pekne preliec, nech si pred Ketikom fit 😉

piskota80
25. aug 2009

ďakujem kukulik, ale ja ket asi odložím, urobím si tie prehliadky u gyndoša - hlavne na tú ureoplazmu, lebo môže byť dôvodom nepolodnosti ale zároveň aj potratu, čo som sa dozvedela od jednej lekárky 😠 😲 Snažím sa ale teraz vymeniť lekára, urobiť si všetky testy a potom uvidíme čo a ako. Aj teraz mám zápal, takže niečo zlé v tele mám a musím to zo seba dostať.
A ty? Kedy ideš na ket? September to istí? či ideš na ET? Už neviem 😅 😅 😅

zajacik...
25. aug 2009

Piskotka vysetrenie na ureaplazmy mas vybavene za par dni 🙂

kukulik30
25. aug 2009

tak moja, len si porob vsetko, co treba 😉
ja v septembri, nejako nam to nevyslo hned v druhom cykle, tak musim cakat kvoli ich dovci 😒 ....ale neva, aj september je pekny mesiac na zahryzkavanie 😀

katy2
25. aug 2009

Ahojte,
ale sa vas tu dnes zislo 🙂
piskotka, ahoj.... prajem skore uzdravenie... to je dobre, ze chces pbehat vsetky vysetrenia... len aby ti ich aj chceli spravit.... drzim palce....
cavik, vitaj oddychnuta.... 🙂
my sme dnes zasa boli plavat s malou.... dala som fotky do albumu 😉

cavik
25. aug 2009

piškótka, zájdi k Muránskej, alebo teda ku tej, ku ktorej si sa rozhodla ísť, dá Ti lístok na preloženie karty a pôjdeš ku svojej dr.....mne moja dala kartu na počkanie....ja som vchodila ku dr. Trebuňovej do Železničnej, bola dobrá, ale tiež si robí atestáciu, a je tam niekto iný, tak som to vybavila za 10 minút.....a teraz je sestrička od dr. Trebuňovej sestričkou u Muránskej 🙂 🙂

kukulik30
25. aug 2009

piskota bude to 1. KET 🙂

cavik
25. aug 2009

katy....ahoj.....včera som Ťa skoro zrazila, keď si bola kočíkovať 🙂 🙂 ....nie, nie, ja som spomalila....tuším teda, že si to bola Ty, pretože si mala zopnuté vlasy, tak som si nie istá 😒 a mala si červené triko

katy2
25. aug 2009

cavik, to som bola ja 😉 vidis, a ja som ta nevidela.... 😖

cavik
25. aug 2009

ja som bola za volantom....aj som myslela, že zastanem, ale už som bola na tej zákrute smerom na veľkú cestu....Ty si išla smer LIDL

piskota80
25. aug 2009

Cavik, veď aj ja som k nech chodila - teraz je tam mudr. Dobayová, a tá nevie ani používať ultrazvuk 😠 😠 😠 Fakt ti dali kartu na počkanie? 😲

piskota80
25. aug 2009

kedy si to vybavovala?

cavik
25. aug 2009

minulý rok v auguste...dali do ruky a šup naspäť k Muránskej a bolo vybavené 😉

cavik
25. aug 2009

piškótka - zabudla som dať do IP, že výsledok bude do piatku 🙂 😉

lyndus
25. aug 2009

inak ja ked som menila doktora, len som zavolala svojej dokine, ze prechadzam k inemu dokimu, aby ma vyradila z evidencie a bolo 🙂 karta ostala u nej, ale aj tak by mi dala len 2 riadkovy vypis, takze pohodka 🙂

piskota80
25. aug 2009

Cavik, vedela by si mi cez IP poslať telefón na mudr. Muránsku, lebo na nete som našla len ordinačné hodiny.

piskota80
25. aug 2009

kde ste sa stratili? 😨 😨 😨

kukulik30
25. aug 2009

tu 😀

piskota80
25. aug 2009

takže kedy to ideš na ten KEt?

cavik
25. aug 2009

ja som zaspala, vstávala som kvôli hematológii skoro a nejako som to nezvládla 🙂 ....ďalšie mínus pre prácu 🙂 ....pošlem Ti to číslo

cavik
25. aug 2009

máš ho

idem si urobiť kávu

kukulik30
25. aug 2009

no asi koncom septembra mi to vyjde 😉

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre