Plnenie snov v splne 3

ixi
2. apr 2009

Takze dievcata sup do novej temicky robime nabor na tehulky 😀 😀 😀 😀 a mamicky ktore budu nanas plut tehu vyrusiky 😀 😀 😀

zajacik...
7. okt 2009

Zdeja aj v Puregone je toho viac, v jednej ampulke je namiesto 600IU nejakych 680 IU, mne sestricka povedala ze si mam pichat cele davky a tie zbytky odlozit, ale ja to picham zaradom, to co mi ostalo z prvej ampulky som si pichla a z dalsej potom zbytok davky, teda niekedy si pichnem na 1x a niekedy 2x (lebo pichnem zostatok aj z novej ampulky).

Kukulik no ja predpokladam ze mi v pondelok povie aby som pichal poslednu 11. davku aj pregnyl a v stredu odber. Alebo v pondelok 11.davku, pregnyl v utorok a vo stvrtok odber. Ak by bol odber v stredu, tak transfer by bol asi v piatok, ale ak bude odber vo stvrtok, tak transfer az v pondelok, hadam by to embryjka vydrzali do pondelku. No som zvedava.

A Matulka dnes mala odber? Ja som si tam nikoho nevsimla s taskou (co vacsinou maju na odber zeny so sebou), ale bol tam jeden parik pri tych zadnych dverach, tak to bola asi ona...

zajacik...
7. okt 2009

Zdeja tie nalady poznam, raz si presvedcena ze to vyslo na stopro, potom sa to vystrieda s beznadejou, ze to urcite nevyslo... ale podla mna testik by ti ukazal yvsledok. Nenahovaram ta, ale bola by si si istejsia. Ja hoci som pevne verila ze to vyslo, tak ta jedna ciarka na teste ma dopredu pripravila na negativnu spravicku od sestricky. Neviem si predstavit ze by som netestovala, tesila by som sa a zrazu krvicka negativna. Co samozrejme nebude tvoj pripad 😉
A tie mini tenisky su nadherne 😵

kukulik30
7. okt 2009

zajko, neboj...vydrzali by aj do pondelka..paradnu PK by mali 😵 ..ved uviids, co doki povie v pondelok..bud pripravena na obe varianty 😉

no ja som dnes videla vychadzat jedneho pana o pol 11tej , zrejme manzela / matulky/ tak vysoky robustny..a isiel nieco kupovat, asi ak sa zobudi, alebo sa uz zobudila, tak nejaku dobrotku..este mu sestricka vysvetlovala, ze moze nieco pod zub, lebo bude asi hladna 🙂

zdeja
7. okt 2009

zajacik.....ja som mala odber 22.9 a sli sme hned dozadu aj tak tam bol kopec ludi....zober si papucky, ponozky, pyzamo najlepsie je dlhsie tricko, ja som mala aj zupan lebo mne bolo chladno..vodu a neaky keksik na zazehnanie hladu ale neboli sme hladne(boli sme tam dve)

zajacik...
7. okt 2009

Kukulik som "vzdy pripravena" 😵 Na akekolvek varianty, samozrejme len tie dobre 😉
A ak to bol ten robustny, tak potom to boli oni co sedeli pri tych dverach. Mi hned bolo podozrive ze nesla na krvicku, len tam tak sedela 🙂

zdeja
7. okt 2009

zajacik...vysledky ti aj tak povedia do telefonu poobede a ci budem mat slzicky uz teraz alebo potom je jedno ....mozno to bude smiechhh a radost

zajacik...
7. okt 2009

Zdeja si zlata ze mi hovoris co si mam zobrat, ale uz som to absolvovala, tak viem. A zabudla si na to najdolezitejsie - gumicku 😀

zdeja
7. okt 2009

zajacik-jooj prepac... 😒

kukulik30
7. okt 2009

hej, tak to boli asi oni 🙂 my sme minule sedeli vedla seba, ale ja som ani netusila, ale matulka ma spoznala, len sa hanbila ozvat ..kotuha jedna 😀

juj, a dnes som videla malickych taelly..su taki roztomili..som ich vybozkavala a stale ovoniavala, este tak babatkovsky vonaju 😵 😵 😵 mala som doobedu cas- kedze mm mal svoje behacky pracovne, tak ma pozvala na fajny cajik...dokonca nas aj dobre znavigovala, tak ma manzel vyhodil pred bytovkou a potom dosiel pre mna...velmi prijemne stretnutie, po takom case 🙂

zdeja, tie nalady poznam tiez 😖 ...a tiez by som testla, v takom case po transfere uz testy nezvyknu klamat 😉

jespera
7. okt 2009

Ahojte buduce tehulky,
aj u vas je taky blby tlak ako u nas - funim ako slon, mam pocit ze mi praskne to moje velke brusisko, a kde to este do decembra...sodoma gomora..

zdeja
7. okt 2009

ja viem kukulik...dnes sa testla kamoska tiez bola na IVF a nic 😒 hoci som jej povedala ze nech ho zahodi a nech pocka na krv aj tak mi je smutno....mozno prave preto nechcem ...chcem byt v tom ze je vsetko ok

kukulik30
7. okt 2009

ok, zdeja... 😵 ako sa ty rozhodnes 😉 kazdopadne verim v pozitivnu krvicku 🙂

kukulik30
7. okt 2009

jespera...este vydrz 😀 ziadna sodoma gomora nebude 😀 ...ale dnes je asi nejaky blby tlak, lebo mna boli hlava, aj taka horucava ma oblieva 😒

zajacik...
7. okt 2009

Zdeja drzim palce a velmi ti prajem aby po telefonate so sestrickou ti tiekli len slzy stastia 😵 😵 😵

zdeja
7. okt 2009

dakujem vam dievcatka ste zlate ..... 😵 😵 😵 😵 😵 😵
jespi ahooj... Karin je krajsie

ixi
autor
7. okt 2009

ahojte babulky drzte sa mi tu ja idem pracovat 😉

kukulik30
7. okt 2009

prijemnu sluzbu 🙂

kukulik30
7. okt 2009

ja sa idem tiez troska vyvalit 😉

kukulik30
7. okt 2009

baby uz som tu, bola som na Wcku a na slipke mam slabe hnede spinenie 😕 moze to byt sposobene tym transferom? este sa mi to nestalo nikdy 😅

zdeja
7. okt 2009

kukulik neviem, po odbere je to normalne ale ty si mala len vklad....podla mna len niekde zasriabli 😨

cizana
7. okt 2009

kukulik nesmieš stresovať. Čítala som na stránkach heliosu odpovede lekára, ktorý jednej pacientke poslal odpoveď, že špinenie po tranfere je možné. Tak sa neboj a opatrujte sa!Hlavne teraz v kľude lež s vyloženými nohami.
Zdeja, super boty... ! Mimi bude frajerské... 😅

kukulik30
7. okt 2009

dakujem...mna to iba prekvapilo, lebo som to nikdy nemala 😉

zdeja
7. okt 2009

ciziii...no na kazdu pride ten cas ked zacne "slintat" po vecickach hoc ich nema este kto nosit...jojj sa tesim-holky mne uz sibe 😎

jajica
7. okt 2009

Ahojte splniečka, Kukulik čo to čítam - máš vložené 3 bambuľky 🙂 🙂 🙂 - to je supeeeeeeeeeeeer, mne po rozmrazení 4 prežili 2 bojovníčky 😵 😵 😵 ... zdravím vás všetky 😉 😉 😉

jajica
7. okt 2009

zdeja to nielen tebe šije 😀 😀 😀 , je nás tu viac /všetky/, my ked ideme s mm na nákupy, tak prvé čo obzerám detské vecičky a až potom prejdem na niečo pre nás 😉 🙂 🙂

jajica
7. okt 2009

malo tam byť šibe 😉 😀 😀 , ale podstata tá istááááá 😵 😵 😵

zdeja
7. okt 2009

ahoj jaji ...presne uz si pripadam jak vadna... ale neva my sa predsa nevzdame 😎 no este 1 den 2x sa vyspinkame a ideme na krv 😅 cim dalej tym viac sa opakujem, tesim 🤐

takyna
7. okt 2009

Kukulík držím palce nech sa riadne zahryznú a nepustia 😵 , iba po 9 mesiacoch 😵 😵 😵 😵 😵

jajica
7. okt 2009

zdeji a bodaj by si sa tešila aj dalších /a samozrejme potom aj celý život/ 9 mesiacov 😉 😵 😵 😵 😵

zdeja
7. okt 2009

joooj to dufam, ak sa smiem spitat ty si tiez po IVF neako nestiham sledovat 😕

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre