Plnenie snov v splne 3

ixi
2. apr 2009

Takze dievcata sup do novej temicky robime nabor na tehulky 😀 😀 😀 😀 a mamicky ktore budu nanas plut tehu vyrusiky 😀 😀 😀

ixi
autor
29. sep 2009

mirus hej? to je super a videla si ma tam?
kukulik hej pridem 😀 😀 😀

mirus25
29. sep 2009

Ahoj kukulik. Ano, je veľa čakateliek. Tak verím že budeme všetky spokojné. 😉

ixi
autor
29. sep 2009

takze aj v utorok sa uvidime ja som stala tam pri wc isto si ma videla

mirus25
29. sep 2009

Ixi videla. Stála si pri WC-ku. A potom sa k tebe pridala aj Lenulka. Nejak som tušila že si to ty. Vieš okulárky, červené vlasy. Len s tou dlžkou som si nebola istá. Aj som veľmi uvažovala či sa neskúsiť opýtať či to nie si ty.

ixi
autor
29. sep 2009

mirus normalne si mi zdvihla naladicku 😵 😵 😵

ixi
autor
29. sep 2009

ta ty si truba co si sa neozvala a ty si bola ktora mojko?

mirus25
29. sep 2009

Aj ja sa teším. 😀 😀 😀 Vždy som si priala stretnúť sa s niektorou z vás. Len nejako nemám pamäť na tváre, ale ixi mi padla do oka. Vždý si tam obzerám ženy, či niektorú nespoznám.

ixi
autor
29. sep 2009

keby si mala taku fotku na ktorej by som ta aj videla v albume ja by som sa isto prihovorila 😀 😀 😀

mirus25
29. sep 2009

Bola som skrytá. 😀 😀 Sedela som na tom 2-miestnom bielom gauči, v rohu pri stojane na kabáty.

kukulik30
29. sep 2009

mirus, ja robim to iste... v cakarni, obzeram sa a isto to je az napadne a musim vyzerat dooost divne 😝 😀
ale uz dlho som nikoho nestretla ☹ nejako sa minam zo vsetkymi ...

ixi
autor
29. sep 2009

daj si dajaku fotku do alba zlato 😀 😀 😀

ixi
autor
29. sep 2009

ja tiez obkukujem 😀 😀 😀 viem ze tam sedela pani s okuliarkami nakratko ostrihana ale teba si asi neviem vybavit? 😀

zajacik...
29. sep 2009

Babulky paci sa mi to ako to tu ozilo 🙂 Ja len dufam ze to tu bude zit aj po nasich KEToch a EToch 😅

ixi
autor
29. sep 2009

mali by sme si dat take tricka ze: Modry konik-ixi a isto by sme nemali problem 😀 😀 😀

ixi
autor
29. sep 2009

zajacik bude bolo leto tak bol kus utlm sama dovolenka vonku teplo ale teraz pridu dlhe zimne veceri a uvidis budeme tukat ako datle 😀 😀 😀

ixi
autor
29. sep 2009

mirus mozno budes mat zmrzky aj na surodenca 😉 ved ty mas este 5 😎

zajacik...
29. sep 2009

Ja by som uz taaak vlemi chcela byt tehulka, aj dnes som sa dozvedela ze kamoska caka uz druhe. Mam pocit ze uz kazdy mam babiku len ja nie, ajked aj v blizkom okoli poznam zopar parov, co nemaju este babiku. No a vy samozrejme 😉

mirus25
29. sep 2009

uvidíme ixi. Aj pri predošlom KET mi museli rozmraziť 5, aby ostali 3. Mala som vložené 3 a nezostalo ani jedno. ☹

ixi
autor
29. sep 2009

zajko neboj aj na nas sa raz prilepi stasticko 😀 😀 😀

ixi
autor
29. sep 2009

mne rozmrazili 6 a dali len 2 ale to uz je tak nic nenarobime ako ma byt tak bude a musime verit ze dobre 😉

mirus25
29. sep 2009

Aj ja mám náladu pod psa. Bojím sa KETu, a aj moja spolužiačka otehotnela. Píšeme si cez net a pochválila sa že čaká bábo. Poslala mi aj ultrazvuk. Je to také trochu čudné. Už je v 14tt.

zajacik...
29. sep 2009

Dufam ze to "raz" uz bude teraz v oktobri 😀

kukulik30
29. sep 2009

vlastne ja si tak spominam, ze mame velmi vela znamych , ktorym sa nedarilo, nedari mat babo 😔 ale z tych znamych sa uz viacerym podarilo aj vdaka SPLNU 😵

ixi
autor
29. sep 2009

mirus ty si bola sama ci s manzelom,

ixi
autor
29. sep 2009

baby dvolezita je nasa viera v to ze sa to podari ziaden stres a bude aj babusko 😎

zajacik...
29. sep 2009

Ja zase okrem jednej kamosky nepoznam nikoho kto chodi do CAR. Okrem vas samozrejme 😀

ixi
autor
29. sep 2009

zajtra do prace 😝 nechce sa mi 🙄

zajacik...
29. sep 2009

Ixi ty si ta prava co hovori ze ziaden stres 😀 😀 😀 Ale inak mas pravdu, len ti to pripomeniem ked budes stresovat 😉

mirus25
29. sep 2009

ixi hľadám nejaké foto, len sa nedarí. Sedela som v rohu, pri tej krátkovlasej žene tiež s okuliarmi. Ja som mala tak isto schytené vlasy ako ty, len ich mám blond, asi aj také dlhé, a mala som oblečenú bielu blúzku.

ixi
autor
29. sep 2009

a ja ich v poslednej dobe spoznavam tolko ze sa mi to zda az cudne asi tak ze sa cudujem ze vlastne ma aj dakto prirodzene

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre