Plnenie snov v splne 3

ixi
2. apr 2009

Takze dievcata sup do novej temicky robime nabor na tehulky 😀 😀 😀 😀 a mamicky ktore budu nanas plut tehu vyrusiky 😀 😀 😀

lyndus
10. nov 2009

jasneeeeeeeeeeeeeeeeee ze som stresovala, ved je to prirodzene, kazdy sa boji, ale nikdy som nebrala utz ako riziko...stale som sa tesila, ze budem aspon na chvilku kludnejsia, ze je secko ako ma byt, ked drobca utz skontroluju 😉 len tomu som sa cudovala, ze si robite starosti este aj kvoly utz... ale to je vas nazor, kazdy sa asi boji niecoho ineho 🙂

lyndus
10. nov 2009

mno ked jej uz pisal spravu, zrejme uz mala aj srdiecko, to je supeeeeeeeeeeeeeeeeeeeer 🙂 ona uz pojde len k svojej gyndoske 😉

dalida
10. nov 2009

Zajacik, 😵 Prajem ti, aby tie dva tyzdne ubehli ako voda a tvojmu pokladiku bilo srdiecko ako zvoncek na vianocnom stromceku. 😵 Mam velku radost.
Lenuliatko, myslim na teba. 😉 Potom sa ozvi. 🙂

katy2
10. nov 2009

Ahojte 🙂
lyndus 😉
zajko, GRATULUJEEEEEM!!!!!!!! 😵 😵 😵 😵 😵 😵
leni, myslim na teba 😵 😵 😵

steva
10. nov 2009

ahojte.
Gisel,Rebeka je mi to luto a prajem vela sil do dalsieho boja.
Zajacik gratulujem 😵 Aj ja som na zaciatku vela stresovala,stale som sa bala co ukaze uzv,ale aspon vidime svoje babulky.
Tesim sa na spravy od Lenuliatka. 😉

lenuliatko
10. nov 2009

Ahojte, tak som doma.
Dobre ste to odhadli baby, sú dveeeee 😵 😅 Asi pôjdem čím skôr pozerať dvojičkovské témy, nech sa ukľudním. S jednáňým bábom je roboty, čo s dvoma.... Ale som šťastná. Už som si na ymšlienku, že budú dve zvykla, tak už by mi bolo ľúto, keby len jedno. Sú dva vačky, v oboch embryjká. Okrem toho mám vajčníky 8x6 a 6x4 cm, voľnú tekutinu v bruchu, cysty do 3 cm a OHSS 2. st. A veru, v SPLNe som skončila, dostala som správu a už budem chodiť len k mojej gyn.
Zajačik, rada som ťa spoznala, tak vidíš, predsa len na poslednú chvíľu 😉
A ďakujem, že ste na mňa mysleli 🙂

katy2
10. nov 2009

leni 😵 😵 😵 dvojnasobne gratulujem 😵 😵 😵 takze 100% uspesnost 😵 😵 😵 😵

lenuliatko
10. nov 2009

ďakujem Katy, veru 100% 😀 A to som sa ešte dokiho spýtala, či sa vajká oplodnili samé, alebo bolo ICSI. Tak vraj bol trošku problém so SPG, preto robili ICSI. Ale na tom nezáleží, verím, že bude dobre.

steva
10. nov 2009

Leni aj my gratulujeme,tiez dvakrat 😉 Dvojky tu uz chybali.
Katy Hanka je krasna a aka je uz velka.aj namto tak rychlo bezi,az mi je to niekedy luto.

lenuliatko
10. nov 2009

ďakujem Števi, no hádam sa ešte niekto pridá s dvojkami, ešte je pár adeptiek 🙂

tomka12
10. nov 2009

Lenuliatko, gratulujem k dvojickam 😵 😵

mima263
10. nov 2009

Ahojte,
zajacik, lenuliatko blahoželám 😵
No a som prekvapená z toho OHSS

lenuliatko
10. nov 2009

Tomka, ďakujem, že sa pridáš 😉

katy2
10. nov 2009

stevi, aj vy ste uz velki, a aky je jakubko sikovny... uz ti pomaly chodit bude.... hanka je trosku slabsie, ma slabe rucky, ved cvicime aj vojtovku, ale pokroky robi....
tomka, ahoj, ako sa ti dari?
leni, uzivaj si.... a drzim palce, aby nabuduce boli srdiecka 🤐

lenuliatko
10. nov 2009

Mimus, ďakujem a prečo si prekvapená? Ja som dávno tušila, že ho mám. Len, keď teraz keď už nič necítim je 2. st, aký bol vtedy, keď som chodila ohnutá jak paragraf od bolesti 😅 Ale vidíš, dá sa to prežiť a možno pomohol drobcom sa uhniezdiť.

tomka12
10. nov 2009

Jasne, ze sa pridam 😉

lenuliatko
10. nov 2009

Veď ja si užívam, len mi hlavou behajú všelijaké myšlenky. Asi sotva vydržíme do júla, či nebudem musiť ležať, že asi bude cisársky, ako budú naraz chodiť do školy, možno na vysokú, všetko bude treba dvakrát... Ja viem, že ich budem milovať najviac na svete, len ma nikdy ani vo sne nenapadlo, že ja budem mať dvojčatá 🙂

mima263
10. nov 2009

vidíš, už som zabudla na to, že si mala bolesti.
Ktovie, možno má ten OHSS väčšina z nás, len to nie je také katastrofálne, aby musela byť hospitalizácia. Ani ja som sa tomu nevyhla

lenuliatko
10. nov 2009

Mimka, viaceré ho majú a aj úplne bezpríznakovo. jasné, že sa nemusí byť v nemocke, len vo vážnych prípadoch. Mne dokina povedala, že sa veľa robiť nedá, môžem ležať v nemocnici, kým to samo neodozneje. Tak to nie...

lenuliatko
10. nov 2009

Idem si ľahnúť, lebo som nenormálne zmordovaná. Skoro som vstávala, a teraz by som spala stále 😅

dalida
10. nov 2009

Lenuliatko, prajem ti krasne tehulkovanie. 😉 😵

kukulik30
10. nov 2009

leni pripajam sa a blahozelaml k obom bublinkam, nech rastu do krasy 😵 😵 😵 😵 😵

tehulky , uzite si to, caka vas prekrasne obdobie, hlavne vela zdravicka 🙂

cmuk05
10. nov 2009

ahoj lenuliatko ......gratulujem k dvojkam budes potrebovat vela energie a trosku aj pomoci,vychutnaj si tehotenstvo aspon pre mna to bolo vynikajuce.... 😀 😀 😀 😀

lyndus
10. nov 2009

jeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeej leni srdecne blahozelam k dvojkam, tesiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiim tesim 🙂 este nech je to parik a mas vybavene 😀 😀 😀

zajacik...
10. nov 2009

Lenuliatko tak este raz blahozelaaaam k dvojciatkam a som velmi stastna ze sme sa videli aj nazivo 😵 A si dobra ze uz myslis ako budu deticky chodit na vysku, xixi, ja si este ani poriadne neuvedomujem ze som tehulka 😅

Dalidka to si nadherne napisala s tym srdieckom, dakujem 😵

Babulky vsetkym vam dakujem 🙂

zajacik...
10. nov 2009

Inak ja som si teraz dobre pospala a snivalo sa mi, ze Lenuliatko mala fotku z UZV s dvomi dutinkami, ale ta fotka bola tak zdalej, ze tam bolo vidno cely UZV (pristroj) a okolo neho izbove kvety a okno so zaclonou... a ja som sa jej pytala ze to ako doki urobil tu fotku ze su tam aj kvety a zaclona, a ona ze to nie doki jej dal fotku ale ze si sama mobilom odfotila monitor 🙂
Vidis Lenka len raz sme sa videli a mne sa uz s tebou sniva 😅

takyna
10. nov 2009

Lenulka gratulujem k dvojkám, verím, že to zvládneš na výbornú 😵

piskota80
10. nov 2009

Ahojte,
lentuliatko, gratulujem ku dvojičíkám 😵 😵 😵

lenuliatko
10. nov 2009

ďakujem babule moje zlaté 😵 Verím, že to zvládneme, veď nebudem prvá s dvojčiatkami.
Cmuk, občas pootravujem, ak ti to nevadí, že čo ma čaká a tak... Inak, s tebou sa mi raz po ET snívalo, myslím, že viem prečo... A tvoje dievčatká majú mená ako ja a moja mamina 😉
Zajačik, no ty máš sny 😀 A žiadnu fotku nemám, ja som aj pýtať zabudla, ale asi by som aj tak nedostala.

vevericka80
10. nov 2009

ahojte splniecka 🙂
davno som tu nebola a tu je kopu novych sprav 😉
lenuliatko a zajacik GRATULUJEM 🙂 😅 konecne dobre spravy

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre