Plnenie snov v splne 3

ixi
2. apr 2009

Takze dievcata sup do novej temicky robime nabor na tehulky 😀 😀 😀 😀 a mamicky ktore budu nanas plut tehu vyrusiky 😀 😀 😀

lenuliatko
28. okt 2009

katy, to by si rada vedela, čo??? 😝 Nebuď zvedavá 😀

zajacik...
28. okt 2009

🙂 🙂 🙂

katy2
28. okt 2009

dobre mi je s vami, ale pojdem pomaly, mala je uz napapana, cakam MM, prebera sluzbu pri malej 😉 a mne pridu dievcence na doucko z FJ....

zajacik...
28. okt 2009

Katy - Parlez-vous francais? 😀 😀 😀

zajacik...
28. okt 2009

Tak sa maj pekne a prijemne doucko 😉

katy2
28. okt 2009

oui 😉 assez bien 😀 et toi?
aspon celkom nevypadavam zo skoly....

zajacik...
28. okt 2009

Leni aj ti povedala sestricka v SPLNe kedy mas ist k nim na kontrolu? Ci uz tam nepojdes? To sa chodi este asi 2x na UZV, ze? Prvykrat po 2 tyzdnoch od krvicky? Same otazky 😅

zajacik...
28. okt 2009

Moi? Velmi biedne (prelozit to neviem) 😅 Hoci som sa ucila FJ 8 rokov, ale bola to slabota, myslim ucitelky, takze neviem z toho takmer nic, vlastne hovorim ze po francuzsky neviem, iba som sa to ucila 😨

lenuliatko
28. okt 2009

Zajačik, vraj v piatok sa dohodneme, keď jej nadiktujem hodnotu HCG. Ale aj feja písala, že za 2tt ide na UZV a to ešte asi nebude srdiečko 😕 Neviem, či raz, či dvakrát, skôr dva...

zajacik...
28. okt 2009

Myslim ze raz sa ide ci je to v maternici a druhy raz ci je akcia srdiecka a potom sup k obvodakovi 🙂

zajacik...
28. okt 2009

Inak mame peknu stranu 500 😵

lenuliatko
28. okt 2009

No, pre mňa je francúzština ozaj francúzština 😅 Ja som na AJ a NJ a tiež doučujem detičky, teda už slečny

lenuliatko
28. okt 2009

Hej, aj ja si myslím, že tak to bude.

feja22
28. okt 2009

Ahoj Splniečka. Som tu len na skok.
Lenuliatko blahoželám 🙂 😉
Zajačik, verím, že onedlho sa oficiálne pripojíš. Dievčence moje ja stále nič zvláštne necítim. Nie som divná????????

lenuliatko
28. okt 2009

Ahoj feja, buď len rada 😉 Všetko ešte príde, alebo si tá šťastná, čo jej bude len bruško rásť 😵 Príď sa prihlásiť do júloviek 2010, nech nás je viac, už tam patríš 😉

feja22
28. okt 2009

Ako sa to robí ?

zajacik...
28. okt 2009

Feji niesi divna, hlavne ze ti stupa hcg 😵 Ale ty necitis vobec nic alebo len nic zvlastne? Ja teraz momentalne citim brusko, predtym vajecniky, tak sa to strieda, vacsinou vajecniky, ale teraz to brusko 🙂 A stale chodim cikat 😵 Feja prid do temy Jul2010, uz sa to tam rozbehlo. Mozno je sice este skoro, ale co sa ma stat sa stane, ale ja dufam ze sa nic zle nestane 🙂

zajacik...
28. okt 2009

Leni my robime nabor 😀 Uz som tam zavolala dalsiu kamosku, tak uvidim ci pride 😉

zajacik...
28. okt 2009

Feja klikni na Forum, vyber Spolocny termin a tam je tema Jul 2010 🙂

feja22
28. okt 2009

Aha, to som nepochopila. Takže to je nová téma. OK
Cítim len veľmi nafuknuté brucho, ako z tej reklamy na espumisan. Len počkať, kedy vzlietnem. A v noci sa nemôžem otočiť ako chcem, kôli tomu väčšiemu brušku. Inak nič.

lenuliatko
28. okt 2009

Hej, všimla som si, začala si to ty a zachvíľu bude plný júl 😀 A tt kedy nastavíme?

zajacik...
28. okt 2009

Feja ved nafuknute brusko je dobre 🙂 Ja v noci celkovo nemozem spavat, dost casto sa teraz budim, alebo neviem zaspat... ale nevadiiiii 😅
Lenuliatko ty uz mozes tt nastavit aj hned, ja az po krvicke v pondelok 😉

lenuliatko
28. okt 2009

Feja, ja cítim to isté, občas mám pocit, že prasknem 😝 Všetky rifle sú mi tesné a najhoršie je, keď mením polohy, ráno keď vstávam a večer keď chcem zaspať, otáčanie na boky je zážitok 😅

lenuliatko
28. okt 2009

Ja počkám na vás, alebo v piatok, keď bude pekné HCG.

zajacik...
28. okt 2009

Baby nestazujme sa, ved mame co sme chceli a po com sme tak dlho tuzili 😵

zajacik...
28. okt 2009

No dobre, idem ja drahemu obalovat bedle... ale potom tu este pridem 🙂

lenuliatko
28. okt 2009

Ja sa nesťažujem, porovnávam... 😀 Pá a nie že mu obalíš nejakú muchotrávku 😉

feja22
28. okt 2009

Už som našla "júlovky" 😀 😀 😀
Leni ty si ešte skôr s pomínala aj tlak, resp. bolesť v prsiach.

lenuliatko
28. okt 2009

Feja, ten mám stále, ťažko to opísať, občas bolí dýchať, občas cítim veľký tlak, občas bolí všetko ako svalovka... no a jasné, aj prsia bolia.

feja22
28. okt 2009

Zatiaľ pa - pa.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre