Plnenie snov v splne 3

ixi
2. apr 2009

Takze dievcata sup do novej temicky robime nabor na tehulky 😀 😀 😀 😀 a mamicky ktore budu nanas plut tehu vyrusiky 😀 😀 😀

pimma
23. nov 2009

ahojte baby 🙂 kazdym dnom ocakavam mrchu a chystam sa do splnu na prve vysetrenie a odber. chcem sa opytat, ci mi tam daju potvrdenie do prace, ze som bola osetrena a ci sa musim objednavat, alebo je lepsie prist skoro rano, alebo kedy ?
katy... to som rada, ze ste to s hanickou zvladli 😉 sikovne 😵

gisel22
23. nov 2009

Ahojte splniecka 🙂
Jespera, srdecne blahozelam k dceruske 🙂 , aj sesternica porodila predcasne, maly mal 1700g a bol hrozne malinky, teraz je velky sibal 😉
Lyndus, neboj bude to ok, len sa nestresuj velmi,... ja viem, lahko sa mi to hovori....malinky je urcite a bude v poriadku 😉 drzim ti silno palceky
Lenuliatko, to je nadherne, ked v tebe biju dve malinke srdiecka 🙂 , velmi sa s tebou tesim 🙂
Zajacik, drzim prsty na zajtrajsie sono 🙂
Rebeka, vcera som prestala spinit, a uz len cakat na druhu mrchu, ale ako som sa tu docitala, tak si budem musiet pockat trosku dlhsie, ale nevadi, lebo ja som chcela ist na KET v januari. Dufam, ze nam to vyjde, musi! Aj ja chcem cestovat s tehu vlacikom 🙂

zajacik...
23. nov 2009

Gisel, Rebeka, budem vam silno drzat palce na KETko 😵
Pimma ano v SPLNe ti potvrdia priepustku do prace, treba povedat sestricke. A objednavat sa nemusis, na prve vysetrenie sa chodi 1.-3.DC, takze ked dostanes MS, tak sup do SPLNu 😵

pimma
23. nov 2009

zajacik, predpokladam, ze tam bude peciatka SPLN-centrum asistovanej reprodukcie ? nechcem, aby to v praci vedeli. asi budem musiet vybrat dovolenku kvoli tomu 😒 . vyzera to tak,ze zajtra dostanem a stredu idem.. tak sa tesim

zajacik...
23. nov 2009

Pimma ano je tam cely nazov, Sanatorium pre liecbu neplodnosti. Mne sa to sice tiez nepaci, no ale zase kvoli tomu som dovolenku minat nechcela 😒 Drzim ti palce, nech si cim skor tehulka 😵

zajacik...
24. nov 2009

Tak sme doma z UZV, mame srdiecko 😵 😵 😵 A sme v 7tt+1, teda sa mi posunul TP na 12.07.2010... fotku nemam - pokazena tlaciaren, ale nevadi, hlavne ze je babika OK 🙂 A babulky, dnes tam doki videl 2 dutinky, ale druha babika sa zastavila vo vyvoji, takze syndrom miznuceho dvojcata... tak aspon mame anjelika pre nasu babiku, ktory ju bude ochranovat z nebicka 🙂

katy2
24. nov 2009

Zajko, GRATULUJEM k srdiecku!!!!! 😵 😵 😵 Uz sa len pekne opatrujte.... 😉

kukucka26
24. nov 2009

ahojte je tu niekto nemozem verit vlastnym ociam robila som si rano test woman baby a su tam prekrasne jasne dve ciarocky a meska mi menzes 5 dni som tehulka?

katy2
24. nov 2009

kukucka, urcite 😵 a normalne alebo po IVF? Inak gratulujem 😵 😵 😵

mimusa4
24. nov 2009

zajacik gratulujeme k srdiečku 😵 a čo sa týka tlačiarne ta tá nefunguje už riadne dlho asi 😝 ale aj taj podstatné, že je vsio ok 🙂 😉 😀 😵

rebeka33
24. nov 2009

dobré ráno splniečka.
Kukulik ma dnes ket, alebo sa m,i to snívalo. 😀 Ak ano držím palčeky, nech sa super rozmrazia.
zajačik čakáme na dobré správy zo sona.
gizel- ahoj, aj ja som začala uvažovať, že pôjdem až v januári, lebo to vychádza rovno na vianoce .
Síce by som mohla mať 4 dni kľud a nebrať voľno z práce, ale zasa neviem ako budú pracovať v splne a mám len 2 mrazáčikov tak nechcem aby sa to nejak pokazilo, kvôli tomu, že to budem hnať. A ten vianočný stres, pratať a tak. tak sa asi stretneme v januári.
Všetkým splniečkam pekný deň a veľa radosti šmikám do práce potom nakuknem po výsledky. 😵 😵 😵

kukucka26
24. nov 2009

katy 2 normalne alel dlho sme sa snazili ro ka pol je to druhe dieťatko

zajacik...
24. nov 2009

Katy, Mimuska dakujem 🙂
Kukucka blahozelam, si jasna tehulka 😉
Ak ma Kukulik KET, tak silno drzkam palceky!!! Ale nemala ona este len stimulovat???
Babulky a neviete co je s Cavikom a Letom?

zajacik...
24. nov 2009

Inak k tej pokazenej tlaciarni, no ja neviem, povedal ze to ma uz dlho pokazene a Feji dal fotku minuly tyzden... ale to je jedno, co tam po fotke, hlavne aby bolo vsetko OK. A vo stvrtok idem k svojmu gyndosovi a on mi tiez chce robit UZV, tak babiku uvidim, lebo on ma monitor otoceny ku mne 🙂 Ale fotky asi tiez nedava, nema najmodernejsi UZV a tlaciaren k nemu asi nema ziadnu 😅

lenuliatko
24. nov 2009

Ahojte,
Zajačik gratulujem k srdiečku 😵 No vidíš, ani príznaky byť nemusia a všetko je ok. A s tými UZV opatrne, nechoď skôr ako o týždeň, fakt to nie je dobré pre maličké.
Kukučka, gratulujem si tehuľka 🙂
Gisel, ďakujem, aj my sa veľmi tešíme. Prajem tro každému, je to krásny pocit...

zajacik...
24. nov 2009

Lenuliatko na kontrolu kvoli PN musim ist vo stvrtok k mojmu gyndosovi a uz minule mi vravel ze mi urcite urobi sono... aj som mu vravela ze UZV budem mat robeny 2 dni predtym, ale on povedal ze on si chce radsej spravit UZV sam a ze sa nemam bat, ze to bude kratulinke... tak ja teraz neviem 😒 Nechcem sa tam s nim velmi natahovat, skusim ho presvedcit na ten UZV v 10tt (ten sa asi robi klasicky u gyndosa - v 10,20,30tt) ze ci to nebude stacit. A este idem na ten skrining, ale to bude nejaky 13tt. No uvidime 🙂

vevericka80
24. nov 2009

ahojte splniecka 😉
zajacik gratulujem k srdiecku
ja uz uvazujem nad 2.IVF....neviete nahodou ci sa k ziadosti na 2.IVF robia este nejake vysetrenia?

zajacik...
24. nov 2009

Vevericka dakujem 🙂 Verim ze 2.IVF uz bude pre teba uspesne 😉 A aku mas poistovnu? Ja mam doveru, robili mi riadne problemy, chceli aktualne vysetrenie na chlamydie, potom 3x novy HP, potom povedali ze im to netreba, no chaos... najlepsie zavolat do poistovne co vsetko potrebuju aby si si to mohla povybavovat. Drzim palce 🙂

vevericka80
24. nov 2009

zajacik....ja mam spolocnu

vevericka80
24. nov 2009

prave kvoli tym natahovackam uz teraz uvazujem o ziadosti, aby som sa zaciatkom roka tymto uz nemusela zaoberat

zajacik...
24. nov 2009

Vevericka spravne uvazujes, nech to schvalia, ved este budu vianocne sviatky a tak... aby si potom nemusela dlho cakat 🙂

vevericka80
24. nov 2009

asi by som v piatok mohla skocit do SPLNu kvoli tej ziadosti, ale este sa s mazelom musim dohodnut 🙂

rebeka33
24. nov 2009

Ahojte, ráno som začala písať prvá a ja expert kým som to dopísala vy ste to stihli piati. 😀 😀
Zajačik gratulujem!!!!!!!! Nech rastiete ako z vody. Dievčatám naskakujú tie tt šup-šup. veľa- veľa zdravíčka.
veverička určite zavolaj do poisťovne, lebo mne tiež najprv tvrdili, že si musím vybaviť znova všetko a nakoniec im stačil vyšetrenie na prenosné choroby. Ale musela som si to vyhádať. Ak je problém u mužíčka načo im je môj HP, opakovane po 3/4 roku a atď.
Kukočka gratulujem- zajdi za svojim doktorom na potvrdenie , ale vyzerá to tehu.
Ešte nakuknem-koniík je droga. 😀 😀 😀 😀

marcelka82
24. nov 2009

Ahojte. Dnes sme boli na poradňu. Pribrala som ďalšie kg. Lekár povedal, že pekne rastieme. Veľmi sa teším.

vevericka80
24. nov 2009

rebeka....u mna je vsetko v poriadku, takze ani pri prvom IVF mi cele HP nerobili, len jeden odber som mala...asi zajtra tam zavolam pre istotu
inac ja som som tu skoro cely den...som na PNke, skolil ma zapal priedusnice 🙂 a uz ma to doma nebavi

vevericka80
24. nov 2009

marcelka to je super, ze tak pekne rastiete 😉

zajacik...
24. nov 2009

Rebeka dakujem 🙂
Marcelka len tak dalej 😵
Vevericka skore uzdravenie 😨

vevericka80
24. nov 2009

zajacik....vdaka..uz je to lepsie, beriem uz druhe antibiotika, a uz v pondelok idem konecne do prace 🙂

dalida
24. nov 2009

Dobry vecer, splnieckovo. 🙂 Vsetky vas zdravim. Nestiham vsetko citat..., ale podstatne som postrehla. Zajcik, gratulujeeem... 😵 Tak predsa tam boli dve babuliatka... no nevadi..., ako hovoris aspon bude maly anjelicek ochranovat toho co mas v brusku 😵 Marcelka, len tak dalej... 😉
Ja som bola v Splne minuly stvrtok... Porozpravala som sa s dokim, ze ako dalej... Lepidlo, resp. asistovany hatching mi neodporucal, vraj u nas je vsetko O.K. No pre moj pokoj duse ma poslal na hemokolaguacne vysetrenie, tromboembolicke mutacie... Objednana som v decembri, takze po babiky si mozem najskor ist v januari... 😒 Ked som zistila, ze ako dlho sa ma cakat na to vysetrenie a ako dlho budem cakat na vysledky 😒 Hned som k nemu chcela utekat, ze... chcem, aby mi babiky vlozil tento cyklus 😒

dalida
24. nov 2009

Nechcela som zo seba robit hlupucku a zverovat sa mu, ako deprimujuco na mna posobi, ze by som musela cakat na vklad dva mesiace... predsa len, aspon budem vediet ci je so mnou vsetko O.K. a ci tie potraty neboli sposobene nejakou neduhou...

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre