Plnenie snov v splne 3

ixi
2. apr 2009

Takze dievcata sup do novej temicky robime nabor na tehulky 😀 😀 😀 😀 a mamicky ktore budu nanas plut tehu vyrusiky 😀 😀 😀

ixi
autor
20. apr 2009

mirus to zvladnes ja uz viem co vsetko chcem od kocika az po cumlik.....len este tie deti nemam

mirus25
20. apr 2009

tak, tak. máš pravdu. aj keby boli dve aj tak by bola na nich bitka, že kto ich bude držať a pestunkovať. o to sa vôbec nebojím. je ich tu v rodine dosť. a boli by prvými vnúčatkami. 😎

jaanulienka
20. apr 2009

mirus a co si robila ze ti to vyslo na 1x? 😖 . A veeeeeeelmiiiiiiiiiii ti gratulujem

mirus25
20. apr 2009

ixi... 😀
jaanulienka...obaja.

ixi
autor
20. apr 2009

janulienka my sme isli koli spermiogramu a pri hp vyslo ze nemam ovulku ktora mi inokedy idjavascript:addEmoticon('😀','vBody')e az bok vyvalit

ixi
autor
20. apr 2009

janulienka aj tebe to vinde aj mne vyslo na 1 krat ale bohuzial som potratila

jaanulienka
20. apr 2009

ja mam endomeriozu a manzel lenive spermie. Bojim sa toho ze ta jeho vzorka bude akurat nevhodna lebo pri prvom odbere to bolo dost zle - pocet, rychlost,

mirus25
20. apr 2009

jaanulienka ešte negratuluj. ešte nevieme. zajtra to skúsim testnúť, a krv mi potvrdí až v piatok.
nerobila som nič. práve že som sa snažila na to nemyslieť. ešte k tomu aj hneď na tretí deň po vklade sme išli na tuningový zraz do Budapešti. a potom som manželovi povedala že ak ich zo mňa nevybila táto cesta (vieš všade samé diery, a celý deň na nohách pri tom hluku áut) tak už potom nič. 😀
tak uvidíme. 😀 možno to potom budú tuningový maniaci ako môj manžel. 😀

lulocka
20. apr 2009

U nás ma manžel problém ☹

jaanulienka
20. apr 2009

dufam ze to nejako zmixuju do tej naj kvality

mirus25
20. apr 2009

jaanulienka...ja mám anovulačný cyklus, a manžel tiež tak ako u vás pomalé spermijky, a počet, a tak.

ixi
autor
20. apr 2009

my mame katastrofalny spermiogram 96% patologia a da sa vybrat daco aj co sa hibe 😀 😀 😀

mirus25
20. apr 2009

a k tomu môj ešte bral vtedy antibiotiká. pri oplodňovaní bol tretí deň po nich.

ixi
autor
20. apr 2009

mirus to nic vsetko bude ok 😎

jaanulienka
20. apr 2009

Neviem na to nemysliet ale myslim na to len pozitivne ze to vyjde. A uz sa vidim na utz s prvou fotkou maleho cloviecika. A januar bude pre nas vesely

mirus25
20. apr 2009

ixi aj náš poermiogram je veľmi podobný. a aj predtým hovorili lekári, že im stačí aj z toho mála iba 1, ktorá urobí dieru do sveta. 😀

mirus25
20. apr 2009

chcelo to byť spermiogram. 😉

ixi
autor
20. apr 2009

mne stacia 2 😀 😀 😀

jaanulienka
20. apr 2009

Fajne sa mi s vami pismenkuje ale musim pustit manzela. Takze papa a pekny vecer 😵

ixi
autor
20. apr 2009

pa janulienka 😀 😀 😀

vevericka80
20. apr 2009

ahojte....jespera ano spoznala som ta, aj minule si tam sedela 🙂 🙂 🙂 🙂
janulienka u nas ma manzel hrozny SPG, ale aj tak tam nasli tolko, kolko potrebovali na ICSI

jaanulienka
20. apr 2009

este mam chvilu

mirus25
20. apr 2009

ja do môjho drahého pchám všeliake vitamíny, kúpila som mu profertil, k tomu vit.E, myslím že niečo aj na prostatu, lebo aj tá nám robí problémy.
už si pripadám ako nejaký drogoši. aj zo mňa v práci sa smejú lebo keď raňajkujem povikladám všetky tie tabletky a vitamíny. a smejú sa že mira sa už naraňajkovala z tabletiek. 😀

vevericka80
20. apr 2009

mirus budem na teba zajtra rano mysliet 🙂 ale ty tam urcite budes mat 2/-ky

ixi
autor
20. apr 2009

ahoj vevericka

jaanulienka
20. apr 2009

No tak to ste ma ukludnili ze sa to da aj s tym mini vyberom

mirus25
20. apr 2009

hneď ako sa bude dať, tak vám všetkým dám vedieť. nebojte sa. 😉

ixi
autor
20. apr 2009

mna zachvilu pecenka zabije 😀 😀 😀

ixi
autor
20. apr 2009

janulienka neboj isto bude vsetko ok 😵 😵 😵

vevericka80
20. apr 2009

my sme zacinali s tou anjhorsou diagnozou azoospermia, ale postupne sa to zlepsovalo....neviem to na isto, ale ako manzel zacal pit aloe vera gel tak sa to zlepsilo 🙂

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre