Plnenie snov v splne 3

ixi
2. apr 2009

Takze dievcata sup do novej temicky robime nabor na tehulky 😀 😀 😀 😀 a mamicky ktore budu nanas plut tehu vyrusiky 😀 😀 😀

dalida
12. okt 2009

Dakujem. Troska sa bojkam, ale dufajme, ze vsetko bude o.k.

zajacik...
12. okt 2009

Tak nech pekne stupa ako ma 🙂 A kedy ides na kontrolnu krvicku?

lenuliatko
12. okt 2009

Nepýtala si sa na hCG? Mojka, prajem krásne tehuľkovanie a na konci, resp. začiatku krásny voňavý uzlíček šťastia 😵 Vliala si mi trochu nádeje, myslíš, že to bolo tou PK? Ja neviem, ako by som sa rozhodla, ak by sme mali dosť vajok 😒

zajacik...
12. okt 2009

Dalidka aj mne si vliala obrovsku nadej 😵

dalida
12. okt 2009

Asi v stredu alebo vo stvrtok...

lyndus
12. okt 2009

lwn nwch pekbne HCG rastie a secko bude super, drzkaj sa moja a opatruj fazulky 😉

lenuliatko
12. okt 2009

Lyndus, s tým rátam 😉

lenuliatko
12. okt 2009

Robila si aj testíky? Pekne tmavla palička? Neboj, bude to rásť krásne 😉

lyndus
12. okt 2009

od samej radosti az pisem blbosti hehehehe
leni 😉

dalida
12. okt 2009

Tesim sa, ze som vam vliala nadej. Lenuliatko, hcg je 60. Sestricka mi ho nechcela povedat, aby som si nevopchala chrobaka do hlavy... 🙂 Pevne verim, ze babulka bude rast tak ako ma. 😉

lenuliatko
12. okt 2009

Pekné číslo. Ak Boh dá, a aj ja budem počuť od sestričky tú krásnu správu, tiež budem chcieť počuť číslo 😀

zajacik...
12. okt 2009

Dalidka babulka bude pekne rast, uvidis, budeme ju v tom podporovat 😀

dalida
12. okt 2009

Priznavam, robila som testiky. Na 6, 8 a 10 den po ET. Na ten 10 je tam pekna palicka, viditelna. Tu uz videla aj moja mamka. Ked som jej ukazovala ten na 6 a 8 den, tak sa ma pytala, ci ma vidiet taku hnedu ciarocku... 😅 😀

zajacik...
12. okt 2009

Lenuliatko ved ty uz mas zajtra OPU, co myslis kedy bude transfer?

dalida
12. okt 2009

Myslite, ze by som si uz mohla upravit cisielko v pase, aj ked to este nie je iste??? Ja by som ho tam velmi chcela mat. 🙂

zajacik...
12. okt 2009

Dalidka to je super ze ciarka silnela 🙂

lenuliatko
12. okt 2009

Dalida, budeš prvá júlovka (alebo ešte júnovka?) a všetky ostatné ťa budeme nasledovať 😵

zajacik...
12. okt 2009

Dalidka kludne si daj cisielko do pasu 🙂 A budeme sa esit ako ti bude kazdym tyzdnom pekne rast 😵 Ja mam taku radost 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂

lenuliatko
12. okt 2009

daj tam tie tt 😵 Bude ako má byť, nič tým nepokazíš.

zajacik...
12. okt 2009

Podla mna bude Dalidka junovka 🙂

dalida
12. okt 2009

Lenuliatko, nech da Boh, aby si mala pravdu. 😉 Bolo by uzasne, ak by sme tehulkovali spolu.

lyndus
12. okt 2009

tiez si myslim, urcite tym nist neovplyvnis, tak tam tie tyzdne kludne daj moja 😉

zajacik...
12. okt 2009

Lenuliatko pamatam sa ako sme si asi tak pred rokom do IP pisali ze urcite budeme tehulkovat spolu, dufam ze sa nam to splni. Musi. Ved Dalidka tu prave rozbehla tehu-vlnu 😉

zajacik...
12. okt 2009

Dalidka bude mat maleho blizenceka alebo racika 🙂

lenuliatko
12. okt 2009

Zajačik, no mám 😵 A vklad neviem, zrejme sa zajtra dozviem. Aj podľa toho, koľko vajok bude, či budem chcieť PK, alebo nie.
Dalida, koľko vok si mala a koľko ostalo po PK?

dalida
12. okt 2009

Jeeej, mne to tam uz svieti. 🙂 Idem to upravit, asi som este len vo 4 tt. 😉

lenuliatko
12. okt 2009

Nádhera, aj ja chcééém 😵
Zajačik, pamätám. A predstav si, že by nám niekto vtedy povedal, že budeme čakať ešte minimálne rok 😅 Dúfam, že teraz to už isto vyjde 😵
Dalida, malo tam byť vajok 😅

dalida
12. okt 2009

Lenuliatko, mala som 21 vajok. Znizil mi davky gonalu, lebo pri prvom som mala silny OHSS. 😒 Teraz miernejsi, ale aj menej vajok sa ujalo. Po PK sme mali 2 blastocysty, tie aj vlozil a mame 5 mrazacikov, dufam, ze na surodencov. 😉

lenuliatko
12. okt 2009

Čo ťa presvedčilo na PK? Doki ti to odporúčal, alebo ty si chcela? Ja až toľko vajíčok mať asi nebudem, na jednej strane sa zvýšia šance a na druhej zrejme prídem o embryjká, ktoré by inak mohli mať šancu. Neviem...

katy2
12. okt 2009

dalidka, jeeej, 5tt 😵 😵 😵 aj ja som tak zacinala, termin som mala 19 juna a mala sa narodila 6.6. 😵
strasne sa s tabou tesim 😉

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre