Plnenie snov v splne 3

ixi
2. apr 2009

Takze dievcata sup do novej temicky robime nabor na tehulky 😀 😀 😀 😀 a mamicky ktore budu nanas plut tehu vyrusiky 😀 😀 😀

lenuliatko
29. okt 2009

Takých zázrakov je tu na koníku viac, proste VŽDY je nádej 🙂
Joj, keby som vedela, ako vás potešiť 😔

zajacik...
29. okt 2009

Ja som vzdy bola presvedcena a aj som, ze budem mat 2 deticky. Len som si predstavovala ze to stihnem do 30-tky a cas stale leti proti nam. Keby roky neutekali, tak by mi nevadilo ze este babiku nemame, proste nas cas este neprisiel. (teda teraz uz mozno ano, dufam)

zajacik...
29. okt 2009

Cizana inak ked si spominala zmenu centra, bola si aj v diskusii u Hermana, ze ake su na neho ohlasy od dievcat co tam chodia? Lebo ja som pocula (ale len pocula), ze vraj spravanim je Hredzimu velmi podobny, ale neviem ci je to pravda...

lenuliatko
29. okt 2009

Cizana, presne pre toto sa ma chytalo zúfalstvo, že či vôbec niekedy budem mať deti a preto som skončila u veštice, proste, musela som vedieť pravdu. Prvýkrát mi síce povedala, že bábo ešte nevidí, ale že spolu s drahým deti mať môžme a aj budeme. A ani si nevieš predstaviť, ako mi tie jej slová pomohli, proste som sa ukľudnila a zmierila s tým, že ešte počkám, ale dočkám sa 😉 To bolo v septembri minulého roku.

lenuliatko
29. okt 2009

Aj ja som to o Hermanovi čítala a že sa tam aj dlho čaká, že doki odbieha. V SPLNE majú aspoň systém. Ja keď som sa rozhodovala, pozerala som na fotky oboch doktorov a vyberala, ktorý na mňa pôsobí sympatickejšie 😀 Hm, fotka veľa znesie 😅 A aj prostredie sa mi v SPLNe zdalo krajšie.

cizana
29. okt 2009

tak by som vám priala, aby ste to zvládli do úspešného konca!!!! Už vás nebudem zaťažovať svojimi pochmúrnymi myšlienkami - prejdime na niečo veselšie, napr. na ranné nevoľnosti, ktoré vás čoskoro čakajú 😀 😀 😀

lenuliatko
29. okt 2009

Fakt veselú tému si vybrala 😀 Zatiaľ je dobre, klop, klop 😅 Ale sladké ani vydieť nemôžem. Milujem čokoládu, neviem bez nej žiť, ale už pár dní len vidím reklamu na sladké, blééé 😀 Fičím na nezdravom mastnom, hamburgery, hranolky, hocičo, len slané 😝

lulockka
29. okt 2009

Takže už sa prejavujú tehotenske chute

lenuliatko
29. okt 2009

Až sa sama čudujem, ako skoro 😨

lulockka
29. okt 2009

Len si to užívaj 🙂

zajacik...
29. okt 2009

Cizana vobec nezatazujes, pohodicka...
Lenuliatko predstav si ze aj ja vobec nemam chut na sladke, len slane mi beha po rozume 😀 Inak som citala v knihe co tehulky mozu a co nie a presne sa nemoze to co mam najradsej, tak som sa chcela opytat tehuliek a mamiciek ci sa v tehulkovstve ozaj zdravo stravovali alebo robili aj nejake prehresky 😅

cizana
29. okt 2009

čokoláda je zdravá iba kvalitná s vysokým obsahom kakaa, takže na takú obyčajnú tvoj drobček nemá chuť - vyberá si, čo je dobré... 🙂
Ale tie nezdravé jedlá mu hneď zatrhni ☹

zajacik...
29. okt 2009

A ked uz tu Cizana spomenula tie tehu nevolnosti, tak som sa chcela opytat, ze tie ktore ste sa s nimi trapili, ci aj mimo tehotenstva ste mavali slabsi zaludok... lebo ja co si pamatam som grckala asi len 3x v zivote, raz ako decko v autobuse do detskeho tabora, raz ako 15-rocna ked som mala prvy den menzesu a strasne bolesti a potom este raz ked som si tomu trochu dopomohla sama zmiesanim alkoholu, cigariet (inak som nefajciarka) a pecenymi spekackami 😀 Tak ma napadlo ze ci to moze mat suvis, ze zle byva v tehu zenam ktore maju aj v normale slabsi zaludok, alebo ci to suvis nema... resp. ci aj vasim mamam byvalo v tehu zle alebo nie...

lenuliatko
29. okt 2009

Zajačik, ja si myslím, že môžeme všetko, ale s mierou. A to, čo sa nemá a máme chuť, tak len kúsok. Ani deco vínka raz za čas určite neuškodí, na krvinky 🙂 A ladujem do seba jedna radosť, o desiatej večer ma prepadne chuť na pizzu, no čo mám robiť? 😀 vyprázdnim chladničku a idem spokojná spať 😅

lenuliatko
29. okt 2009

No, to by aj mňa zaujímalo. ja som tiež vracala len párkrát v živote, ale tiež som občas musela dobre predýchať, aby som sa tomu vyhla. Zatiaľ mi je fajn. Žalúdok sa ozýva len keď som hladná a v strese.

zajacik...
29. okt 2009

Leni ja zase velmi chut do jedla nemam, nejako sa mi neziada jest, nieze by mi to nevonalo alebo co, proste niesom hladna, ale ked uz mam na nieco chut, tak je to viac to slane... inak vcera som drahemu vyprazala tie bedle, to je jedno z mojich najoblubenejsich jedal, a vcera mi vobec neslo na chut, ani som sa toho nedotkla (sice aj preto ze huby by sa v tehu nemali), ale ajtak mi nesli na chut...

lenuliatko
29. okt 2009

Zatiaľ to máme inak, uvidíme ako sa chúťky zmenia o týždeň 😅 Možno už nebudeme jesť nič len telefonovať s WC 😝
Ixi sa dlho neukázala, normálne tu chýba...

cizana
29. okt 2009

aj mne chýba,
ixi ,ak si smutná, poď medzi nás, prekonáme to spolu....
ja sa tu pri vás ocitám tiež pomenej, ale z práce prichádzam neskôr, potom prichystám večeru a večer už pracuje pri PC manžel, takže ja len tak zbežne nakuknem - nestíham písať...

cizana
29. okt 2009

Už mi volal manžel - idem mu pripaviť večeru, tak sa majte - pekný večer 😵

zajacik...
29. okt 2009

Ja som teraz sama doma, tak som rada ze tu ste, ze mam s kym popismenkovat 🙂
Ixinka myslime na teba!!!

zajacik...
29. okt 2009

Cizana ahoj 🙂

lenuliatko
29. okt 2009

Aj mne sa zdá, že nemá chuť sem teraz chodiť, ale určite by sa rozptýlila. Tiež som tu kedysi nechodila často, ale teraz niet čo robiť, tak som tu zavesená stále 😀

lenuliatko
29. okt 2009

papá
Aj ja som sama, a tak to vyzerá 😀 Tak ma pichá v brušku 😵 Dva dni som to už skoro necítila, len občas, ale teraz sa tam niekto intenzívne vŕta 😀

zajacik...
29. okt 2009

Nejaka mala vrtacka 😀 😀 😀 alebo vrtacik 😀 😀 😀 alebo oboje 😀 😀 😀

lenuliatko
29. okt 2009

Veru, nejaká vŕtačka to isto bude 😀
Zajačik, ostávaš naďalej PN, či budeš chodiť do práce?

zajacik...
29. okt 2009

Dnes som bola u dokiho, este ostavam na PN, dalsiu kontrolu mam o 2 tyzdne. Teda ak bude pozitivna krvicka 🤐 Sice by som uz aj isla do roboty, ale ked je vonku taka zima a tiez pracujem s ludmi, tak sa bojim aby som neochorela a potom by som si to vycitala. Tak este uvidim, aj ako sa budem citit, ale urcite sa do roboty chcem vratit, neviem si predstavit ze by som mala byt stale doma, to by ma asi mrle zozrali 😀 Ale ked to bude kvoli babike potrebne, tak ostanem. Uvidim, este je to daleko, este nemam ani krvicku, len dva duchy na testoch... normalne sa bojim, keby som aspon zajtra mala silnejsiu ciarku 😨

zajacik...
29. okt 2009

V tomto mas vyhodu ze pracujes z domu... nemusis sa nikomu spovedat kedy pojdes do prace a tak...

lenuliatko
29. okt 2009

Hm, teraz je tak sychravo, raz-dva človek niečo chytí, tak aspoň prvé týždne dávať veľký pozor. Ja verím, že zajtra bude silnejšia, síce je to aj iný druh testu, ale kvalitný. Potom porovnáš dva mamatesty, či palička tmavne. Koľko ich máš v zásobe?

zajacik...
29. okt 2009

Kupila som 4 mamatesty - akurat od piatku do pondelku... alebo mozno urobim len 3 a stvrty neskor... a medzitym este urobim aj posledny Pepino co mam doma a porovnam ho s tymito dvomi co uz su spravene.

lenuliatko
29. okt 2009

Hej, je pravda, že si veľa vecí vybavím z domu, ale neraz som aj neskoro večer "úradovala" ak bolo treba, sviatok-nesviatok. Ale zas nie často. A na druhej strane nudím sa doma, nevydržím zavretá. Určite budem chodiť aspoň na prechádzky, občas do mesta, na návštevu 🙂

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre