Plnenie snov v splne 3

ixi
2. apr 2009

Takze dievcata sup do novej temicky robime nabor na tehulky 😀 😀 😀 😀 a mamicky ktore budu nanas plut tehu vyrusiky 😀 😀 😀

lyndus
20. sep 2009

lilly, mne pichala sestricka u mojej obvodacky, neplatila som nic, iba cez vikend som platila za pichanie na pohotovosti... to pri prvomk IUI... a potom mi uz platil mangel 😀 moj zlaty, on predtym nemohol ani v telke vidiet, ako sa zapichava ihla do koze a potom pichal jednu vcelicku za druhou 🙂 sak aj on stel babatko, tak musel nieco obetovat 🙂

lyndus
20. sep 2009

marcelka, to vazne, moja, to mi je velmi luto 😖

marcelka82
20. sep 2009

ja už som si zvykla. Len sa teraz najviac bojím, či vďaka tomu všetkému dokážem byť dobrou maminou. To ma teraz asi ťaží najviac.

lenuliatko
20. sep 2009

Ahojte, ďakujem za odpovede. Vlastne som len 10. deň po dekáči, neviem ako som rátala 😅 Ale aj tak zatiaľ nič nenasvedčuje, že by už mala dôjsť. Skôr asi neskôr ako Jespere. A baby, prišla vám mrška normálne, s takými pocitmi ako inokedy alebo to bolo iné? Klesne BT a tak podobne?
Inak aj ja si dávam teraz magne B6, nejak sa nakopilo stresov a trebalo by sa dať psychicky do poriadku.
Lilly, poraď sa so setričkou, kde chodiť pichať, ale v pohode by si to zvládla. Nik nemá rád injekcie. Skús si ísť dať prvú niekde pichnúť, ale nie že ti pichne niekto iný ale nech stojí nad tebou a presne ti ukáže, ako namiešať a ako pichnúť. Zvládneš to. najhoršie je pichnúť prvú injekciu, nevieš, čo čakať a potom to už ide krásne, že baby?
marcelka, tak fajn, že sa máš dobre, neboj sa svokry, prinajhoršom ju ignoruj, je to tvoje dieťa. A čo manželík, už si zvykol na myšlienku, že bude konečne otcom?

lenuliatko
20. sep 2009

Jój moja, dlho som písala, takže odpoveď si už dala 😒 Hm, je to smutné. Toľko ste sa snažili, a keď je pomaly manželstvo v krachu, tak sa to neplánovane podarí. Fakt, božie cesty sú nevyspytateľné. Ale Marcelka, tak to malo byť, nejaký význam to isto má, nenechaj sa ním znechucovať, ži pre to malé a potom sa uvidí. Možno ťa niekde inde čaká niečo lepšie, alebo sa manžel napraví. Len nebuď smutná.

marcelka82
20. sep 2009

Leni, manžel mi včera povedal, že nech ho beriem ako otca dieťaťa. Ale nechápe, že k otcovsvtu patrí všetko a nie ním byť iba na papieri. Povedala som mu, že ako otec dá obývačku dohromady (vymaľovať, nalepiť stropný polystirén atď.) Tak mi povedal, že to s tým nemá nič. Nie veď načo? Veď ako vždy ja popresúvam skrine, všetko poprenášam, postavím sa na rebrík a dám dohromady a on sa bude iba prizerať aby som náhodou nespadla. Nie je normálny.

marcelka82
20. sep 2009

Moja, niečo lepšie ma možno čaká. Ale nie s ním. Nepodarilo sa mi ho zmeniť za 8 rokov a teraz ho už nezmením.

kukulik30
20. sep 2009

marcelka 😔 😔 😔 mrzi ma , ze prave teraz , ked uz to prislo, mate take problemy ☹ boze, to hrozne, ked clovek nema oporu vo vztahu...to je na figu, nie je tam ani nadej na zlepsenie? 😕

marcelka82
20. sep 2009

Som mu povedala, že to dieťa je iba moje. Je to jeho problém. Jeho chyba. On sa na začiatku postavil tak ako sa postavil. Takže už vieš, prečo som sa nedokázala tešiť a dokonca teším sa, ale nie tak ako keby prišlo vtedy.

kukulik30
20. sep 2009

tak nech to lepsie pride coskoro, aby si bola stastna a spokojna, ved taku maminu to este nenarodene babo potrebuje najviac...

marcelka82
20. sep 2009

Zlepšenie už nečakám. Toto bude už iba umelé manželstvo. Myslím, že to takto môžem nazvať. Počkám nejaký čas a keď už budem môcť nastúpiť do práce tak sa odsťahujem. Mám kamarátov, ktorí mi radi pomôžu. Majú ma radšej než môj manžel a záleží im na mne. Kamarát z Anglicka mi volal o polnoci keď som kvôli tomu bola na dne, len aby ma udržal pri zemi. A môj manžel to ešte viac pokašľal. Stále tvrdí, že ma miluje, ale ja to od neho necítim iba počujem. Jedno je ale isté. Ja ho už nemilujem. A aj som mu to povedala.

mima263
20. sep 2009

marcelka 😔

marcelka82
20. sep 2009

No čo. Ružové okuliare sa rozbili na malé kúsky. Už ich asi nezlepím. 😅

kukulik30
20. sep 2009

Marcelka, urcite sa rozhodnes spravne 🤐 zmysel zivota rastie v tvojom lone 😵 a je skvele, ze mas takych pristelov akych mas 😉 zvladnes to....

kukulik30
20. sep 2009

priatelov...oprava 🙂

marcelka82
20. sep 2009

No zvládnem. Vďaka ním. Len nech ani jedného nestratím. Dopĺňajú sa navzájom a dohromady je z nich ............

kukulik30
20. sep 2009

🙂 marcelka drzim palce velmi 😵

marcelka82
20. sep 2009

Keď som povedala, že budem chodiť do práce kým sa dá, tak mi kamarát vynadal, že ja so svojou povahou sa v práci rozčuľovať určite nebudem. Samozrejme myslel tým že budem, že mi to bude škodiť. Až som o 2 dni prišla do práce unavená (oči pomlčky s kruhami) a naštvaná neskutočne. Vtedy som sa ho spýtala, stále si myslíš, že doma budem kľudnejšia? Tak nadával na manžela. Už mi išiel vybavovať podnájom. Len si ho teraz nemôžem dovoliť a nechcem byť na nikoho odkázaná.

kukulik30
20. sep 2009

jaaaaaaaj, mas to tazke..a k vasim nemozes?

marcelka82
20. sep 2009

K naším som chcela, ale asi by som to nevydržala. Otec mi zavaril v práci a ja mám dosť výbušnú povahu. Asi by som mu to vykričala.

marcelka82
20. sep 2009

Ale beriem to zase tak, že je to vo viac vo mne, lebo som manžela prestala milovať.Len sa bojím, aby som ho neznenávidela. Až potom to bude ťažké.

kukulik30
20. sep 2009

aaa..tak potom vela moznosti nemas 😖 asi iba ostat a potom sa nejako zariadit....v ramci moznosti...juj zapeklita situacia 😔

lillyanka.lillyankov
20. sep 2009

jáj ste zlatunke idem kupiť alchemilku aj ten Magne B6 😉 počas IUI resp. počas čakania na výsledok sa nemá? a počas MS?

marcelka82
20. sep 2009

nebojte sa. Ja to zvládnem. Ak nie ja tak kto iný? To si hovorím stále a vďaka tomu bojujem. Ináč Marcela znamená malá bojovníčka. Takže to mám aj v mene. 😀 😀 😀

marcelka82
20. sep 2009

A teraz keď pôjdem k dokimu, tak vám donesiem obrázok drobčeka. Aby ste ho videli aj vy. Zatiaľ som ho videla iba ja.

kukulik30
20. sep 2009

🙂 urcite,o tom nepochybujem 🙂 a tesime sa na obrazok 😵

kukulik30
20. sep 2009

lilly, pocas MS uz mozes, ale po zakroku uz nie 😉

mima263
20. sep 2009

lily alchemilku asi nie ale magne B6 môžu v obmedzenom množstve aj tehotné. Veď uvidíš, čo bude v príbalovom letáku

marcelka82
20. sep 2009

Ďakujem.

lillyanka.lillyankov
20. sep 2009

marcelka 😔 je mi to ľúto a som smutná z toho, že je tvoj manžel taký, nebudem súdiť, nebudem poučovať. len ti držm strašne silno palce a by ťa dieťatko držalo pri živote, pretože pre neho tu žiješ, si tu pre ňho a ono pre teba. boh ti pomáhaj na tvojej ceste za šťastím nech je dieťatko tvojím sťastím tvojím hnacím motorm. nech je zdravunké ty to zvládneš aj kedď viem, že je to ťažké.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre