Plnenie snov v splne 3

ixi
2. apr 2009

Takze dievcata sup do novej temicky robime nabor na tehulky 😀 😀 😀 😀 a mamicky ktore budu nanas plut tehu vyrusiky 😀 😀 😀

juliett7
11. nov 2009

Dakujem babenky, ste zlate 😉

steva
11. nov 2009

juliet zda sa to zdlhave,ale ked zacnes,velmi rychlo to leti.az na tych 14 dni cakania,to je na tom asi to najhorsie.
prajeme ti vela stastia 😵

juliett7
11. nov 2009

och uz ked som vydrzala 2 roky neustale od ovulky do MS, ze ci som, alebo nie som tehu, tolko uz snad zvladnem. Ale aspon sme sa niekam pohli.
Steva a vy ako dlho navstevujete SPLN?

steva
11. nov 2009

my sme mali 1 ivf neuspesne,ket nam tiez nevysiel a minuly rok sa nam podarilo prirodzene.ale tiez sme cakali 4 a pol roka.

juliett7
11. nov 2009

tak to je dobre 😉

ixi
autor
11. nov 2009

lenuliatko a zajacik gratulujem 😀

rebeka33
11. nov 2009

Ahojte, lynduš dakujem za podporu na ket. možno keď tomu neverím tak to vyjde. 😵 Kukulik veľmi podobný problém riešila minule moja naj kámoška, a tam jej učiteľka povedala ,že pomaly rok bije ostatné deti a je hroooozne zlý. A pritom ho poznám a je to zlatý normálny chlapec. Niekedy mi pripadá, že tie učiteľky sú tam nasilu a rozmýšlať sa im vôbec nechce. 😠 😠 😠 Ale aspoň ti to povedali skôr ako oni. Nájsť dobrú učiteľku je dosť tažké. Sestra môjho starého je naozaj perfektná učiteľka v MS a keď raz budem snáď mať dieťa tak ho určite dám k nej. Tak ak sa s touto učiteľkou nedohodneš tak radšej zmeň škôlku. Keď si ho zaškatulkovali tak ťažko zmenia názor. Všetkým prejem pekný večer.

zajacik...
12. nov 2009

Ixi dakujem 🙂
A vsetkym dobre ranko 🙂
Rebeka no mozno ze KETu neveris, tak by sa to mohlo podarit. Mna sa sestricka teraz ked som bola na krvicke a uz som mala pozitivne testiky pytala, ze co by som poradila ostatnym, aby sa to podarilo, ze co som ja robila, ze to vyslo. A ja som jej povedala ze neviem, ze to vyslo mozno preto, ze som sa na toto IVF vobec netesila, ze to cele islo nejako mimo mna, nijako som to neprezivala ani nevkladala do toho velke nadeje... 🤐

katy2
12. nov 2009

dobre ranko 🙂

ixi
autor
12. nov 2009

ahoj katynka 😵 😵 😵 teba tu dajak nestretam 😒 😀 ahoj zajacik 😵 😵 cavte splniecka

rebeka33
12. nov 2009

dobré ránko, asi na tom niečo bude zajačik. Veľa žien, ktoré nemohli mať deti mi povedali, že otehotneli keď to už úplne vzdali. Suseda po 22 rokoch manželstva a snažení. Má dvojvaječné dvojičky. A celý čas robili čo sa len dalo.Mala myslím okolo 43r keď rodila. Škoda,že IVF-ku tají. tak sa jej nemôžem povyzvedať. Ale je mi motiváciou. Prajem všetkým pekný a motivovaný deň.

lyndus
12. nov 2009

ahojte babulky, tak som zas v praci z poradne...secko oki, aj ked som pribrala len pol kila za posledny mesiac, ale predtym zas 2,5, tak sa to vyrovnalo 🙂 podla odberu mam malo zeleza, tak som dostala zelezo, inac secko v pohodke, dalsia kontrola o dva tyzdne a doki povedal, ze nema problem mi vypisat neskorsi termin do papierov, ze kludne aj 2-3 tyzdne, ked to pomoze, tak som rada 🙂 Maly dnes zas vystraja, stale mi je zle, uz som dnes aj blula, prestava to byt zabavne hehehe
Rebeka, zajacik ma asi pravdu, ja som to cele tiez brala, ze snad sa zadari a ked nie, budeme skusat, kym to vyjde... prezivala som akurat testovania rano, to sa mi ruka klepala, ale inac som to brala tak nejak sportovo 😀

feja22
12. nov 2009

Ahoj splniečkovo. Lynduš teší ma, že sa máte s babuliatkom dobre.
Kukulík bojuj za svojho malého, odporúčam ti poradiť sa s odborníkmi, úplne nezávezne. V dnešnej dobe je takýchto služieb habadej a hlavne ty si dopredu naštuduj problematiku. Budú skúšať do akej miery si fundovaná a pokúšať sa ťa "odbiť". Držím prsty. Viem o čom hovorím.
Julliet nám sa zadarilo až po 7 rokoch a to som chcela mať dve detičky do 30-tky.
Pozdravujem celé osadenstvo.
Katy mala je úžasná.

lyndus
12. nov 2009

feja, uz sa tesim na buduci tyzden na tie tvoje TT pri mene 😀

katy2
12. nov 2009

feja, dakujem 😵 aj ty budes mat takeho chrustika 😉

feja22
12. nov 2009

Lynduš, čo som pozerala tvoje fotky, tak ja mám bruško ako ty v 20tt. 😀

juliett7
12. nov 2009

Feja, tak ja to uz do 30 tky aj tak nestihnem, nakolko som uz po 😉 Ale dufam, ze coskoro sa podari. Uz to nejak neriesim, jednoducho nech pride, co ma prist. Manzel je na tom ale horsie, stale sa obvinuje, ze je to jeho vina a podobne ...

lyndus
12. nov 2009

feja, to verim, ja mam vo vseobecnosti male brusko, ale uz to neriesim, kedze maly mal na utz v 30TT 1600g a doki povedal, ze bude vacsie babatko, takze asi mu je dobre 🙂 ja som cela tenucka, tak som ani necakala nejaky megabalon 🙂 sesterka bola na tom podobne, ona mala tyzden do porodu a doktorka na kontrole sa jej pytala, ze kde ma brucho, ze vyzera jak v siestom mesiaci 😉 chudatko cela nestastna z toho bola a mala ked sa narodila mala vyse 3 kil a 50cm, takze take akuratne babatko 🙂

feja22
12. nov 2009

Tak to sú riadne čísla ! Moja segra zas bola ako tank a dievčatá mali tak akurát. Len sa čudujem, kde sa to berie, keď skoro vôbec nejem.

feja22
12. nov 2009

Idem si na chvíľu ľahnúť. Zatiaľ pa.

lyndus
12. nov 2009

feja a nemoze to byt skor este nafuknute po stimulke? lebo ja som mala posit, ze som mala brusko ako v 15tt od zaciatku, taka som bola nafuknuta 🙂 inac moja mama pribrala v kazdom tehu vyse 20kg, ale ona strasne zadrziavala vodu, mala hrozne opuchnute nohy a tomu sa ja milerada vyhnem 🙂 pribrala som zatial nejakych 9 kil, takze ratam este nejake kilecko, dve, viac to nebude 🙂 a este teraz mi zas byva zle, tak mi moc nechuti...

deny3
12. nov 2009

ahojte 🙂

lyndus tebe sa to pekne kráti, veď iba nedávno som mala ja takýto týždeň. A bruško v albume máš pekné, pridaj aj súčasné nech vidíme rozdiel. No váhu má malý peknú, ten môj v 31. tt mal iba 1155g a aj sa narodil s váhou 2510g. Inak moja sesternica asi bude podobná postava ako ty, trochu nižšia, ale chudučká. Teraz okolo 20. novembra má termín a bábo tiež vyzerá že bude mať cez tri kilá. Je to zvláštne, lebo moja postava by zniesla aj 5 kilového drobca a od chudých sa akosi očakáva, že budú mať malé bábo. A inak dobre, že tvoj lekár nemá problém s termínom pôrodu. Aj keď ja by som na tvojom mieste už v decembri kašľala na robotu. Tiež som si myslela, že aký budú v práci radi, že maximum veci ukončim, prípadne odovzdám veci s odkazmi, čo a ako, ale veeeeeľmi som sa mýlila, vďaky som sa nedočkala, skôr naopak. Ak mám povedať pravdu, aj keď to nie je až také jednoduché doma, do roboty sa mi vôbec nechce a najradšej by som už otehotnela zase. No po cisárskom neviem.

lyndus
12. nov 2009

deny veru krati sa to 🙂 pride mi az neuveritelne, ako rychlo to cele zbehlo, ani som sa nestihla spamatat a uz budem rodit 😀 Veru sranda, ze take velke babatka a my take chuducke 🙂 Aj ked 2,5kg by sa asi tlacil lahsie 🙂 este uvidime, akym sposobom pojde maly von, ale najradsej by som bola, keby siel prirodzene, nech mozem cim skor zas skusat otehulkovat, aj ked skor ako rok po porode to nebude 🙄 mam jednu fotku bruska z 31tt doma na fotaku, tak ked dnes stihnem stiahnut, pridam 🙂 v tej robote to v decembri uz nebudem prehanat, posledny tyzden tu budem len do stredy a potom vezmem dovcu...prist by som musela tak ci tak, tak nech mi to aspon zaplatia 🙂 ale vecicky zacnem malemu prat a zehlit postupne, nech potom toho nemam vela naraz a mozem tych par tyzdnov do porodu oddychnut trosku 🙂

zajacik...
12. nov 2009

Jeej Lyndus to uz je super ze sa pomalicky ale isto pripravujes na matersku a hlavne na prichod drobceka 😵 Ani sa nenazdame a budeme tu mat dalsieho Jakubka 🙂

lenuliatko
12. nov 2009

Ahojte, začala som dnes naobed krvácať a riadne, bola som u doktorky, jeden drobec je ok, už sa jej marilo, že aj srdiečko by mohlo byť, druhý vačok bol taký rozmazaný, bábo tam ešte je, ale nie je isté, ako to dopadne. Mám aj hematóm. Nechcla som ísť do nemocky, tak ležím doma. Budem pichať magnézium, beriem ešte kanavit a už sa len modliť, nech to dobre dopadne. Držte palce.

zajacik...
12. nov 2009

Lenuliatko straaaaaaaaasne silno na teba myslim a aj na tvoje bublinky, len pekne oddychuj. Mohla si ist aj do nemocky, bola by si pod dohladom. Opatrujte sa a este raz strasne silno drzkam palceky, riadne si ma vystrasila, verim ze budete OK, posielam cmuky 🤐

takyna
12. nov 2009

Lenusik len sa nestresikuj, aj ja som mala hematom, treba hlavne klud a ak sa ti pritazi, do nemocky verim, ze vsetko dobre dopadne 😵 drzim palce silno 😵

ixi
autor
12. nov 2009

lenuliatko 😕 😕 😕 😕 mojko drz sa a hlavne odichuj viem co prezivas silno na teba aj babulky myslim

leto79
12. nov 2009

lenka, urcite to zvladnete, ste predsa silni, vsetci traja 😉

zajacik...
12. nov 2009

Leto ahoj, ako sa maju bublinky? 🙂

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre